Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti (2 Kasım Salı) Gerçekler Ortaya Çıkar!

Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Kasım Salı Can Yoldaşım 95 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 95 bölüm özeti
 • 2 Kasım Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 95 Bölüm Fragmanı
 • 2 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 96 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Kasım Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Maasa Emily’in Hristiyan olduğunu, hatta hamile olduğunu tesadüf eseri öğrenir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’in bisikletle eve doğru gitmesi ile bölüm başlar. Yolda bir çocuk toprağa harfler ve kelimeler yazıp, kendince okuma yazma öğrenmeye çalışır. Suraj Kariji’nin mensup olduğu başka kastı temsil eden kişilerin kıyafetlerini giymiş, onu önce halk dövmek istemiş, sonrasında Maasa’nın torunu olduğunu öğrenen halk, Suraj ve Sandiya’yı bırakmışlardı.

Sandiya yolda kendi başına okuma yazma öğrenen çocuk da tıpkı Suraj’ın giydiği kıyafetlerin olması, Sandiya’nın dikkatini çeker. Çocuğun yanına yaklaşır. Sandiya çocuğun takıldığı kelimeye yardım eder.

Çocuk bir anda yabancıların orada olduğundan ve kendisini okuma yazma öğrendiğini görünce, korkudan yerdeki tüm harfleri siler. Kendisini affetmelerini ister. Suraj ile Sandiya hata yapmadığını, okumaya karşı biri olmadıklarını söyler. Çocuk çevredeki olaylara atıf da bunup, bölgede bu tarz konular yasak der.

Çocuğun konuşmalarından Sandiya onun her şeyi bildiğini anlar. Suraj yakın zaman da neler olduğunu anlatmasını ister. Çocuk önce korkar. Birileri görürse onu öldüreceklerini söyler. Suraj yakınlardaki bir ev olduğunu, orada söyleyebileceğini açıklar. Bunun üzerine çocuk evde Suraj’a olup bitenleri söylemeye karar verir.

Minakşi Puşkar da Diasa’dan intikam almak için tüm komşularını kına merasimi yapacaklarını, isteyenlerin gelmesini söyler. Tüm komşular davete gelir. Daisa önceki gün satın aldığı altın saatini çıkarıp, kınadan model çizdirmek için kenara koyar. Minakşi sahte saat ile gerçek saati değiştirir.

Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti (2 Kasım Salı) Kajiri Tehdit Eder

Suraj ile Sandiya’nın gördüğü çocuk Kariji’nin oğlunun başından geçenleri bir bir anlatır. Kariji’nin oğlu yerel halktan bir kızı sevdiğini ama kendileri arasında kız alıp verdikleri için Kariji’nin oğlunun kendi içinde kız almasına karşı çıktığını, Thakur adamları ile gelip Kariji’yi öldüresiye dövdüklerini, Kariji’nin oğlu ile sevdiği kız, Thakur ve adamlarından kurtulmak için kuyuya atlayıp intihar ettiklerini, o günden sonra Kariji de kuyunun başında beklediğini söyler.

Maasa Emily ile konuştuktan sonra Mohit’i çağırır. Ona kısmet bulduğunu, Sandiya’nın arkadaşı Emily’i düşündüğünü söyler. Mohit utanır. Emily ise içten içe bu habere çok sevinir.

Maasa Santos’dan Emily’nin anne ve babasıyla konuşmasını ve köye gelmesi gerektiğini, hayırlı bir işi burada karara bağlayacağını söyler. Santos Emily’in anne ve babası hatta Emily’in Hristiyan olduğunu Maasa’nın öğrenmesi halinde kıyametlerin kopacağını düşünür.

Suraj ile Sandiya oradaki çocuktan bilgiyi alır. Tam gidecekleri sırada deli kadın Kariji gelir. Hiçbir şeyin tesadüf olmadığını, oğlunu ve gelinini öldürenlerden intikam alacağını, Mohit ile Emily’i öldüreceğini söyleyince, Sandiya şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj ile Sandiya eve döner. Santos, Sandiya’nın neden sessiz ve durgun olduğunu sorar. Sandiya cevap vermeden hemen Emily ve ailesini köye davet etmesi gerektiğini, Maasa Emily’i kabul ettiğini, Mohit ile evlendirmek istediğini söyler. Sandiya birdenbire ağlamaya başlar. Santos neden ağladığını sorar. Suraj da Kajiri’nin oğlu ile gelininin nasıl öldüğünü tek tek anlatır.

Suraj Mohit’in ölmemesi için bir an evvel köyü terk etmeleri gerektiğini söyler. Santos, Mohit ile Emily’in geçmişini kimsenin bilmemesini, herkesin ağzını sıkı tutmasını ister.

Thakur yerde Hristiyanların taktığı kolyeyi bulur. Thakur elindeki zinciri gösterip kime ait olduğunu sorar. Emily de odasında giyinirken, boynundaki zincirin olmadığını fark eder.

Santos, bugün evden gizlice kaçacaklarını, herkesi gizlice haberdar etmelerini ister. Sandiya’ya da hemen eşyaları gizlice toplaması gerektiğini söyler. Sandiya, Maasa’ya söylemeden nasıl köyden ayrılabileceklerini sorar. Santos oğlunu tehlikeye atamayacaklarını, bir an evvel köyden çıkmaları gerektiğini dile getirir.

Dhaisa kendi saatinin sahte olduğunu fark eder. Minakşi’nin çaldığını iddia eder. Minakşi hemen rol yapar. Daisa kendi saatinde iz olduğunu söyleyip, hırsızı yakalayacağını söylese de Minakşi bu defa buna hazırlıklıdır. Saatin üzerindeki izi silmiştir. Çevredeki komşular, hamile Minakşi’nin nasıl hırsızlık yapacağını, evini açıp insanlara ikramda bulunan biri olduğunu söyler. Daisa kendisini bir türlü ifade edemez.

Can Yoldaşım 95 Bölüm Özeti (2 Kasım Salı) Gerçekler Ortaya Çıkar

Maasa’nın evlilik şenlikleri ile devam eder. Maasa, Emily’i de herkesin içinde Mohit’in müstakbel nişanlısı olarak tanıtmak için bu kutlamalar sırasında altın kolye takacağını Santos’a söyler. Santos bir taraftan Emily’in dinini Maasa’nın öğrenmesi halinde olacaklardan korkarken, diğer taraftan da Kariji’nin intikam almak için hem Mohit’i hem de Emily’i öldüreceğini düşünüp panik olur.

Minakşi ertesi gün çaldığı saat ile hava atar. Hatta Daisa’nın gelinine, Daisa’nın sözleri ile hava atar. Bunu duyan Daisa’ın gelini sinirden bayılır. Minakşi hemen Daisa’nın gelinini hastaneye götürür.

Maasa herkesi sahneye çağırır. Santos’a bu zamana kadar çok yüklendiğini, büyük bir aileyi yönetmenin zorluğunu bildiğini söyler. Bundan dolayı Santos ve ailesine hediye vermek ister. Herkese tek tek hediye verir. Sıra Emily’e gelir. Mohit’in gelecekte eşi olacak gelin adayı diye tanıtıp kolye takmak ister.

Maasa Emily’e kolyeyi takmak istediğini, arkasını dönmesini ister. Santos, Suraj ve Sandiya Maasa’nın ve Thakur’un gerçeği bilmeleri halinde adeta kıyamet kopacağın düşünürler. Emily hiçbir şeyden habersiz arkasını döner.  Maasa, Emily’in boynunda ki haç kolyeyi fark eder.

Can Yoldaşım 95. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Maasa herkesin içinde hiçbir şey demez. Rathi ailesini kendi odasına götürür. Sandiya Emily’in Hristiyan olduğunu söylemek istediklerini ama bir türlü cesaret edemediklerini açıklar. Santos suçu Sandiya’ya atar. Yanlış olduğunu baştan söylediğini ama Sandiya Emily’i getirmek istediğini söyler. Maasa da neden bunu yaptığını Sandiya’ya sorar. Sandiya da baştan Hristiyan olduğunu öğrenmiş olsaydı, hiçbir zaman onunla konuşmayacağını, hatta evine bile almayacağını söyler.

Emily korkudan bayılır. Emily bayılırken “Bebeğim” diyerek bayıldığı için Maasa da Emily’in hamile olup olmadığını sorar. Santos da Emily’in Mohit’den hamile olduğunu açıklar. Maasa bir şok daha geçirir. Suraj ortada bir bebek olduğunu ve affetmelerini isterken, Maasa herkesi oradan kovar. Rathi ailesinin tüm üyeleri artık gözünde öldüğünü söyler.

Rathi ailesi ayrılırken, Thakur nedenini sorar. Maasa da Minakşi hastanede yattığı için gitmeleri gerektiğini söyler. Thakur neden herkesin gitmesi gerektiğini söyleyerek onları durdurur. Santos ilk torunu olacağını söylerken, Thakur gençlerin kalmasını ister. Arka kapıdan kaçar gibi neden gittiklerini sorar. Arun da ön kapıdan gitmeleri hoş olmayacağını, düğün sırasında hoş karşılanmayacağını söyleyince, Thakur inanır ve onları yolcu eder. Rathi ailesi Maasa’nın evinden ayrılmak için araca binerler.

Araba çalışmaz. Santos bir an evvel şoföre aracı çalıştırmasını isterken deli kadın Kariji gelir. Elinde davulla ortalığı ayağa kaldırır. Arabanın lastiğini patlatır. Kaçmalarına izin vermeyeceğini, intikam alacağını söyler.

2 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Kajiri Engel Olur

Deli kadın bağırarak düğündeki herkesi başına toplar. Thakur, Rathi ailesinin gitmesine engel olan Kariji’ye kızar. Sandiya da onunla konuşarak sakinleştirmeye çalışır ama Kajiri kimseyi dinlemez. Bugün intikam alacağını, oğlunun başına gelenlerin karşılığını bugün alacağını söyler.

Kajiri oğlunun başka bir kasttan kızı sevdiği için öldürüldüğünü, bugün Thakur’un ailesinden birisi de aynı hatayı yaparsa başına ne geleceğini sorar. Thakur aynı şekilde cezalandıracaklarını söyleyince, Kajiri Emily’i tutup herkesin içine getirir. Boynundaki haçı gösterince, herkes şok olur.

Thakur, Maasa’a Hristiyan bir gelin seçtiği için kızarken, Sandiya Maasa’nın bu meseleyi bilmediğini söyler. Thakur sinirlenir. Maasa bilmese bile Rathi ailesinin üyeleri bu meseleden haberdar olduğunu söyler. Damat da Rathi ailesi köyde yaşamadığını, şehirden geldikleri için köyün kurallarını bilmediğini söyleyip, onları korumaya çalışır.

Kajiri, Mohit’i Thakur’un karşısına getirir. Kendi oğlu başka bir kasttan kızla evlenmek isterken katledildiğini, şimdi Mohit başka bir kastan değil, başka bir dinden bir kızı sevip, evlenmek istediğini, oğlu ile aynı hatayı yaptığını, şimdi karşılığında aynı sonucu görmek istediğini, eğer yapmazsa evinde etek giyip koluna da bilezik takıp Thakur’un gezmesi gerektiğini söyler.

Thakur gaza gelir ve aynı cezayı alacağını söyler. Santos oğlunun canı için yalvarır. Arun da asıl hatayı kendileri yaptığını, oğlunu değil, kendisini cezalandırmasını ister. Kajiri Emil’yin hamile olduğunu, dolayısı ile evlilik akdini mecburen gerçekleştireceklerini söyler. Thakur Mohit’in aynı cezayı alacağını açıklar.

Minakşi hastaneye Daisa’nın gelinini getirir. Daisa’nın gelini hastanede doğum sancısı çekerken, Minakşi’nin de karnı ağrımaya başlar.

Can Yoldaşım 95 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 96 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj çocukla karşılaşır
 • Çocuk Kajiri’nin oğlunun başına gelenleri anlatır
 • Kajiri Mohir ile Emily’i öldüreceğini söyler
 • Sandiya hemen Santos’a gerçekleri açıklar
 • Santos gizlice kaçmaya karar verir
 • Düğün sırasında Maasa Emily’e kolye takarken boynundaki haçı görür
 • Maasa herkesin içinde çaktırmaz
 • Maasa odasına tüm Rathi ailesini götürür
 • Maasa Emşily’in hamile olduğunu öğrenince Rathi ailesini kovar
 • Kajiri Rathi ailesinin gitmesine engel olur
 • Thakur Emily’in Hristiyan olduğunu öğrenir

Can Yoldaşım 95 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Kasım Salı Can Yoldaşım 95. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Kasım Can Yoldaşım 95 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 96 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 95 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Kasım Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 96 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu