Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 88 Bölüm Özeti (26 Ekim Salı) Gerçekler Ortaya Çıkar!

Can Yoldaşım 88 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Ekim Salı Can Yoldaşım 88 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 88 bölüm özeti
 • 26 Ekim Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 88 Bölüm Fragmanı
 • 26 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 89 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Ekim Can Yoldaşım 88 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya kurduğu plan sayesinde Swamji’nin gerçek yüzü ortaya çıkar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 89 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 88 Bölüm Özeti

Sandiya’nın konuşması ile başlar. Altınları çalınan put adına poja yapılmasını, ardından ceza verilmesini talep eder. Swamji bunu kabul eder. Poja hazırlıkları başlar. Chotu, çaktırmadan kalabalığın arasından sıyrılır. Sandiya da hemen Suraj ile birlikte kalabalığın arasından uzaklaşıp, farklı bir kıyafet giyerler.

Sandiya puja tamamlanmadan işleri bitirmelerini, bir an evvel toprağı kazmaları gerektiğini söyler. Chotu ile beraberindekiler de ellerinden geleni yaparlar.

Puja hazırlıkları devam ederken, Swamji’in müridi, Suraj ile Sandiya’nın ortalarda olmadığını hemen Swamji’ye haber eder. Swamji hemen adamlarına Suraj ile Sandiya’ya aramaları konusunda talimat verir.

Swamji’nin adamları Sandiya ile Suraj’ı ararken, onları bulur. Lakin kılık değiştirdikleri için tanıyamazlar. Suraj dua eden adanmış olarak kendisini takdim eder. Sessiz olmasını ister. Adamlar önce inanmaz. Lakin Suraj ile Sandiya çok iyi rol yapar. Swamji’nin adamları sonunda buna inanır.

Can Yoldaşım 88 Bölüm Özeti (26 Ekim Salı) Swamji'nin Yalanı Ortaya Çıkar

Suraj ile Sandiya işleri bitirdikten sonra tekrar Swamji’nin görebilecekleri yere gelirler. Peşlerinden Chotu ile Chatturi de gelir.

Puja duası biter. Swamji, Sandiya ile Suraj’ın kaldığı evde olduğuna dair bir bilgi ulaştığını, temsil ettiği putların bildirdiğini söyler.

Sandiya yalandan herkesin içinde bayılma numarası yapar. Suraj onu tutar. Herkes merakla ona bakar. Sandiya kendisine geldiğinde putun ruhu ile iletişim kurduğunu, altını Rathi ailesi değil, Swamji ve müritleri çaldığını, altınlar Rathi evinde olmadığını herkese aktarır.

Sandiya’nın bu sözlerine kimse inanmaz. Sandiya bunu bildiği için Chatturi ile plan yapmıştır. Chatturi, ona şöyle der.

“Sana inanmamız için bize bir mucize göster!”

Diğerleri de Chaturi’nin söylediğini mantıklı bulur. Putların onunla iletişim kurduğuna inanabilmeleri için bir kanıt göstermesini isterler.

Sandiya putlarla iletişim kurabilmeleri için oturmasına müsaade edilmesini ister. Arun Sandiya ve diğerlerinin normal insanlar olduğunu, ruhlarla iletişim kuramayacağını söylese de Sandiya onlarla iletişim kurabileceğini, kararlılıkla gösterir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya Swamji’ye meydan okur. Sandiya Hindistan cevizini verir. Herkes tek tek Hindistan cevizini eli ile kırmak ister. Ancak kimse onu kıramaz.

Hindistan cevizi Swamji’nin elinde kırılır. Herkes bu defa Swamji’yi suçlamaya başlar. Swamji bu duruma sinir olur. Sandiya dalga geçerek, sinirlenmesi ona yakışmadığını söyler. Müritleri Swamji’ye karşı bir komplo olduğunu söyler.

Sandiya çevresindeki insanları kendisine inandırmak için numara yapıp putla konuşuyor numarası yapar. Daha sonra altınların olduğu yeri puttan öğrendiğini, herkesin takip etmesini ister.

Onları mücevherlerin saklandığı yere götürür. Sandiya Swamji’nin daha önce toprağı nasıl havaya kaldırdığını bildiği için Sandiya da benzer bir numara yapmaya başlar. Bu numaradan haberdar olan müritleri paniklemeye başlar.

Can Yoldaşım 88 Bölüm Özeti (26 Ekim Salı) Gerçekler Ortaya Çıkar

Sandiya dua eder. Sonrasında toprağa su dökmesini ister. Swamji suyu dökmek istese de Sandiya temiz kalpli birisinin dökmesini açıklar. Bu sebeple aralarında ki en temiz kalpli kişi çocuklar olduğunu, bu nedenle Chotu’nun suyu dökmesini dile getirir. Chotu suyu toprağa döker. Aradan zaman geçer. Ancak sonuç yoktur. Herkes artık Sandiya’nın yalan söyleyip, insanları oyalamaya çalıştığını düşünmeye başlar.

Chotu elindeki su kovasının tamamını döker. Ancak toprak da hiçbir hareket yoktur. Sandiya törene başlamadan önce putların ona altınları yerden çıkaracağını söylemiştir. Lakin şu ana kadar böyle bir durum olmadığı için Sandiya daha şiddetli dua eder. Zamanın geçmesini bekler. Chaturi de altınların şimdiye kadar ortaya çıkması gerektiğini düşünür.

İnsanlar artık beklemekten sıkılır ve Sandiya’nın yalan söylediğini iddia etmeye başlar. Swamji’nin müritleri, Rarthi ailesi yalancı ve sahtekar olduklarını, onlara inanmamaları gerektiğini, onları burada yok etmeleri gerektiğini söyler. Chotu tüm umudunu kaybeder. Chavi ile Minakşi de Sandiya’nın açıkça Swamji’den özür dilemesi gerektiğini açıkladığı anda birdenbire yer sallanır ve altınlar gözükmeye başlar.

Swamji ile beraberindekiler bu defa nasıl kaçacaklarını, bu öfkeli kalabalıktan kendilerini nasıl kurtaracaklarını düşünürken, Suraj da yerden çıkan altınları çevredeki kalabalığa gösterir.

Swamiji bu altınların sahte olduğunu, gerçek altınlar ise Rathi evinde olduğunu söyler. Bunu duyan herkes şok olur. Herkes Sandiya’ya toprağın nasıl kalktığını sorar. Sandiya sihir ve üstün yeteneği olmadığını, bilimi kullanarak yaptıklarını, Swamji de insanları bu şekilde kandırdığını herkese açıklar.

Swamji kalabalığın arasından kaçsa da önüne inek çıkar. Suraj peşinden gidip Swamji’yi yakalayıp, herkesin önüne getirir.

Can Yoldaşım 88. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya Swamji’nin alametleri olarak insanları kaldırdığı birçok olayı bilim ile tek tek açıklar. Santos’un aarti yaparken, putun yüzünden kan gelme olayının bir boya olduğunu, muma ekledikleri kimyasallarla böyle bir olayın yaşandığını tek tek anlatır.

Minakşi Swamji’nin sahtekar olduğunu nasıl anladığını sorar. Sandiya en baştan başlar. Zira orada bulduğu tesbih tanesi ve akabinde Brandon ile yaptığı görüntülü görüşmede Govind Lal ismini Brandon’dan duyduğunu, okul arasının Govind Lal’a devredildiği tapu kayıtlarını açıklar. Sonrasında tapınak değil, AVM inşaatı olduğunu öğrendikten sonra mücadele etmeye başladığını dile getirir.

Swamji’nin gerçek yüzünü gören kalabalık, Swamiji’nin yalancı ve sahtekar olduğuna dair sloganlar atarlar.

Swamji’nin adamları oradan kaçar. Daisa da Swamji’nin iyi bir dersi hak ettiğini, onu dövmeleri gerektiğini söyler. Suraj Swamji’yi dövmek için harekete geçtiğini gören Santos oğlunu durdurur.

Santos Swamji’yi dövmez. Ancak sözleri ile dayak yemişten beter eder. Santos konuşmasını bitirip, onu lanetler. Swamji öfkeli kalabalıktan kaçmaya başlar. Bir ara açılmış kuyuya düşer. Herkes onu canlı canlı gömmek ister. Sandiya buna engel olur. Polis işe el koyduğunu söyler. Çok geçmeden polis ekipleri Swamji’yi tutuklar.

26 Ekim Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya ile Suraj Birbirlerine Hediye Verir

Üniversitenin müdürü Sandiya’ya cesaretinden dolayı teşekkür eder. Santos’a dönüp, Sandiya gibi hem cesur hem zeki hem de ahlaklı bir gelini olduğu için çok şanslı olduğunu açıklar. Sandiya okul arkadaşları arasında Emily’i göremez. Arkadaşlarına Emily’i sorar. Arkadaşları da Emily’in okulu bıraktığını söyleyince kafası karışır.

Minakşi eve giderken, Sandiya’nın üç tane hata yapma payı için ayırdığı küpleri ne zaman kıracağını sorar. Santos Sandiya’nın büyük bir iş başardığını, eve gittiklerinde onu ödüllendireceğini açıklar.

Suraj dükkanında yeniden çalışmaya başlar. Çevre halkı da yeniden Suraj’ın dükkânından alışveriş yapmaya başlar. Halk Suraj’dan özür diler. Swamji’nin kendilerini kandırdığını söyler. Bir süre sonra Sandiya gelir. Suraj onun gülümsediğini görünce nedenini sorar. Sandiya da uzun bir aradan sonra kaynanası ile arasının iyi olduğunu, bundan dolayı çok mutlu olduğunu açıklar.

Ertesi gün sabah Sandiya banyodan çıkar. Dolabını açıp, hangi renk kıyafet giyeceğini düşünürken Suraj gelir. Sandiya dolabın askısını düşürür. Lakin Suraj onu yere düşmeden tutar. Sandiya o zaman Suraj’ın yanına geldiğini fark eder.

Sandiya Suraj’a sürpriz hediye verir. Evliliklerinin bir yılı doldurduğunu söyler. Suraj da Sandiya’ya hediyesini verir.

Suraj ile Sandiya alt kata gelir. Sandiya ile Suraj anne ve babasının kutsamasını alır. Minakşi kaynanasına, Sandiya için yıldönümü hediyesi olarak ne verdiğini sorar.

“Oğlumu verdim yetmez mi”

Diyerek yine herkesi hem şaşırtır. Hem de güldürür.

Santos Sandiya’ya hemen buğdayları almasını ister. Sandiya iş yapmaya başladığını düşünerek buğdayları alırken, altında ki üniversite giriş belgesini görünce şok olur. Santos Sandiya’yı Chavi’nin okuduğu okula kayıt yaptırmıştır.

Can Yoldaşım 88 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 89 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Poja yapılmasını ister
 • Swamji Poya yapılmasını kabul eder
 • Chatturi ile Suraj’ın yardımı ile Sandiya plan yapar
 • Sandiya kalabalığın arasında bayılma numarası yapar
 • Sandiya kendisine geldiğinde, putların ruhu ile konuştuğunu söyler
 • Sandiya altınların yerini bildiğini açıklar
 • Sandiya Swamji’nin yeri kaldırdığı gibi aynı numara ile altınları gün yüzüne çıkartır
 • Herke Swamji’nin sahtekar olduğunu anlar
 • Santos Sandiya’ya ödül olarak yeni üniversiteye kayıt yaptırır

Can Yoldaşım 88 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Ekim Salı Can Yoldaşım 88. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Ekim Can Yoldaşım 88 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 89 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 88 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Ekim Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 89 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Can yoldasim cok merakli dizi ben bu diziyi cok seviyoooooorum👌😄😄😄😄😄😄

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu