Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 89 Bölüm Özeti (27 Ekim Çarşamba) Emily Hamile!

Can Yoldaşım 89 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 89 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 89 bölüm özeti
 • 27 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 89 Bölüm Fragmanı
 • 27 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 90 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Ekim Can Yoldaşım 89 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emily Mohit’den hamile. Anca bunu Santos henüz öğrenmedi. ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 90 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 89 Bölüm Özeti

Chavvi belgeyi kontrol etmesi ile başlar. Sandiya’nın da kendisi ile beraber aynı üniversitede bu defa gündüz eğitimde devam edeceğini görünce şaşırır. Minakşi, bunu yapsa yapsa Suraj yapmıştır diye içinden geçirir. Suraj bu iş başına kalacağında korkup, böyle bir şey yapmadığını söyler. Arun araya girip, Sandiya’yı gündüz kolejine Santos’un kaydettirdiğini açıklar. Sandiya bunu duyunca şok olur.

Evdeki herkes Sandiya’nın okumasına en çok karşı olan Santos’un, nasıl olur da Sandiya’nın okuması için ona önayak olur diye içinden geçirir. Santos da bunu fark etmiş olmalı ki şöyle der.

“Ben gelinimi gece okumasına gönlüm razı gelmedi. Bu sebeple kaydını başka üniversiteye, gündüz eğitimine aldırdım”

Diyerek neden Sandiya’yı okula kaydettirdiğini açıklamaya çalışır. Minakşi’nin aklı fikri Sandiya’nın hata yapması ve küplerin bir bir kırılmasını beklerken, şimdi o küplere ancak su koyulacağını söyler. Kısaca Minakşi aradığını bulamaz.

Sandiya duygulanır ve Santos’ya sarılır. Ölen annesini çok ama çok özlediğini, onun sevgisini şimdi hissettiğini söyler. Daisa, mahallenin hanımları ile birlikte içeri girer. Geleneksel kutlamalar için Rathi ailesini davet ederken, Minakşi “Ne çabuk unuttunuz bize hırsız ve lanetli dediğiniz o günleri. Biz katılmıyoruz” dese de Santos katılacaklarını bildirir.

Can Yoldaşım 89 Bölüm Özeti (27 Ekim Çarşamba) Sandiya ile Santos Kupa Kazanır

Emily Mohit’i arar. Kaç zamandır ona ulaşmak istediğini ama telefonlarına bakmadığını söyler. Mohit işlerin yoğunluğunu bahane ederken, Minakşi Mohit ile Emily’i bildiği için Mohit’in konuşmalarını gizlice dinlemeye başlar. Emily başının dertte olduğunu, yardımı için yanına gelmesi gerektiğini söyler. Ancak Mohit çok yoğun işleri olduğunu söylediği sırada Santos Mohit’i çağırır. Mohit de patronu çağırdığını söyleyip, telefonu hemen kapatır.

Mohit telefonu odasına bırakıp aşağıya iner. Minakşi telefonu alıp Emily’i arar. Emily Mohit’in iş yerinde değil, evde olduğunu ve kendisine yalan söylediğini anlayınca şok olur. Minakşi ile konuşmak bile istemez.

Rathi ailesi kutlama alanına gider. Santos Hristiyan birisinin yaptığı kavanozu sırf Hristiyan olduğu için almadığını fark eden Minakşi, hemen Mohit’in yanına gider. Sıradan kavanozu bile almayan Santos, Hristiyan gelini alır mı? deyip onu resmen korkutur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Daisa’nın düzenlediği geleneksel yarışmada eşler birlikte yarışır. Süre sonunda jüri üyesi çiftleri tek tek gezer. Minakşi, Sandiya’nın kolunda olması gereken kolyenin olmadığını ispiyonlar.

Jüri üyesi kararını açıklar. Vikram ile Minakşi en yüksek puanı alsalar da kazanan Sandiya ile Suraj olduğunu, yarışmanın amacı eşlerin birbirlerine sevgisinin artması olduğu için Suraj eşinin kolunda ki kırık iğneyi ona zarar vermemek adına takmadığını, eşinin canını acıtmak istemediği için kupanın sahibi olduğunu ilan eder. Minakşi buna sinir olur.

Geleneksel kutlama ve yarışmada Daisa gelini ile hava atınca, Santos sinir olur. Son anda yarışmaya gelini ile katılmak ister. Chavi ile Mohit’in yerine Santos ile Sandiya’nın katılmasını beyan eder. Jüri üyeleri geç kaldıklarını ama yarışmaya kabul edildiklerini, geç katılmanın cezası olarak şarkıyı kendileri seçeceğini söyler. Sandiya karşısında çıkan şarkı da istediği performansı sergileyemeyeceğini söyler. Santos ne yapıp edip kazanması gerektiğini, daha önce birçok işte başarılı olduğunu söyler.

Kutlama alanında Emily Mohit’i arar. Evlerine geleceğini söyler. Ancak Mohit dışarıda olduğunu, buluşabileceklerini söylese de Emily onu dinlemez ve telefonu kapatır.

Sandiya Santos’un zorlaması ile dans eder. Kendisinin bile beklemediği şekilde güzel bir performans ortaya koyar. Herkes Sandiya ile Santos’un performansını beğenir. Jüri üyeleri Daisa ve gelinini birinci seçse de oradaki kalabalık haksızlık yapıldığını, daha önce hiç dans etmeyen Santos ile Sandiya’nın harika bir iş çıkardığını söylemesi üzerine, jüri üyeleri kupayı Santos ve Sandiya ile Daisa ile gelinine verir.

Can Yoldaşım 89 Bölüm Özeti (27 Ekim Çarşamba) Emily Hamile

Daisa bir taraftan, Santos bir taraftan kupayı almak için savaşır. Minakşi Daisa’nın gelini hamile olduğunu açıklayınca, gelinini zorla dans ettirdiği gerekçesi ile Daisa ve gelini diskalifiye edilir. Kupa da Santos ile Sandiya’ya kalır.

Santos komşularının tebriklerini alırken, Minakşi ile Sandiya’nın başarısını över. Komşuları Mohit’e eş olarak Mohit mi? yoksa kaynana olarak kendisi mi aday bulacağını sorar. Santos kesinlikle kendi istediği gelini seçeceğini komşularına açıklar.

Can Yoldaşım 89. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Kutlama alanına Emily gelir. Mohit hemen onu kenara çekip konuşur. Emily neden hala annesi ile konuşmadığını, artık gizli saklı iş yapmaktan sıkıldığını söyler. Mohit de neden annesine gerçekleri açıklayamadığını dile getirir.

“Benim Hristiyan olmam bu evliliğe sorun mu teşkil ediyor. Bana açık açık söyle?”

Emily Mohit’in korkusunu açıkça yüzüne vurur. O söyleyemezse kendisi Santos’a söyleyeceğini açıklayınca, Mohit ona 24 saat süre vermesini söyler. Sandiya oradan geçer. Emily’i fark eder. Lakin kiminle konuştuğunu göremez. Mohit Sandiya’yı görünce, hemen oradan uzaklaşır.

Daisa ile Santos evlerinde dini bir töreni kutlamak için sözleşir. Komşuları da davet ederler. Sandiya evde hazırlıklar yaparken, Suraj Sandiya’nın yanına gelir. Evliliklerinde birinci yıllarını kutlamak ve birlikte pasta kesmek istediğini söyler. Sandiya çok işi olduğunu söyler. Ancak Suraj gece 23:59’dan önce ufak bir zaman ayırmasını ister.

27 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Emily'in Anne ve Babası Gerçekleri Öğrenir

Sandiya gün boyu çalışır. Tam işleri bitirdiğini düşünüp Suraj’ın yanına gitmek istediğinde, Santos ona mutfağı temizlemesini söyler. Sandiya hemen mutfağa gidip işleri bitirdiğinde saat 00:05 olduğunu görür. Hemen Suraj’ın yanına gider. Suraj günün bittiğini, kutlama yapamadığını söyler. Sandiya hemen saati 10 dakika geri alır. Saatin şimdi 23:55 olduğunu, hala zaman var deyip birlikte kutlama yaparlar.

Suraj, Sandiya ve Santos, Ajmer’de alışveriş yaparken, Daisa da gelinine en pahalı sariyi almak için Vikram’ın dükkanına gelir. Vikram en pahalı sariyi verir. İndirim yapmak istese de Daisa gelinine en pahalı kıyafeti alacağını, indirime gerek olmadığını söyleyip hava atar. Sandiya ve beraberindekiler de yerde yatan Emily’i fark ederler. Hemen onu hastaneye götürürler. Emily’in anne ve babası da gelir. Emily’in hamile olduğu ortaya çıkar.

Santos ve beraberindekiler Emily ve ailesinin kavgasına şahit olurlar. Emily’in bir Hintli ’den evlilik dışı hamile kaldığını, annesine aralarında ki ilişkiyi henüz açıklayamadığını tek tek söyleyen Emily’in bu sözlerini duyan Santos şöyle der.

“Böyle erkekleri asacaksın!”

Deyip Emily’in yanında yer alır. Emily’in babası Santos ve beraberindekilere teşekkür eder. Minakşi kendi törenine kuaför çağırmak isterken Emily’i arar. Emily de Mohit’in ailesi ile tanışmanın tam sırası deyip, Rathi malikanesine gider.

Can Yoldaşım 89 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 90 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’yı okula kaydettirdiğini açıklar
 • Sandiya geleneksel yarışma için davet eder
 • Santos yarışmaya katılacaklarını açıklar
 • Sruaj ile Sandiya güzel giyinme yarışmasını kazanır.
 • Santos ile Sandiya dans etme yarışmasını kazanır
 • Emikly Mohit’in yanına gelir
 • Mohit Emliy’dne 24 saat süre ister
 • Emily yolda bayılır
 • Santos ve Sandiya Emily’e yardım eder
 • Emily’in hamile olduğunu duyan Santos, onu hamile bırakan erkeğe lanet eder

Can Yoldaşım 89 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Ekim Çarşamba Can Yoldaşım 89. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Ekim Can Yoldaşım 89 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 90 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 89 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Ekim Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 90 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu