Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 92 Bölüm Özeti (30 Ekim Cumartesi) Maasa’nın Yüzü Alerji Yapar!

Can Yoldaşım 92 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 92 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 92 bölüm özeti
 • 30 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 92 Bölüm Fragmanı
 • 30 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 31 Ekim Pazar Can Yoldaşım 93 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Ekim Can Yoldaşım 92 Bölüm Özeti vermeden önce bu bölüm de “Emily istemeden Maasa’nın yüzünün alerji yapmasına nende olacak.” ana konusu öne çıkacak. Bu yazıyı sadece dinlemek isteyenler için hemen alt kısımda verilmiştir.

=> 31 Ekim Pazar Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 92 Bölüm Özeti

Maasa’nın köyünde haldi töreni ile başlar. Sandiya tören sırasında yoğurt getirmeye gider. Suraj da gizlice peşinden gidip onu sıkıştırır. Sandiya utanır. Suraj onun yüzüne zerdeçal sürüp, düğünlerindeki anıyı tazelemiş olurlar.

Minakşi Diasa’dan çaldığı tatlıları yemek için odasına gider. Ancak Chatturi odaya gelip temizlik yapmasından dolayı Minakşi, tatlıları yiyemez. Menakşi Chatturi’ye canı elma çektiğini, gidip ona elma getirmesini ister. Chatturi mutfağa giderken, Minakşi’nin bir işler karıştırdığını anlar.

Daisa evinden çalınan tatlıların hesabını soracağını, öfkeli bir şekilde dile getirir. Ancak tatlıları çalan kişinin kim olduğunu merak eder. Tatlıyı çalan orada iz bırakmıştır. Daisa bu izi sürüp, tatlıyı çalan kişiyi bulacağına dair yemin eder.

Sandiya ile Emily Masa’nın talimatı ile eğlenen çocukların yanına giderler. Orada Suraj’ı gören Sandiya şaşırır. Maasa aslında Sandiya ile  Suraj’ın yalnız başına vakit geçirmesini istemiştir. Emily orada fazlalık olduğunu anlar. Hemen gitmek ister. Ancak Sandiya onu göndermez.

Can Yoldaşım 92 Bölüm Özeti (30 Ekim Cumartesi) Daisa Hırsızı Bulmak için Plan Yapar!

Suraj ile birlikte Sandiya ve Emily çocukları ararken, samanlığın orada garip bir kadını fark eder. Kadın eline aldığı ekmeği bölüp kuyuya atar. Sandiya ve Emily, kadının davranışları karşısında korkar.

Suraj, Sandiya ve Emily deli kadının kuyuya neden ekmek attığını ve neyi beslediğini merak eder. Kendi kendine konuşan kadının tavırları onları ürkütür ve oradan uzaklaşırlar.

Emily, Sandiya’ya teşekkür eder. Kendisi için çok çaba gösterdiğini ama Maasa’nın onayını almanın hiç de kolay olmayacağını, hatta başaramayacağını söyler. Sandiya ise ümidini hiçbir zaman kaybetmemesini söyler.

Sandiya ile Emily bunları konuşurken, az önce kuyunun yanında ki kadın koşarak gelip Emily’in kollarını tutar. Kollarında ki cam bilezikleri tek tek kırar. Sandiya kadının karşısına geçip öfkeyle bağırır. Ona neden böyle yaptığını sorar. Suraj onun deli olduğunu, onunla tartışmaması gerektiğini söyleyince, deli kadın;

“Ben deli değilim”

Diye sinirle bağırır. Bu sırada Chotu ve arkadaşı gelir. Çocuklar korkmasın diye hemen oradan uzaklaşırlar. Sandiya kadının davranışlarından dolayı, geçmişin de ne yaşadığını merak eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Daisa tüm komşularını eve çağırır. Kapıda ki kuru kalabalığı gören Minakşi dışarı çıkar. Sorunun ne olduğunu merak eder. Aslında Minakşi, Diasa herkesi neden topladığını (Hırsızı yakalamak için) bildiği halde bilmezlikten gelir.

Sandiya, Suraj ve Emily Maasa’nın evine gelir. Kapıda Maasa’nın gelinine yolda gördükleri deli kadın hakkında sorular sorar. Maasa’nın gelini deli kadının başka aşiretten olduğunu ve deli olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 92 Bölüm Özeti (30 Ekim Cumartesi) Maasa'nın Yüzü Alerji Yapar

Daisa elinde ki kanıtla hırsızı yakalamak için komşularına bir oyun oynar. Minakşi Daisa’nın elindeki delili bilmediği için korkar.  Emily ile Mohit arasında hala soğuk rüzgarlar eser. Mohit her ne kadar yaptığı iki yüzlülükten dolayı özür dilemese de Maasa’nın evine gelen satıcıdan Emily’e hediye alır. Emily önce istemem dese de Mohit’in hediyesi ile mutlu olur.

Maasa Emily’in elindeki yüzüğü görünce şaşırır. Evli olmadığını bildiği için onunla alaycı bir dille konuşur. Emily de Saniya’nın da taktığı yüzüğü taktığını söyler. Ancak Maasa farklı kültürler de yüzük takmanın anlamı değişmediğini, evli olanların bu yüzüğü taktığını, ancak Emily’in bekar olmasına rağmen neden yüzük taktığını sorular.

Can Yoldaşım 92. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Maasa Emily’in Hristiyan olduğunu bilmiyor. Sandiya’nın arkadaşı ve kendi taptıkları puta taptığını düşünürken, hal ve tavırları Maasa’nın şüphelenmesine neden olur.

Dhaisa, tüm komşularının ayaklarına bir şekilde bakıp, eksik olan halkının kime ait olduğunu bulmaya çalışır. Minakşi kendisinde eksik olanı bildiği için öncesinde annesinin yüzüğünü tamamlar. Daisa halkanın eşit olduğunu ama Minakşi’de eksik olmadığını görür. Minakşi şimdilik üzerindeki şüpheleri üzerinden atar.

Maasa’nın gelini Kamla Mohit için bulunan gelin adayının resmini göstermek ister. Ancak Emily o resmi gizlice yırtar. Maasa da gelini Kamla’nın dikkatsiz oluşundan dolayı kızar.

Maasa mutfağa gider. Emily’in orada bir hatlar karıştırdığını görünce sinirle bağırır. Emily korkar veyukarıda asılı olanlar Maasa’nın kafasına dökülür. Maasa’nın yüzünden alerji çıkar. Sandiya yüzünde alerji geliştiği için ilaç yapacağını söyler.

Maasa evlilik ritüellerini mahveden Emily, bunu bilerek yaptığını söyler. Emily de bilerek yapmadığını dik dik söyleyince araya Maasa’nın gelini Kamla girer. Kaynanasına karşı konuşurken dikkatli olmasını ister. Bunun üzerine Emily Maasa’dan özür dilemek yerine oradan sinirle çıkar.

30 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Daisa'nın Yüzü Kızarır

Maasa yüzündeki lekelerden dolayı kendisini bir odaya kilitler. Santos ve ailesi kapıyı açmasını ister. Sonunda Maasa kapıyı açar. Ancak Santos ve ailesine de demediğini bırakmaz. Santos Sandiya ile Suraj’ı odadan alıp sakin bir yere götürür.

Puşkar da Daisa çalınan malzemelerin yanında bulduğu ayak yüzüğünü Minakşi’nin annesinin ayağında ki eksik olan yüzükle eşleştirir. Aslında Minakşi yüzüğü annesinden almış ve kendisininkini tamamlamıştır. Ancak annesinin yüzüğü eksik olduğunu gören Daisa hırsız der. Polise vermekle tehdit eder.

Minakşi’nin annesi de hırsız olmadığını, istediği yere şikayet edebileceğini söyler. Minakşi iş çığırından çıktığını görünce, Minakşi ne kadar eksik tatlı varsa alacaklarını, böylesi basit bir mesele ile polisleri meşgul etmemesini söyler.

Santos Emily’in din değiştirmek yerine onu öylece kabul etmeleri gerektiği konusunda Sandiya’nın düşünceleri ile dalga geçen Santos, tüm suçu Sandiya’ya atar. Sandiya Emily’in yanına gider. Onunla konuşur. Emily isteyerek yapmadığını söyler. Bunun üzerine Sandiya doktorlar Maasa’nın yüzündeki izler için gerekli tedaviyi yapacağını ve bu konudan çok üzgün olduğunu söyler. Lakin Maasa böylesi önemli bir günde üzgün olmanın hiçbir işe yaramadığını dile getirir.

Can Yoldaşım 92 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 93 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Daisa kendisinden tatlılar çalanı bulmak için yemin edecek
 • Daisa tatlıların yanında ayak parmak yüzüğünün tekini bulacak
 • Daisa tüm komşularını davet edecek
 • Daisa ile gelinin komşuların ayaklarına geleneksel ritüel yapacak
 • Minakşi eksik olan ayak parmak yüzüğünü annesinden alacak
 • Minakşi’nin annesi hırsız konumuna düşecek
 • Maasa Mohit’e kısmet bulacak
 • Kamla’dan gelin adayının resmini isteyecek
 • Emily Kamla’dan önce gidip resmi yakacak
 • Maasa Emily’in yanına giderken kafasına sirkeli su dökülecek
 • Maasa’ın yüzü alerji yapacak

Can Yoldaşım 92 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Ekim Cumartesi Can Yoldaşım 92. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Ekim Can Yoldaşım 92 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 93 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 92 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 31 Ekim Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 93 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu