Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti (31 Ekim Pazar) Sandiya Kur Kaparsa…

Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 31 Ekim Pazar Can Yoldaşım 93 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 93 bölüm özeti
 • 31 Ekim Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 93 Bölüm Fragmanı
 • 31 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 94 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 31 Ekim Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya erkeklerin elinde olan kolyeyi almak, kız tarafına getirmek için Suraj’a kur yapar. Suraj Sandiya’nın kur yapmasına kanıp, kolyeyi kaptırır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti

Şenliklerin başlaması ile bölüm başlar. Bildiğiniz üzere Maasa’nın evlilik töreni yapılmaktadır. Kısaca Maasa’ın düğün işleri ile başlar. Erkek tarafı gelir. Gelini görmek isterler. Chavi Emily’in yaptıklarını anlatır.

Sandiya, yüzünü peçeyle kapatan Maasa’yı getirir. Onu damadın yanına oturtur. Damat Maasa’nın yüzünü görmek ister. Ancak Sandiya acele etmemesini rica eder.

Shagun şenlikleri başlar. (Bizdeki kına ve nişan törenine çok benziyor) Maasa’ya gösterişli yüzük takılır. Çevredeki herkes yüzüğü görünce gözleri kamaşır. Akabinde kolye takmak ister. Ancak Maasa yüzündeki izler nedeniyle kimseye yüzünü açmaz.

Maasa odasına gider. Gelinin yanın da yüzünü gösterip hakarete uğramayacağını, kimse kendisi ile alay edemeyeceğini, nişan kolyesini ne pahasına olursa olsun takacağını söyler. Erkekler ile kadınlar kolyenin üzerine adeta bahse girerler. (Bizdeki kına tepsisinin çalınma adetlerine benziyor. Kız tarafında ki kına tepsisini, erkek tarafının çalması gibi düşünebilirsiniz.)

Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti (31 Ekim Pazar) Maasa'nın Düğün Töreni Yapılır

Erkek tarafı kolyeyi alır ve kız tarafına vermez. Maasa da bu zamana kadar hiçbir iddiayı kaybetmediğini, bu iddiayı da kaybetmek istemediğini kendi kendisine söyleyip, bir plan yapıp o kolyeyi erkeklerden gece yarısı olmadan alması gerektiğini düşünür.

Dadasa kolyenin güvende olması için Suraj’a teslim eder. Zira yanında bulunan tüm erkekler bir şekilde eşlerinden çekindikleri için Suraj’a teslim eder.

Bayanlar kolyeyi almak üzerine plan yapmak isterler. Maasa, kolyeyi yalnızca Sandiya’nın alabileceğini açıklar. Herkes bunun nasıl olacağını sorar. Maasa da kolyenin Suraj’a teslim edilmiş olabileceğini, Sandiya da Suraj’a kur yapıp, kolyeyi ondan almasını ister. Sandiya böyle bir şeyi yapamayacağını söyleyip, açıkça reddeder. Zira kur yapmaktan anlamadığını da sözlerine ekler.

Maasa Santos’a dönüp, gelinine nasıl kur yapacağını söylemesini ister. Santos çok sinir olsa da Maasa’ya ses çıkaramadığı için Sandiya’ya öğreteceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya, eşini bu şekilde kandırmak istemediğini söyler. Maasa bunun bir gurur meselesi olduğunu, ne pahasına olursa olsun erkeklerden bu kolyeyi alması gerektiğini söyler. Bu savaşı erkeklere karşı kaybetmesi halinde, Sandiya ile arasında ki bağın kopacağını söylemesi üzerine, Sandiya Maasa ile arasında ki bağın kopmaması ve kolyeyi alması halinde, Emily ile arasında ki küskünlüğün bitmesi adına Suraj’ın yanına gitmeyi ve kolyeyi almayı kabul eder.

Sandiya Suraj’ın yanına gider. Suraj başı kapalı bir şekilde yanına gelen Sandiya’yı görünce şaşırır. Sandiya, Maasa’nın kendisine söylediği kur yapma taktiklerini bir bir uygulayıp, Suraj’a çaktırmadan kolyeyi alır.

Can Yoldaşım 93 Bölüm Özeti (31 Ekim Pazar) Sandiya Kur Kaparsa

Chavi ile Santos da “Birazdan Sandiya eli boş gelecek” diyerek dalga geçer. Sandiya belli bir süre sonra gelir. Sandiya gururlu bir şekil de elinde kolye ile içeri girer. Kolyeyi gösterir. Sandiya kolyeyi almadan önce Maasa ile bir anlaşma yapmıştır. Kolyeyi alması karşısında Emily ile olan küskünlüğünü sonlandırması gerekecektir. Sandiya bunu hatırlatır. Maasa istemese de Emily ile arasında ki kırgınlığı bitireceğini söyler.

Can Yoldaşım 93. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

31 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya’nın şartı ile Emily ile küskünlüğünü bitiren ve Emily’in dediği makyajı yapan Maasa’nın yüzündeki tüm izler kaybolur. Maasa aynada kendisine bakar. Yüzüne bakınca çok güzel göründüğünü fark eder.

Emily, Sandiya’nın sayesinde Maasa ile arasının düzeldiğini, Maasa’yı da yaptığı makyaj ile mutlu ettiği için Sandiya’ya sarılır. Ona defalarca teşekkür eder.

Erkekler odalarında gece yarısı olduğun da kadınların kolyeyi alamadıkları için mutludur. Gece 12’den sonra kadınların yanına gidip kolyeyi takmak isterler.

Damat Suraj’dan kolyeyi teslim etmesini ister. Suraj, Sandiya’nın oyunu ile kolyeyi çaldırdığını bildiği için utana sıkıla;

“Kolye yok!”

Deyince erkekler şok olur. Suraj’ın kuzeni “Ben size demiştim” der. Erkekler kendi aralarında konuşurken, Maasa aniden odaya girer ve yüzünü açar. Kolyeyi damada verip, onu kendi elleri ile takmasını ister. Bu sayede erkeklerinde gönlünü almış olur.

31 Ekim Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Emily Bayılır

Emily, Maasa’nın yeniden kendisine güvendiğini düşünüp, bu haberi Mohit’e söylemek için erkeklerin kaldığı odanın kapısına gider. Emily kapıya vurup, Mohit’in adını söyler. Bu sırada Maasa da Emily’i erkeklerin kapısının önünde ne yaptığını merak eder. Maasa da Emily’in bu saat de erkeklerin odasında kiminle buluşmak istediğini merak eder.

Maasa, Emily’yi sorgular. Neden erkeklerin kapısının önünde durduğunu sorar. Bu sırada Sandiya da gelir. Emily korkudan bayılır. Hemen doktor çağırılır. Santos, Doktor Emily’in hamile olduğunu açıkladığında, Maasa’nın vereceği tepkiden çok ama çok korkar. Sandiya da bu gerçeği Maasa’ya açıklamadan bu şekilde öğrenmesinin iyi olmayacağını düşünür.

Doktor gelir. Henüz doktor Emilyi muayene etmeden Santos ile Sandiya’nın tartışmasını duyan Chavi, Doktor Emily’i muayene etmediği takdirde gerçeği kimsenin bilemeyeceğini söyler. Chavi Emily’in yerine bir başkalarını geçirmeleri gerektiğini söyler.

Suraj ile Santos Chavi’nin söylediklerini düşünürken, Puşkar da Sudha ablasının aklına girer. Kız çocuk dünyaya getirirse, Rathi ailesinin servetinden faydalanamayacağını söyler. Minakşi ne yapıp edip, erkek çocuk dünyaya getirmesi gerektiğini hisseder.

Doktor muayene eder. Santos da Emily’in doğuştan gelen bir hastalığı olduğunu söyleyip, Maasa’yı kandırmak ister. Maasa da Emily’in hamile gibi davrandığını, yüzü solgun göründüğünü söyleyince, herkes şok olur.

Maasa gerçeği öğrenmek için Emily’in yanına gider. Emily kendisine geldiğinde, Maasa ona erkeklerin kaldığı odanın önün de ne yaptığını sorar. Santos hemen araya girip, Arun’a ilaç gönderdiğini, kendisinin işi olduğu için Emily’den rica ettiğini söyler. Maasa da bekar bir kızı, gecenin köründe erkeklerin kaldığı odaya gönderdiği için Santos’a kızar.

Santos ile Sandiya son olayı değerlendirirler. Santos artık yalan söylemek istemediklerini, bir an evvel gerçeği Maasa’ya söylemesi gerektiğini açıklar. Sandiya bunu nasıl yapacağını iyiden iyiye düşünmeye başlar.

Ertesi gün Maasa, Emily’e evlilik çağına geldiğini, evlenmek isteyip istemediğini sorar. Emily sessiz kalınca, Maasa ona evlenmek istiyorsa puta sunulmak üzere tepsi hazırlamasını ister. Ancak gelenekleri çok iyi bilmediğini fark eden Maasa, bunu onun yerine yapacağını söyler. Emily şok olur.

Can Yoldaşım 93 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 94 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

31 Ekim Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Maasa tören de yüzünü göstermek istemez
 • Erkek tarafı kolye takmaz
 • Kız tarafı kolyeyi çalmak ister
 • Maasa Sandiya’nın kur yapmasını ister
 • Sandiya nasıl yapılacağını bilmediğini söyler
 • Maasa ona nasıl kur yapacağını anlatır
 • Sandiya kur yapıp Suraj’ın ellindeki kolyeyi alır
 • Sandiya, kolyeyi kız tarafına getirir
 • Sandiya Emily ile Maasa’nın barışmasını sağlar

Can Yoldaşım 93 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 31 Ekim Pazar Can Yoldaşım 93. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 31 Ekim Can Yoldaşım 93 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 94 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 93 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Kasım Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 94 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu