Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 87 Bölüm Özeti (25 Ekim Pazartesi) Sandiya Altınları Bulur!

Can Yoldaşım 87 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 87 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 87 bölüm özeti
 • 25 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 87 Bölüm Fragmanı
 • 25 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Ekim Salı Can Yoldaşım 88 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Ekim Can Yoldaşım 87 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya altınları bulsa da onları direk vermek yerine bir plan yapar ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Ekim Salı Can Yoldaşım 88 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can yoldaşım 87 Bölüm Özeti Dinlemek için Alt kısma tıklayınız.

Can Yoldaşım 87 Bölüm Özeti

Can Yoldaşım 87 bölüm özeti; Sandiya’nın konuşması ile başlar. Swamji’nin söylediği gibi lanetlerin olmadığını, hepsi bir uydurmacadan ibaret olduğunu söyler. Ancak Minakşi, Sandiya’yı değil Santos’u destekler. Lanetlerin var olduğunu, tüm bu başlarına gelenlerin sadece lanet yüzünden olduğunu söyler. Santos zaten dokunsan ağlayacak durumda olduğu için Minakşi’nin bu sözleri Santos’u etkiler. Vikram buna sinir olup, karısından susmasını isterken, Mohit yengesi Minakşi’yi haklı bulur. Evin tamamen lanet kapladığını iddia eder.

Minakşi, Mohit’den aldığı destek ile konuşmaya devam etmek ister. Ancak Sandiya Minakşi’yi dinlemeden evin içindeki tapınağa gidip dua eder. Sandiya ailenin iyiliği için dua eder.  Sandiya dua ederken, Swamji’nin söylediği şu sözleri hatırlar.

“Putun üzerindeki altınlar sizin evinizde! Onları 24 saat içinde getirin. Aksi halde ömür boyu lanetleneceksiniz.”

Dediği bu sözleri hatırlar. Swamji’nin çok zeki olduğunu bilen Sandiya bu arada bir oyun edebileceği konusunda şüpheye düşer. Hemen Suraj’a gidip, Swamji kendisine halkı inandırmak için bir oyun edebileceğini, altınlar bu evde bir yerde saklanmış olabileceği konusunda Suraj ile görüşür. Suraj Sandiya’nın çıkarımını doğru bulup, evin içinde altınları aramaya başlarlar.

Can Yoldaşım 87 Bölüm Özeti (25 Ekim Pazartesi) Minakşi Altınları Alır

Sandiya tek başına aramanın mümkün olmadığını, belki de altınları bulamayacaklarını düşünüp, bu aramaya herkesi dahil etmek için Sandiya bildiklerini herkesle paylaşır.

“Altınlar sadece evde bir yerde saklanmış olmasından şüpheleniyoruz. Hep birlikte onu arayalım!”

İlk başta kimse böyle bir duruma inanmasa da sonunda herkes ikna olur. Hep birlikte altınları aramaya başlarlar.

Minakşi, adım adım birinci hatasına doğru ilerleyen Sandiya’nın çabasını görünce gülümser. Zira geriye iki hata kalacağı için Minakşi onu bir şekilde hataya zorlayacağını ve evde tek sözü geçen gelin olacağını düşünür.

Sandiya Minakşi’nin zevk aldığını, hatta kendi çapında eğlendiğini görünce, ufak bir konuşma yapar.

“Minakşi, hata yapmam Santos tarafından fırça yemem senin hoşuna gittiğini biliyorum. Ancak altınları bulamazsak sadece ben değil, tüm Rathi ailesinin onuru zedelenecek. Bir daha bu evden dışarı bile çıkamayız!”

Akşam birden Rathi evinin ışıkları söner. Chaturi sadece kendi evlerinin ışıkları söndüğünü söyler. Bu sırada halk toplanır ve lanetli eve elektrik gitmesini istemedikleri için kabloyu kestiklerini haykırırlar. Ciddi bir kalabalığı gören Rathi ailesinin canı sıkılır.  Halk slogan atıp, Rathi Ailesini istemediklerini söyler.

Chaturi gaz lambası yetirir. Sandiya lambaları yakarken, Swamji’nin sözlerinden birini hatırlar. Altınlar parlak bir ışığın altında dediğini anımsar. Chaturi mutfak olduğunu söyler. Herkes mutfakta altın aramaya başlar. Ancak mutfakta hiçbir şey bulamazlar.

Minakşi Swamji’nin sözlerini tekrar eder. Sandiya oradan bir ipucu yakalar. Hemen evin içindeki mandire gider. Altınların burada bir yerde olması gerektiğini düşünür. Minakşi ipucu verdiği için kendisine kızar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya, Swamji’nin sözlerini bu defa kendisi söyleyip, altınların olduğu yeri belirlemeye çalışır. Minakşi Sandiya altınların yerini bulmasına engel olup, o altınları kendisi bulmak ister. Bunun için Sandiya’nın gideceği yere yağ döker. “Sakın hareket etme. Ben sana yardım çağıracağım” deyip Minakşi Sandiya’nın hemen odaya gitmesine engel olur.

Minakşi, Chaturi’yi çağıracağını söyleyip, alt kata gider. Burada putların tutulduğu odanın yakınlarında Suraj ile karşılaşır. Minakşi yukarı katta Sandiya’nın yanına yağ döküldüğünü ve yardım istediğini söyler. Suraj hemen yukarı kata giderken, Minakşi de altınları bulmak için odaya girer. Minakşi Sandiya’nın dediği yeri hemen arar ama mücevherleri hiçbir yerde bulamaz.

Dışarı çıkmadan bir putun yerinden hareket ettirince, orada bulunan altınları görür. Minakşi altınları önce bulmak ile altınları çalmak arasında kararsız kalır. Zira Daisa “altınların bedelinin milyonları geçer” dediği bu sözleri hatırlar. Minakşi altınları vermekten vaz geçip, ortalık yatışınca, altınları satmayı planlar.

Can Yoldaşım 87 Bölüm Özeti (25 Ekim Pazartesi) Sandiya Altınları Bulur

Minakşi tüm mücevherleri alıp odadan çıktıktan biraz sonra Suraj ile Sandiya putların olduğu odaya gelip, altınları aramaya başlarlar. Ancak mücevherleri hiçbir yerde bulamazlar. Minakşi şüphe çekmemek adına yeniden tapınak odasına gelip, Sandiya ile Suraj’a altınları bulup bulamadıklarını sorar. Sandiya da bulamadıklarını söyler.

Minakşi su içme bahanesi ile odasına gidip, oradaki mücevherleri odasından alıp, evin bahçesinde besledikleri ineğin samanlarının olduğu yere saklar. Ancak altınları birinin bulabileceğini düşünür. İnek bu arada kakasını yapar. Minakşi ineğin kakasını alıp içine mücevherleri koyar. Daha sonra onu duvara yapıştırır.

Chavi, Swamji’nin verdiği sürenin sonuna geldiklerini, birkaç saat sonra eve gelip kendilerini lanetleyeceğini söylerken, Suraj ve Sandiya ona cesaret verir. Bu sırada sütçü gelir. Sandiya süt almak istese de sütçü ona süt satmaz. Sandiya söylentilere inanmamasını, sütü satmasını istese de sütçü kesin bir dille buna karşı çıkar.

Chaturi dışarıdan süt almasa da evin bahçesindeki ineğin süt verdiğini, merak etmemelerini söyler. Vikram dükkan açmak istemediğini, kimse dükkanından alış veriş yapmayacağını söylemesine rağmen, Suraj hırsız olmadıklarını, utanacak bir şey de yapmadıkları için dükkanına gidip açacağını söyler.

Can Yoldaşım 87. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj dükkan açar ve Sandiya da ona yardıma gelir. Suraj dükkanında da ışık olmadığını, halk dükkana giden kabloları kestiğini söyler. Yoldan geçen taksici

“Bu ne yüzsüzlük. İnandığımız putların altınlarını çalıp, bir de bu halka hizmet edip, para kazanmak için dükkan mı açtınız!”

Taksici hiçbir müşterinin gelmeyeceğini, hakaret dolu sözlerle söyleyip gider. Suraj elektrik işini geçici olarak halletse de ocağın tüpü bittiği için tüpçüyü telefonla arar. Ancak tüpçü tüplerin bittiğini söyleyip, bilerek Suraj’a tüp satmak istemez.

Sandiya bahçedeki ineğin gübresi kömür gibi yandığı için tatlıları inek gübresi yakarak pişirebileceğini söyler. Hemen ineğin gübresini almaya gider. Ancak çok fazla gübre bulamaz. Bu sırada oradaki ineği kuru otla beslerken, samanların altına saklanmış olan inek gübresi bulur. Sandiya onları alıp, Suraj’ın dükkanına getirir.

Suraj inek gübresini yakmadan önce üzerine teneke düşer. Gübreler ortadan ikiye ayrılır. İçlerindeki mücevherler ortaya çıkar. Suraj bunu herkese duyurmak, masum olduklarını söylemek ister. Ancak Sandiya kimse buna inanmayacağını, daha iyi bir planı olduğunu söyler.

25 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Rathi Ailesi Swamji'nin Yanına Gelir

Minakşi inek gübresi içine sakladığı altınları almak için çanta ile ineğin yanına gelse de onları hiçbir yerde bulamayınca şok olur.

Swamji ile beraberindekiler Rathi evine gelir. Swamji,’nin müritleri ve hayranları da sloganlar atıp, Rathi ailesinin lanetlemesini ister. Kuru kalabalık Rathi ailesine hırsız derken, Chotu, bugün gerçeklerin ortaya çıkacağını söyler.

Dhaisa, komşusu olarak Santos’dan mücevherleri teslim etmesini ister. Hala zamanları oldu için lanetlenmelerini istemediğini söyler. Santos altınların nerede olduğunu bilmediği için sadece sessiz kalır.

Swamji, Rathi ailesi altınları bulup teslim etse bile çaldıkları sonucu ortaya çıkacak ve toplum da hırsız bir aile olarak anılmaya başlanacak. Bunun iyi bir plan olduğunu, Sandiya’nın mahkemeye baş vurması da böylelikle güvenilmez bir kişinin baş vurusu olarak değerlendirileceği için mahkeme kararının da düşebileceğini planlar.

Swamji Rathi ailesinin altınları getirip getirmediğini sorar. Altınları getirmediklerini anlayınca putların dünyaya ruhları gelmeyeceğini, onlar adına cezalandıracağını söyler. Çevredeki kalabalık da ceza almaları için slogan atar.

Sandiya cezalarını kutsal güne bırakmamasını, şimdi yapmasını söyleyince, Swamji sinirlenir ve cezalandırılmaları için törenin başlamasını ister.

Can Yoldaşım 87 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 88 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya lanetin olmadığını söyler
 • Swamji’nin sözlerinden altınların evde olduğunu anlar
 • Ev halkı evde altınları arar
 • Minakşi altınları bulur
 • Minakşi altınları gübrenin içine saklar
 • Rathi ailesinin tüm elektriği öfkeli kabalık tarafında kesilir
 • Suraj’ın dükkanında tüp biter
 • Tüpçü Suraj’a tüp vermez
 • Sandiya inek gübresini yakmak ister
 • Minakşi’nin sakladığı altınlar ortaya çıkar
 • Sandiya bunu direk vermek yerine bir plan yapar

Can Yoldaşım 87 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Ekim Pazartesi Can Yoldaşım 87. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Ekim Can Yoldaşım 87 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 88 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 87 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Ekim Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 88 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu