Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 9 Bölüm Özeti (8 Ağustos Pazar) Eve Giren Hırsız

Can Yoldaşım 9 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Ağustos Pazar günü ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 9 bölüm özeti
 • 8 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 9 Bölüm Fragmanı
 • 8 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 10 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Ağustos Can Yoldaşım 9 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 9 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 10 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 9 Bölüm Özeti

Sandiya’nın Suraj hakkında gerçek meseleliğini öğrenmesi ile bölüm başlar. Sandiya, kendisinin eğitim görmüş lisans mezunu olduğunu ama abisi Ankur, bunu bilmesine rağmen kendisini tatlıcı ile evlendirmesinin şokunu üzerinden atamamışken, Santos gelini Sandiya’ya Suraj’a yardım etmesini söyler Adeta sudan çıkmış balık edası ile Sandiya, jelebi yapmaya çalışır. Ancak başaramaz. Suraj devreye gidip ona nasıl jelebi yapılacağını anlatır.

Sandiya hayal görüyor Sandiya ve Suraj tapınak da. Santos oğluna kutsal sudan Sandiya’ya içirmesini ister. Sandiya reddedince Santos nedenini sorar. Sandiya, Suraj’ın mesleğini bilmediğini, kendisine yalan söylendiğini açıklar. Santos Suraj’ın mesleğini Ankur’un bildiğini söylerken, Suraj da mesleği ile gurur duyduğunu açıklar. Sandiya bir anda gerçek dünyaya döner ve yaşadığı şokun etkisi ile hayal gördüğünü anlar.

Santos gelinini kutsar. Ona kolye verir. Tapınağın çevresinde yeni evli çift yürürken, Suraj hem geçmişinden hem de gelecek hayallerinden bahseder. Daha sonra Suraj “Ya senin hayallerin” der. Lakin Sandiya sadece susar. Zira onu öz abisi aldatmış, Ankur kendi hayallerinin peşinden gitmek için tatlıcı ile kendisini evlendirmiştir. Eğitim konusu ile ilgilenmeyen Suraj’a okuyup polis olma hayallerini söylemin faydasız olduğunu düşünür.

Can Yoldaşım 9 Bölüm Özeti (8 Ağustos Pazar) Eve Giren Hırsız

Santos ve ailesi tapınakta dini ritüelleri yaparken, Vikram ve karısı Meenakshi de sinemaya gidip, Avrupai yemeklerden yemiştir. Mohit ve Chavvi’nin gelmemesi içinde tapınağa gitme yalanını uydurmuşlardır. Böylelikle Mohit ve Chavvi tapınağa gelmeyeceklerini söylemesi ile Vikram ve karısı rahat rahat gezmiştir.

Eve döndüklerinde dış kapı kilidinin kırılmış olduğunu görünce şok olur. Eve hırsız girdiğini, evden altınların hırsızın çalması halinde Santos’a nasıl hesap vereceklerini düşünmeye başlar. Evde, Mohit ve Chavvi’nin olup olmadığını kontrol etmek için her ikisini de odalarına gider.

Meenakshi hırsız girdiğini söyleyip ağlarken, Mohit ve kardeşi gelir. Vikram da kardeşine evde durmadığı için kızar. Kedileri kısa süre tapına gittiğini, buna rağmen sorumsuzluk yapıp evden ayrıldıklarını konusunda kardeşine kızarken, Vikram’ın cebinden sinema bileti düşünce Mohit olayı hemen fark eder. Bu defa Mohit abisine yalancı olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 9. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos ve ailesi henüz tapınak ritüellerini bitiremediği için hala evlerine çok uzaktadır. Kaldıkları pansiyonda Sandiya geceleri sıkıntı ve stresten uyuyamaz. Gecenin karanlığında dışarı çıkar. Yağmurun altında merdivenlere oturup babasının şu sözlerini hatırlar.

“Kızım seninle evlenmek isteyen delikanlı okumuş, ilim sahibi olmuş birisi olmalı. Bir çok kitap bitirmiş, konuştuğunda çevresinde herkesin onu itina ile dinlediği biri olmalı!”

Sözleri kulaklarında çınlar. Diğer tarafta ise tatlıcının karısı olmayı kendisine yediremez. Bağırıp, “Hayır” demek istese de artık bazı şeyler için çok geç olduğunun farkındadır.

Santos’un evinde Vikram ve karısı sinemaya giderek, Mohit partiye giderek, Chavvi de arkadaşına gece ders çalışmaya giderek, Santos’un öfkesini kazandıklarını çok iyi biliyorlar. Meenakshi, birbirlerine düşmenin zamanı olmadığını, herkesin bir hatası olduğunu, bu hatadan kurtulmanın yolunu bulmaları gerektiğini söyler.

Herkes de Meenakshi’nin söylediklerinde hemfikir olur. Zira, Santos bu olanları öğrenirse Meenakshi’yi evden kovup, Vikram’ı başka kadınla evlendirir. Chavvi’yi de hemen kocaya vereceğini çok iyi biliyorlar. Bu sebeple bir plan yapıp, bu işin içinden sıyrılmak için anlaşırlar.

Meenakshi, Mohit ve Vikram hiç bir şey olmamış gibi evdeki hayatlarına devam edip, hırsızlıktan haberleri yok gibi davranmalarını söyler. Chavvi ise annesi Santos’un çok zeki ve şüpheci bir yapısı olduğunu, evdeki hırsızlığı söylememeleri halinde başlarının belaya gireceğini söyler. Ancak diğer üçü bu planı uygulamaya koyunca Chavvi, annesine ne iyi ne de kötü bir şey demeyeceğini söyler.

Can Yoldaşım 9 Bölüm Özeti - Santos Gerçekleri Öğrenir

Santos ve ailesi eve doğru gelirken, Suraj’ın tatlıcı dükkanını gören Sandiya’nın canı sıkılır. Suraj da tatlı dükkanı eve çok yakın olduğunu, pencereden çıksa kendisini rahatlıkla görebileceğini söyler. Ancak Sandiya sanki duygusuz bir varlık gibi tepki dahi vermek istemez.

Santos eve girdiğinde Sari dükkanında olması gereken Vikram ve Meenakshi’nin evde olduğunu, devamlı dışarıda gezen Mohit’in de evde olmasına dikkat çeken Santos, Mohit’e hasta olup olmadığını sorar. Mohit de hasta olmadığını söyleyince neden hepsinin evde olduğunu sorar. Meenakshi de iki gündür görüşemedikleri için karşılama yapmak adına evde kaldıkları konusunda yalan söyler.

8 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos evin temiz olduğunu fark edince Meenakshi’ye bir şey kırıp kırmadığını, kafasına güneş geçip geçmediğini alaycı bir dille sorar. Nende evi temizlediğini sorar. Meenakshi divali kutlaması için temizlediğini söyler. Santos duvardaki saati fark eder. Nerede olduğunu sorar. Meenakshi de hemen bozulduğunu, bu sebeple tamire verdiği konusunda yalan söyler.

Sandiya kaynanası Santos’un yanına gelir. Bir şey söylemedik istediğini dile getirse de Santos şöyle der.

“Biliyorum gelin. Senin söyleyeceklerini biliyorum”

Diyerek Sandiya’yı dinlemez. Sandiya’nın çok yorgun olduğunu, yol boyunca uyuduğu için yorgun olduğu konusunda alay ettikten sonra eşyalarını evin hizmetçisi Chaturi ile birlikte odalarına götürmesini ister.

Sandiya odaya gider. Valizini açtığında Suraj’a hediye ettiği kitabı görünce, Suraj’ın onunla herkese jelebi yapıp kağıt olarak kitabı yırttığı o anı hatırlayıp canı sıkılır. Sandiya bunları düşünürken, Suraj gelir. Sandiya Suraj’a söyle der.

“Size çok önemli bir şey diyeceğim. Akşam herkesin karşısında söylemek istiyorum!”

Suraj da Sandiya’nıun ne söyleyeceğini merak etse de akşamı beklemeye başlar. Santos odasına gittiğinden kendi dolabının kilidinin zorlandığını fark edince “Meenakshi!” diye çılgınca bağırır. Hırsızlık olayını saklayan dörtlü panik içinde Santos’un odasına gelir.

8 Ağustos Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Meenakshi'yi Kovar

Sandiya da odasında ki dolabın kilidinin kırıldığını fark edince olayı hemen Santos’a söyler. Suraj evin dış kapı kilidinin değiştiğini fark eder. Mohit daha fazla dayanamaz ve olayı anlatır. Vikram ile Meenakshi’nin sinemaya gittiğini eve hırsız girdiğini söyler. Vikram da işin içinden sıyrılmak için karısı onu zorla sinemaya götürdüğünü ve kendisini kandırdığını söyleyip herkesin içinde karısı Meenakshi’ye tokat atar. Sandiya bu anı görünce şok olur.

Vikram karısını döverken, Sandiya dayanamaz ve onu durdurur. “Kadına el kalkmaz” der. Bunun üzerine Santos, Meenakshi’nin herkese yalan söylediğini, hayatında unutamayacak bir ceza verilmesini ister. Vikram karısını dövmeye devam ederken, Santos Mohit’den Meenakshi’nin ailesini aramasını ve hemen evlerine gelmesini ister.

Meenakshi’nin ailesi geldiğinden Sontos şöyle der.

“Sizin kızınız Meenakshi bizlere yalan söyledi. Ben ona sorumluluk verip, ona evde kalmasını söylememe rağmen o beni dinlemeyip dışarı çıktı. Hırsız evimizi soydu. Her şey çalındı. Bu kadar delil ortadayken Meenakshi bize yalan söyleyip olayı ört bas etmeye çalıştı. Siz kızına bu yaşına kadar böylemi ahlak dersi verdiniz?”

Bu sözleri duyan Sandiya şok olur. Zira en ufak hatasında kendi ailesinin suçlanacağını anlar. Tüm aileye söyleyeceği polis olma ve abisi Ankur’un kendisine Suraj’ın mesleği hakkında ki söylediği yalanı söylememe kararı alır.

Can Yoldaşım 8 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 10 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’ın tatlıcı olduğunu kabullenmek istemez
 • Gece bahçeye çıkıp haykırmak ister. Ancak yapamaz
 • Vikram ve karısı Meenakshi sinemadan gelir
 • Evin hırsızlar tarafından soyulduğunu fark edince şok olur
 • Mohit ve Chavvi’nin evde olmadığını anlayan Vikram kardeşlerine kızar
 • Vikram cebinden sinema bileti düşünce Mohit abisine kızar
 • Santos eve geldiğinde hırsızlık olayını öğrenir

Can Yoldaşım 9 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 9. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Ağustos Can Yoldaşım 9 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 10 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 9 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 9 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 10 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Lütfen 10 cu bölüm özetide hemen gelsin lütfennn🙏🙏🙏🙏 Özetler içinde elinize sağlık emeğiniz büyük😁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu