Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 90 Bölüm Özeti (28 Ekim Perşembe) Emily Gerçekleri Açıklar!

Can Yoldaşım 90 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 90 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 90 bölüm özeti
 • 28 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 90 Bölüm Fragmanı
 • 28 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Ekim Cuma Can Yoldaşım 91 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Ekim Can Yoldaşım 90 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emily, Mohit’ten hamile kaldığını söylese de Mohit yalan olduğunu söyler. Emily Mohit’ten hamile kaldığını kanıtlamak için dava açar. ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Ekim Cuma Can Yoldaşım 91 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 90 Bölüm Özeti

Emily’nin Rathi evine gelmesi ile başlar. Bu sırada birkaç metre ileride Suraj, Sandiya ve Santos komşularla konuşmaktadır. Santos ve diğerleri Emily’in eve girdiğini fark etmez. Kapı da Emily’i Minakşi karşılar. Minakşi hemen Emily’i odasına götürür. Emily ayakkabılarını kapı önüne çıkarır. Birkaç dakika sonra Santos gelir. Emily’in ayakkabılarına basıp düşeceği sırada, Suraj annesini tutar. Chavi’nin ayakkabıları olduğunu düşünüp, Chavi’ye kızar.

Santos alışverişten aldığı pahalı kıyafetleri ve takıları Minakşi’ye verir. Chavi gelinlerine çok iyi hediyeler alırken, kendi kızına iyi hediyeler almadığını söyleyip kıskançlık eder.

Minakşi aldığı güzel hediyelerle birlikte odasına gidip, Daisa ile Santos’un girdiği iddiayı Rathi ailesi kazanması için Emily’den çok güzel makyaj yapmasını ister. Bu sırada Minakşi’nin annesi gelir. Emily odadan dışarı çıkar. Salonda Mohit ile karşılaşır. Mohit karşısında Emily’i, hem de kendi evinde görünce şok olur.

Emily, hala evlilik meselesini açmadığını, ancak kendisi ailesinden fırça üstüne fırça yediğini söyleyip tepki gösterirken, Mohit uygun bir fırsat aradığını ama henüz Santos’a açıklayamadığını söyler. Emily de verdiği sürenin bitmesine çok az kaldığını, söyleyemezse kendisi açıklayacağını dile getirip, adeta Mohit’i tehdit eder. Bu sırada Santos gelir.

Can Yoldaşım 90 Bölüm Özeti (28 Ekim Perşembe) Sandiya Mohit'ten Şüphelenmeye Başlar

Santos, Emily ile Mohit’in konuştuğunu görüp yanlarına gider. Sandiya da gelir. Emily’e evlerinde ne işi olduğunu sorar. Minakşi Daisa ile güzellik yarışında makyaj yapması için kendisi çağırdığını, yarışma sonuna kadar kalmasını ister. Santos önce yok dese de yarışmanın kazanılabilmesi için kabul etmek zorunda kalır.

Emily ile Minakşi odaya giderken, Santos Sandiya’yı yanına alıp mutfağa gider. Güzellik yarışmasında Minakşi ne yediğini unutacağını, ona meyve hazırlamasını ister. Sandiya Hristiyan olan Emily’e meyve verip veremeyeceğini sorar. Santos misafir olduğu için verebileceğini ama başka bir tabak da ikram etmesini ister.

Sandiya dalgın bir şekilde Emily’in evlerinde ne yaptığını merak eder. Santos gelinine işleri bitirip, odasına gidip hazırlanmasını ister.

Sandiya odasına gider. Orada Suraj ile birlikte Emily meselesini konuşur. Emily’in böylesi bir durumda evlerine gelmesine anlam veremediğini, karnında ki bebeğin babasını sorduğunda cevap vermediğini ama uzaktan erkek arkadaşının saatini görebildiğini açıklar. Suraj da Sandiya’ya hak verir. Emily’in evlerine gelmesini mantıksız bulur.

Mohit odaya bazı kutular getirir. Sandiya bu sırada Mohit’in saatine odaklanır. Emily’in konuştuğu kişinin saati ile aynı olduğunu fark eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos hem yarış hem de dini tören için davet edilen misafirleri karşılar. Misafirler de yavaş yavaş Rathi evine gelmeye başlar. Chavi’nin nişanlısı evlerindeki eğlenceyi haber verdiği için yarışmaya ve törene Dilip de gelir. Santos damat adayını evinden görünce şaşırır.

Santos, Chavi’nin yanına gidip damadın geleceğini haber vermediğini, birden karşısında gördüğü için şaşırdığını, bir daha haber vermesini sinirli bir şekilde söyler.

Daisa ve gelini Rathi evine gelir. Misafirler Daisa ile gelinin üzerindeki pahalı kıyafetleri görüp, beğenirler. Santos ile Minakşi de gelir. Onlar da harika giyinir.

Emily Minakşi’nin makyajını bitirmesine rağmen evden ayrılmaz. Bunu fark eden Santos, kocasına hala Emiiy’in evde durduğunu, neden hala evlerini terk etmesini kocasına mırıldanır. Arun da geleneksel töreni merak edip kalmış olabileceğini dile getirir.

Santos kibrit arar. Ancak bulamaz. Sandiya misafirlerle konuştuğunu fark eden Emily, kendisi getirmek ister. Ancak Emily’in Hristiyan olduğunu bilen Santos, hemen Emily’i durdurur. Evlerinde bazı odalara girilmeyeceğini açıkça ifade eder.

Tören sırasında Emily, Mohit’in annesi ile evlilikleri üzerine konuşmaya bile çalışmadığını görünce canı sıkılır. Bir ara Mohit’in yanına gidip, onunla konuşmak istese de Santos Mohit’e yapması gereken bir dizi iş verince, Mohit oradan ayrılır.

Can Yoldaşım 90 Bölüm Özeti (28 Ekim Perşembe) Emily Gerçekleri Açıklar

Arun eve davulcu getirir. Erkekler oynamaya başlar. Sandiya Mohit’in ellerini kaldırıp oynadığını görünce, Mohit’in kolunda ki saatin tamamını görür. Emily’in eve gelmesi ile Mohit’in arasında bir bağ kurar ve Mohit’ten şüphelenmeye başlar.

Minakşi ile Daisa’nın gelini yarışma yapar. Minakşi kazanacağını beyan etse de Daisa’nın gelini yarışmayı kazanır.

Minakşı yarışmayı kaybeder. Daisa’nın gelini güzel oyuncak bebeği kazanır. Çevredekiler de Minakşi’nin üzüldüğünü görüp oyuncak bebek hediye eder. Lalkin Minakşi hediye edilen bebeğin zenci olduğunu, doğacak bebeğinin de zenci olacağını söyler. Komşular Minakşi’in yanlış düşündüğünü, en güzel bebek onun olacağını söyleyip, moral verir.

Gelen misafirler evden ayrılır. Dilip de evden ayrılırken, Chavi otobüs durağına kadar bırakmak ister. Santos önce yok dese de sonradan kabul eder. Mohit yerdeki masayı kaldırırken eli kesilir. Emily hemen koşup yardım eder. Mohit’in elinin tutar. Santos bunu görüp, Emily’i ucuz kadın olarak adlandırır.

Emily dayanamaz ve kendisini hamile bırakan kişinin Mohit olduğunu söyler. Mohit hiçbir suçlamayı kabul etmez. Sandiya Emily’in erkek arkadaşı ile konuşurken, Mohit ile aynı saati taktığını söyler. Mohit Puşkar da aynı saati kendisinin takmadığını, başkalarının da taktığını söyleyince, Emily Mohit’in bu kadar korkak olduğunu görünce sinir olup evden gider.

Can Yoldaşım 90. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi, düşüncelere dalan Santos’a, Chavi’nin hala eve gelmediğini haber verir. Santos Vikram ile Suraj’ı yanına çağırır. Kız kardeşleri nişanlısı ile çıktığını ve hala gelmemesine rağmen merak etmedikleri için çocuklarına kızar. Bu sırada Chavi gelir. Santos Chavi’yi mutfağa götürüp ona kızar. Nişanlısı ile evlenene kadar tüm ilişkisini kesmesini ister.

Arun üzgün bir halde oturduğunu gören Santos, nedenin sorar. Arun da Emily’yi düşündüğünü söyler. Santos Emily’in yalan söylediğini, bunları düşünmemesini isterken, Arun daha önce defalarca yalan söyleyen Mohit’e güvenip güvenmeyeceğini sorar. Santos açıkça oğluna güvendiğini söyler.

Rathi ailesi ateşin karşısında toplanır. Santos oğlundan emin olmak için ateşin karşısına yemin etmesini ister. Mohit yemin edip, Emily ile hiçbir ilişkisi olmadığını söyler. Çok geçmeden Emily ile ailesi gelir.

Santos, Emily ve ailesini sakin bir yere götürür. Emily’in annesi Santos’a onun da bir kızı olduğunu, kendisini anlamasını isterken, Santos oğlunun söylendiği gibi bir hata yapmadığını, bunu oğlu Mohit de kabul etmediğini söyler. Mohit de annesine destek olmak için Emily ile hiçbir ilişkisi olmadığını söyler. Bunu duyan Emily, Mohit’i herkesin içinde rezil edeceğini açıklar.

28 Ekim Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Mohit'in Yalanı Ortaya Çıkar

Rathi ailesi holi bayramı için hazırlanır. Mohit, Emily meselesini unutup, bayramı bayram havasına kutlamak istediğini açıklar. Bu sırada kapı çalar. Gelen postacıdır. Sandiya postacının getirdiği evraka bakınca, mahkeme kağıdı olduğunu söyler. Sandiya, Emily’in Mohit için DNA testi istediğine dair evrakı okur.

Mohit korkudan elindeki tabağı yere düşürür. Tüm Rathi ailesi şaşırır. Zira Emily’in yalan söylediğine inanan Rathi ailesi, Emily’in böylesi bir kararla ortaya çıkması nedeniyle, Mohit’in yalan söylediğini düşünmeye başlar.

Sandiya bir ara Mohit’in yanına gidip gerçekleri söylemesini, bu gerçeği Santos’a yavaş yavaş söyleyeceğini dile getirse de Mohit sinirli bir şekilde hiçbir şey yapmadığını, DNA testine da hazır olduğunu söyler.

Minakşi DNA testinin ne işe yaradığını öğrenince, Vikram’ın hemen gidip DNA testi yaptırmasını, Zira Santos’un oğlu olmadığını söyler. Çünkü Santos Suraj’ı çok sevdiğini açıklayınca, Vikram sinir olur. Bu sırada oradan Mohit geçer. Vikram’in konuşmalarına kulak misafiri olur. Minakşi DNA testi pozitif çıkar ve Mohit doğacak bebeğin babası olduğu ortaya çıkarsa neler olacağını sorar. Vikram Santos’un adeta çıldıracağını dile getirir.

Herkes holi kutlamasında eğlenirken, Sandiya Mohit’in bir şeyler gizlediğinden şüphelendiğini, Suraj’a bahseder. Zira çok durgun ve Holi bayramını eskisi gibi kutlamadığını dile getirir.

Kutlama sırasında Rathi evinin önüne polis gelir.

“Mohit Rathi kim”

Diyen polise Mohit korkarak “Ben” der. Polis DNA testi almaya geldiklerini, yanında ki araca kadar gelmesini, DNA örneği vermesini söyler.

Suraj onunla gelmek istese de Mohit sadece bir test vermek gerektiğini, kendisi ile gelmesine gerek olmadığını söyler. Mohit giderken arkadaşı ile yer değiştirir. Holi kutlamasında olduğu için arkadaşının yüzünü ve kendi yüzünü boyar.

Polis minibüsünde Mohit’in arkadaşı DNA testi verirken, Mohit de arkadaşı gibi herkesin içinde dans etmeye başlar. Sandiya Mohit’in hareketlerinden şüphelenir. Mohit’in burada olduğunu söylese de kimse inanmaz.

Sandiya Mohit’in yüzüne su dökünce, onun polis ile birlikte gitmediğini ve yalan söylediği ortaya çıkar. Suraj Mohit’e tokat atar. Emily’in söylediklerinin doğru olduğu netleşir. Sandiya Emily ile Mohit’in evlenmekten başka çaresinin kalmadığını söylerken, Santos gözleri yaşlı bir şekilde oğlunun yaptıklarına inanamaz.

Can Yoldaşım 90 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 91 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Emily Rathi evine gelir.
 • Minakşi yarışmayı kaybeder
 • Emily Mohit’ten hamile kaldığını açıklar
 • Mohit Emily’in yalan söylediğini ifade eder
 • Santos Mohit’ie inanır
 • Emily Mohit’ten hamile kaldığını kanıtlamak için dava açar
 • Mohit DNA testini verirken hile yapmak ister
 • Sandiya Mahit’in hile yaptığını ortaya çıkarır

Can Yoldaşım 90 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Ekim Perşembe Can Yoldaşım 90. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Ekim Can Yoldaşım 90 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 91 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 90 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Ekim Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 91 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu