Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti (1 Kasım Pazartesi) Kajiri’nin Amacı!

Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 94 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 94 bölüm özeti
 • 1 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 94 Bölüm Fragmanı
 • 1 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Kasım Salı Can Yoldaşım 95 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Kasım Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emily Mohit’in hayatını kurtarır. Maasa Emily’in Mohit’i sevdiğini anlar. Tören sırasında deli kadın Emily’e beyaz kıyafet verir. Sandiya deli kadın Kaajiri2nin hayatını araştırmaya başlar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Kasım Salı Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti

Maasa Emily için puja tabağını hazırlaması ile bölüm başlar. Zira Maasa Emily’in evlilik çağına geldiğini, evlenmek istediği için önce puja yapması gerektiğini söyler. Ona puja tabağı hazırlarken yardım eder.

Sandiya, köy de Emily’e tüm ritüellerini öğretir. Puja sırasında söylemesi gereken şarkıyı da ezberletmeye çalışsa da Emily bir türlü ezberleyemez. Sandiya kağıda yazıp verir.

Puşkar’da, Minakşi Daisa ile arasını iyi tutmak için tüm komşularını yemeğe davet eder. Daisa ile komşular eve gelir. Daisa herkesin içinde yine bir hırsızlık olmayacaksa içeri gireceğini söyleyip, Minakşi’yi rezil eder. Minakşi Daisa’nın sözlerini ciddiye almak istemez.

Maasa Suraj’a nasıl göründüğünü sorar. Suraj da çabuk sinirlenen Maasa’ya çok güzel göründüğünü söyleyince, Maasa da Santos’dan güzel bir kadın olduğunu dile getirir. Arun da karısını övmek için “Santos gözümde bir numara” der.

Puja töreni başlar. Puja törenin Santos başlatır. Emily, Sandiya’dan aldığı ders ile herkesi etkileyecek bir performans sergiler.

Pushkar’da, Minakşi komşularının saygınlığını kazanmak için annesinin yaptığı yemeklerle komşularına hava atar. Komşular da hem bedava hem de lezzetli olduğunu görünce Minaşki’yi över.

Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti (1 Kasım Pazartesi) Emily Mohit'in Yanına Gelir

Puja töreni sonrasında Sandiya okunmuş tatlıları, puja törenine katılanlara verir. Sandiya kısa zamanda öğrenen ve neredeyse hatasız puja töreni yapan Emily’in ilerleyişinden oldukça mutludur.

Puşkar da kadınlar yemek yerken konu hamilelikten açılır. Sık sık acıkmak, erkek bebek doğurmanın bir kanıtı olduğunu duyan Minakşi sevinir. Zira kendisi çok sık acıktığını düşünür. Bundan dolayı kesinlikle bir erkek çocuk dünyaya getireceğini düşünür.

Emily Maasa ile arasını düzelttikten sonra, Mohit’in yanına gizlice gider. Gelecek yıl tekrar Maasa’nın yanına gelmek istediğini söylese de Mohit, ona yüz vermez. Herkes dini tören yaparken, Emily Mohit’in yanında yılan görür. Emily hemen Mohit’i ikaz eder. Mohit kaçmak ister. Ancak Emily hareketsiz kalmasını, kaçmaya çalışırsa yılan onu ısıracağını söyler.

Emily yılanı öldürür. Mohit de oradan kurtulur. Kısaca Emily Mohit’in hayatını kurtarır. Thakur, yılan bereketi simgelediğini, onun başına vurmanın iyiye işaret olmadığını söyler. Maasa da Emily’in hata yaptığını, gelenekleri bilmediğini söyler.

Mohit sinirlenir. Emily hayatını kurtarmak için yılanla mücadele ettiğini ama karşılığında ona teşekkür etmek yerine Emily’i suçladıkları konusunda eleştirir. Emily, Sandiya’nın yanına gider.

“Ne zaman iyi bir şey yaptım desem, bana geri dönüşü çok ama çok kötü oluyor. Maasa da her defasına bana kızıyor!”

Diyerek sitem eder. Sandiya sakinleşmesini, zamanla hem gelenekleri öğreneceğini söyleyip, onu sakinleştirmeye çalışır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Puşkar da komşular gittikten sonra Minakşi sürekli yemek yemeğe başlar. Erkek çocuk dünyaya getirmek istediğini, sürekli yemek yerse erkek çocuk doğuracağını söyler. Minakşi’nin annesi zehirleneceğini, çok fazla yemek yemesinin iyi olmadığını söyler.

Maasa, zeki bir kadın. Mohit’in Emily’i koruması ve yılan meselesinde Emily’in Mohit’i ölümden kurtarması üzerine, Maasa Santos’un yanına gider. Emily hakkında tüm gerçeği bilmek istediğini söyler. Santos korkudan ne diyeceğini bilemez.

Santos gerçeği açıklamadan Maasa Emily’in aileye kaynaşmak için çok çabaladığını ve nedenini çok merak ettiğini, sonunda cevabı bulduğunu söyler. Santos meraklı gözlerle Maasa’ya bakar. Maasa da “Emily Mohit’i seviyor” der. Herkes bunu duyar ve şok olur. Zira Emily’in hamile olduğunu söylemeden Maasa, Emily’in Mohit’i sevdiği için tüm bunları yaptığını söyler.

Can Yoldaşım 94 Bölüm Özeti (1 Kasım Pazartesi) Kajiri'nin Amacı

Sandiya fırsatı bulmuşken Maasa’ya Emily hakkında ne düşündüğünü sorar. Maasa da düşündükten sonra Emily aileye kaynaşmak için geldiği günden beri çok çabaladığını, özünde kötü biri olmadığını, Mohit için ideal bir eş olacağını, bazı hataları ve kusurları olduğunu da sözlerine ekler.

Sandiya daha sonra Santos ile konuşur. Maasa, Emily’i gelini olarak görebileceğini ilan ettiğini söylerken, Santos da Maasa henüz Emily’in dinini Maasa’nın bilmediğini söyler. İddiayı kazanabilmesi için Maasa, Emily’in dinini öğrendiği halde hala gelini olarak görüp görmemesinden sonra netleşeceğini açıklar.

Sandiya Santos’a yakında Emily’in dinini Maasa’ya söyleyeceğini, sonucun değişmeyeceğini dile getirse de Santos Maasa’yı çok iyi tanıdığı için aynı fikir de değildir.

Can Yoldaşım 94. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Tören sırasında evli erkekler ile bayanlar dans eder. Bu sırada elektrik kesilir. Deli kadın Emily’in yanına gelir. Ona beyaz kıyafet verir. Emily korkudan ne yapacağını bilemez. Kajiri, bu kıyafetin daha sonra ona lazım olacağını söyler.

“Aslında kefene benzer bir şey verdi. Emily, deli kadın beni öldürecek diye çok kortu”

Sandiya hemen Emily’in yanına gidip üzerindeki beyaz kıyafeti alır. Kadının deli olduğunu, sözlerini önemsememesini söyler.

Sandiya, Maasa’nın yanına gider. ” Deli kadın Kajiri kim” der. Neden arkadaşı Emily ile ilgilendiğini merak eder. Zira Emily daha önce bu köye hiç gelmediğini ama deli kadın iki defadır arkadaşını rahatsız ettiğini, bunun nedenini sorar. Maasa da 6 ay önce çocuğunu kaybetmiş bir anne olduğunu açıklar. Ancak evladını nasıl ve ne şekilde kaybettiğini söylemez.

Sandiya, Suraj’ın yanına gider. Maasa ile konuştuğunu, deli kadının meselesini öğrendiğini ve kendilerine bir zarar gelmeyeceği konusunda Maasa’dan güvence aldığını açıklar.

Sandya ile Suraj konuşurken ışıkları söner. Thakur, Maasa ile deli kadın Kajiri hakkında konuşurlar. Işıkları olmadığı için Sandiya’yı fark etmezler. Thakur Kajiri’nin oğlunun ölümün arkasında ki meseleyi kimseye söylememesi gerektiğini dile getirir. Maasa da kendi torunu olduğunu laf arasında geçirince, ölen kadının oğlu Maasa’nın da akrabasıdır. Sandiya bunu duyunca şok olur. Sandiya, Suraj’a karanlıkta duyduklarını bir bir anlatır. Suraj’ın da bir anda kafası karışır.

1 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Kajiri'nin Evinde

Sandiya hem meseleyi öğrenmek hem de Emily’in dinini söylemek için Maasa’nın yanına giderler. Ancak Maasa da makyaj yaptığını ve çok meşgul olduğunu söylemesi üzerine, Sandiya ile Suraj deli kadını ilk gördükleri kuyuya giderler.

Sandiya Kajiri’yi kuyunun başında görürler. Ancak yanına gitmeden Kajiri kuyuya düşer. Suraj hemen yardıma gider. Kajiri baygın bir haldedir. Suraj onu kuyudan çıkartır. Suraj orada deli kadını tanıyan birini bulmak için çevreye bakınır. Bir çocuk denk gelir. Deli kadının evini çocuktan öğrenen Suraj, deli kadını evine kadar taşır.

Suraj ile Sandiya, Kajiri’yi evine getirirler. Sandiya Kajiri’nin ölen oğlunun resmini de görür. Belli bir süre sonunda deli kadın kendisine gelir. Evine izinsiz girdikleri için Sandiya ile Suraj’a kızmak ister. Sandiya da kuyuya düştüğünü, onu kurtarıp evine getirdiklerini açıklar.

Kajiri Sandiya’nın sözlerini dinlemez. Evine izinsiz girdiği için evinden kovar. Bu sırada Suraj’ın gömleği yırtıldığını fark eden kadın, oğlunun giydiği gömleği verir. Suraj önce tereddüt eder. Sonra “Ne olacak canım. Altı üstü bir gömlek!” deyip deli kadının ölen oğluna ait gömleği alıp giyer.

Suraj, ölen çocuğun gömleğini giyip deli kadının evinden ayrılır. Ancak gömlek sıradan bir gömlek değildir. Etnik kimliğine atıfta bulunan bir gömlektir. Orada bu kişileri de kimse istemediği için Suraj’ı tanımayan serseriler, onu ve Sandiya’yı takip etmeye başlar. Suraj ile Sandiya bu durumdan habersizdir.

Serseriler bisikletle oradan ayrılan Suraj’ın bisikletine tekme atıp düşürürler. Suraj’ın yüzü çamur olur. Adamlar Suraj’ın giydiği gömlekten dolayı istemedikleri soydan kişi olduğunu alaycı bir dille söyler. Sandiya serseriler gerçeği bildiğini düşünüp, Kajiri’nin oğlu nasıl öldü diye sorar.

Suraj yüzündeki çamuru siler. Serserilerden biri Suraj’ı tanır. Maasa’nın torunu olduğunu söyler. Sandiya da sorusuna cevap almak istese de serseriler oradan uzaklaşır. Sandiya gerçeği öğrenmeye karar verir.

Can Yoldaşım 94 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 95 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Emily’e dini kültür hakkında bilgi verir
 • Emily ilahiyi ezberleyemez
 • Sandiya kağıda yazıp verir
 • Minakşi komşularını yemeğe davet eder
 • Emily Mohit’i yılan sokmasından kurtarır
 • Maaa Emily’in Mohit’e karşı ilgisi olduğunu anlar
 • Maasa Emily Mohit’i sevdiğini Santos’a söyler
 • Sandiya Emily hakkında ne düşündüğünü sorar
 • Maasa da gelinleri olabileceğin açıklar
 • Tören sırasında deli kadın gelir
 • Deli kadın Emily’in üzerine beyaz kıyafet verir
 • Emily çok korkar
 • Sandiya ile Surajj Deli kadını araştırmaya başlar

Can Yoldaşım 94 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 94. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Kasım Can Yoldaşım 94 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 95 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 94 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Kasım Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 95 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu