Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 91 Bölüm Özeti (29 Ekim Cuma) Emily Şartı Kabul Eder!

Can Yoldaşım 91 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Ekim Cuma Can Yoldaşım 91 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 91 bölüm özeti
 • 29 Ekim Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 91 Bölüm Fragmanı
 • 29 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 92 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Ekim Can Yoldaşım 91 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Emily’i bir şartla gelinin olarka kabul edeceğini açıklar. Emily Maasa’nın onayını almak için yola Rathi ailesi ile birlikte çıkar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 30 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 92 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 91 Bölüm Özeti

Tüm aile eve gelmesi ile başlar. Herkes Mohit’in ne haltlar yediğini anlar. Santos oldukça üzgün bir haldedir. Sandiya bu işi temizlemek için oğlu Mohit’i evlendirmesi gerektiğini söyler. Santos itibarını kurtarmak adına, Mohit ve Emily’nin bu evliliğini kabul eder. Bunu duyan ev halkı şok olur.

Minakşi eve Hristiyan bir gelin getirmenin bir bedeli olacağını, dinlerinde bunun karşılığı olmadığını ileri sürüp, buna açıkça karşı çıkar. Santos ona sinirlenir. Mohit ile Emily’i yan yana gördüğünü daha önce açıklayan Minakşi’ye kızıp, neden önce haber vermediğini, bu durumun olmasına engel olacağını söyler.

Santos oğlunun hatasını anlar ve Emily’in ailesinden özür dilemeleri gerektiğini, ancak bunu Emily’in ailesine çıkacak yüzleri olmadığı için Sandiya’dan yapmasını ister. Sandiya bunu severek yapacağını açıkladıktan sonra Santos, bu evliliği kabul etmesi için bir şart sunar.

“Emily bu aileni gelinin olabilmesi için Hıristiyan inançlarını unutması, anne ve babasını unutup, öksüz ve yetim bir kız gibi gelin olmalı!”

Herkes inançlarına ters düşmemek adına Santos’un bu sözlerini destekler. Lakin bu karardan Sandiya ve Suraj bu şarta canları sıkılır.

Sandiya açıkça buna karşı çıkar. Santos sinirlenir ve insanlar bu durumu kabul etmeyeceğini söyler. Sandiya da her şeyin ilacı zaman olduğunu, zamanla insanlar alışacağını beyan eder. Sandiya bu durumu bir örnekle açıklamak ister.

“Dilip ve ailesi Chavi’yi gelin olarak alacağı zaman benzer bir şart sunmuş olsaydı, aynı şekilde Chavi’nin mutlu olabilmesi mümkün olur mu? “

Diye bir örnek verip, Santos’un bu hatadan dönmesini ister.

Sandiya ile Santos tartışırken, Santos Emily’i Maasa’ya kabul ettirmesi halinde, kendisinin de kabul edeceğini, kabul ettiremezse üç hatadan ilki olarak sayacağını açıkça söyler. Kısaca bir anda iş Sandiya’ya döner.

Can Yoldaşım 91 Bölüm Özeti (29 Ekim Cuma) Sandiya Emily'in Ailesi İle Konuşur

Santos bir kez daha gelinin Sandiya’ya Emily’i hem Maasa’ya hem de komşularına kabul ettirecek. Bunu da dinini değiştirmeden yapabilecek mi diye sorar. Sandiya cevap vermek istemez. Zira hem Maasa’nın hem de komşuların bir an evvel kararlarının değiştirmesi kolay olmayacaktır.

Sandiya bu işi tek başına çözemeyeceğini, zira işin diğer tarafında hiçbir şeyden habersiz olan masum bir bebeğin geleceği söz konusu olduğunu dile getirir.

Sandiya, Santos’un iddiasını kabul etmeden önce bu meseleyi Emily ile görüşmesi gerektiğini, ona göre karar vereceğini açıklar.  Santos iddiayı kabul etmeyen Sandiya’ya ile dalga geçip, doğacak bebeğin geleceği de Mohit-Elmily ilişkisinin geleceği de Sandiya’nın ellerinde olduğunu söyleyip, oradan ayrılır.

Sandiya Emily’in ailesine gidip önce Santos’un Hristiyanlığı bırakmasını ya da Maasa’nın köyüne 7 gün gidip, Maasa’nın onayını alması gerektiğini açıklar. Emily’in annesi Maasa onay vermediğinde ne olacağını sorar. Bu soruya Sandiya’nın bile cevabı yoktur. Emily ve ailesi bu konuyu düşünmek için zaman ister.

Sandiya Rathi evine gelir. Santos ve diğerleri kararını sorar. Sandiya da bu meseleyi Emily ve ailesine anlattığını, onlarda düşünmek için zaman istediğini dile getirir.

Herkes Emily’in sabah gelip gelmeyeceğini bekler. Santos sonunda beklemekten yorulur ve Sandiya’ya, Maasa’nın köyüne gidip onunla görüşmesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chhavi Dilip’i arar. Herkesin köye gideceğini, kendisi evde yalnız olacağını söylediği sırada Santos duyar. Kızı da Emily gibi bir hata yapmasından korktuğu için Chhavi ‘yi de köye götüreceğini açıklar.

Minakşi kendisine kimin bakacağını sorar. Santos birini ayarlayacağını, merak etmemesini söylerken, Minakşi annesinin gelip kendisine bakacağını düşünür.

Rathi ailesi hazırlanırken kapı çalar. Gelen Minakşi’nin kardeşi Sudha’dır. Minakşi annesini görünce Santos’un kızacağını, habersiz geldiğini söylese de Minakşi’nin kardeşi Santos’un daveti üzerine geldiğini söyler.

Can Yoldaşım 91 Bölüm Özeti (29 Ekim Cuma) Emily Şartı Kabul Eder

Rathi ailesi evden ayrılır. Yolda bir araba önlerini keser. Emily’in ailesi ve yanlarında Emily vardır. Emily köye gitmeyi kabul ettiğini söyler.

Rathi ailesi ile birlikte Emily da yanlarında gider. Yolda Santos Maasa’nın çok büyük bir tepki vereceğini, bu durumu ona nasıl kabul ettireceklerini düşünmeye başlar. Sandiya Santos’un endişe etmemesini, Emily’i gerekli konularda bilgilendireceğini sözlerine ekler.

Rathi ailesi uzun bir yolculuk sonunda köye varır. Köyde onları yerel halk karşılar. Onlara gösteri yapar. Bu sırada Emily Mohit ile konuşmak ister. Ancak Mohit, Emily’den köşe bucak kaçar.

Maasa tüm aileyi karşılar. Her zamanki gibi Maasa Santos’u yok sayıp, Sandiya ile konuşur.

Can Yoldaşım 91. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Maasa, Suraj’ı gözleri ile süzdükten sonra “Sandiya gelin iyi bakmış” der. Arun’un yanına gider. Onun kilo verdiğini, zayıf ve yorgun gözüktüğünü söyler. Zaten hastalık hastası olan Arun da hemen buna inanır. Aslında Maasa burada Santos’a laf atmak, onu yerden yere vurmak ister.

Maasa hepsini at arabasına bindirir. Emily orada kalınca Sandiya onu almaya gider. Maasa da “bu kız da kim” diye sorar. Rathi ailesi bu soruya cevap veremez. Sandiya onun arkadaşı olduğunu söyler.

Rathi ailesi hep birlikte Maasa’nın evine gelir. Maasa Sandiya ile özel ilgilenir. Chaavi Maasa’nın nasıl biri olduğunu Emily’e anlatır. Maasa Mohit’in üzgün olduğunu fark eder. Ona neden üzgün olduğunu sorsa da Mohit iyi olduğunu açıklar. Ancak Maasa gerçeği yakında öğreneceğini söyleyince, Mohit korkudan ne yapacağını bilemez.

Rathi ailesinin hanımları zerdeçal öğütürken, Emily de yardım etmek ister. Ancak Maasa misafirlere iş yaptırmadıklarını, oturması gerektiğini söyler. Sandiya kendi arkadaşı olduğunu söylediği için henüz Maasa, Emily’in Mohit ile ilişkisini bilmiyor.

29 Ekim Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Emily'i İkaz Eder

Emily her fırsatta Maassa’nın gözüne girmek için elinden geleni yapması, Maasa’nın dikkatinden kaçmaz. Sandiya’yı bir köşeye çekip, misafir olduğu için sesini çıkartmadığını, aksi halde çok kızacağını açıklayınca, Sandiya’nın canı sıkılır. Zira Emily’in her hareketi Maasa’nın sinir olmasına neden olduğu için Emily’i nasıl gelinleri olduğunu açıklayacağını kara kara düşünmeye başlar.

Maasa, Sandiya’ya Emily’nin misafir gibi davranmadığını, haldi töreni sırasında eğlenmesi gerekirken, evin gelini gibi çalıştığını söyleyince, Sandiya ne diyeceğini bilemez.

Maasa giyeceği kıyafeti Sandiya’ya gösterirken, Emily Thakur’a (Put) yemek vermesi gereken yiyeceği insan olan Thakur’a verir. Bunu gören Sandiya engel olmak istese de Maasa bunu görür. Ona gelecek de bu gelenekleri bilmesi gerektiğini, bunu evleneceği aile görmüş olsaydı onu kapının önüne koyacağını söyler. Emily puta sunulmak üzere hazırlanan yemeği, put ile aynı ismi taşıyan kişiye vermesi kısaca büyük bir olay olur.

Maasa evlenir. İlk tören de Haldi törenidir. Kız tarafı bir yana, erkek tarafı da bir yana geçer. Sandiya, araya konulan setin arasından Suraj’ı izler. Maasa da bunu görüp, Sandiya’yı utandırır.

Can Yoldaşım 91 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 92 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santops Mohit’in hata yaptığını anlar
 • Emily’i gelinin olarka kabul edeceğini açıklar
 • Santos bir şart sunar
 • Emily’den dinini değiştirmesini ister
 • Sandiya buna karşı çıkar
 • Santos Maasa’nın Hristiyan gelin olarka onayını almasını ister
 • Emily bu şartı kabul eder
 • Emily Rathi ailesi ile birlikte Maasa2nın köyüne gider
 • Maasa, Emily’in davranışları dikkatini çeker

Can Yoldaşım 91 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Ekim Cuma Can Yoldaşım 91. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Ekim Can Yoldaşım 91 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 92 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 91 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Ekim Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 92 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. aslında yazdım zamanladım ama yayınlamamış şimdi yayınlıyorum. Aslında dün gece yazdım öğlen yayınlanması için planlama yaptım. Ben de şimdi fark ettim yayınlanmadığını hemen yayınlıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu