Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti (3 Kasım Çarşamba) İp Üstünde Kurtarma!

Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 96 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 96 bölüm özeti
 • 3 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 96 Bölüm Fragmanı
 • 3 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 97 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Kasım Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Thakur Mohit’i öldürmek isterken, kendi evladı ateşin ortasında kalır. Thakur, düşmanı Kajiri’den yalvar yakar yardım ister. Minakşi ise kız bebek dünyaya getirir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti

Bölüm Thakur’un konuşması ile başlar. Sözünden dönmeyeceğini, Kariji’nin oğlunun aldığı cezanın aynısını, Mohit ve Emily’in de alacağını açıklaması ile bölüm başlar. Akrabalarında ayrım yapmayacağını söyledikten sonra adamlarına, Mohit’i ve Emily’i almasını ister.

Sandiya adamların önüne geçip engel olmak ister. Aşk hiçbir dinde günah olmadığını açıklamaya çalışır. Bu sırada Suraj, Emily ile Mohit’i çaktırmadan kalabalığın arasından kaçırır. Sandiya onlara dokunmaları halinde cezai yaptırım olacağını, öldürmeye teşebbüsün bir suç olduğunu söylerken Kajiri; Suraj, Mohir ve Emily’in kaçtığını söyler.

Kajiri Thakur ile alay eder. Bir an evvel Mohit’i bulup cezasını vermesini, bu sayede adil biri olduğunu kanıtlamasını istedikten sonra oradan uzaklaşır.

Minakşi Daisa’nın gelinini hastaneye doğuma götürürken, birden kendisi de erken doğum sancısı çekmeye başlar. Acil serviste birçok bayan doğum yaparken, bunların arasına Minakşi de katılır.

Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti (3 Kasım Çarşamba) Minakşi Bebekleri Değiştirir

Köyde Thakur adamlarına köyden gidebilecekleri tüm vasıtalara el koymalarını ve şoförleri ikaz etmelerini ister. Sandiya da kalabalıktan kaçıp, telefonla polisi arar. Ancak polise derdini söyleyemeden Thakur yetişir. Telefonu kapatır. Tüm Rathi ailesini, yanında Maasa da dahil olmak üzere bir eve kilitler.

Suraj, Mohit ve Emily terk edilmiş bir evin önüne gelirler. Emily’in kapı girişinde terliği yırtılır. Can havli ile içeri saklanırlar.

Thakur adamlarının eli boş dönmesine sinir olur. Köyü terk etmediklerini, bir yere gizlenmiş olduklarını söylerken, Mohit de gizlendikleri yerde Emily’i suçlar. Ailesini bu duruma düşürdüğünü söylerken, Suraj Mohit’e kızar. Bu duruma düşmelerinde onun kabahati daha büyük olduğunu, Emily’den özür dilemesini ister. Mohit istemese de Emily’den özür diler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Thakur’un adamları terk edilmiş evin bahçesinde Emily’in yırtık terliğini fark eder. Suraj Thakur’un adamlarının geldiğini fark eder. Evin içerisinde saklanırlar. Thakur’un adamları evi ateşe verir. Suraj ve beraberindekiler, içeride havasızlıktan ne yapacaklarını bilemezler.

Puşkar’da Daisa’nın gelini bebeğini dünyaya getirir. Birkaç dakika sonra Minakşi de bir bebek dünyaya getirir. Çektiği acı ile hem Minakşi hem de Daisa’nın gelini bayılır.

Köyde Thakur’un adamları gelir. Thakur’a evi ateşe verdiklerini, kaçakların içeride kalmaları halinde öleceklerini, bundan dolayı birazdan dışarı çıkmalarını beklediklerini açıklar. Thakur bunun üzerine Rathi ailesini kilitlediği evin önünden ayrılır.

Evin ateşe verildiğini duyan Santos şok geçirir. Sandiya hemen bir plan yapar. Kapıda duran nöbetçiyi kandırmak için içeride yalandan yangın çıkartır. Dışarıdaki iki nöbetçi kapıyı açtıklarında, içeridekiler dışarı çıkar. Kapıdaki nöbetçileri de içeri kilitleyip, hızla Suraj ve beraberindekilerin kaldığı evin önüne giderler.

Can Yoldaşım 96 Bölüm Özeti (3 Kasım Çarşamba) İp Üstünde Kurtarma

Suraj, Mohit ve Emily içeride yangından ve dumandan ölmemek için evden dışarı çıkarlar. Daha birkaç adım atar atmaz, karşıların da Thakur ve adamlarını görünce şok olurlar. Thakur’un adamları ellerindeki sopalarla Suraj’a vurmak ister. Suraj Thakur’un adamlarına karşı koyarken, köyün tüm çocukları ateşe verilen evin bataklık tarafına bakan cephesinde mahsur kalırlar.

Çocuklar yangından kurtulmak için üst kata çıksalar da dumandan etkilenirler. Suraj ile kavga eden kalabalık bir anda olayı unutup, köyün çocuklarını kurtarmak için seferber olurlar.

Suraj ile Sandiya evin diğer tarafından içeri girmek, ikinci katın balkonunda mahsur kalan çocukları kurtarmak isteseler de yangın her yeri sarmıştır. Sandiya Kajiri’nin ip üstünde yürüdüğü resmi aklına gelir. Thakur’a meseleden bahseder.

Thakur Kajiri’nin yanına gidip yaptıklarından dolayı pişman olduğunu, köyün tüm çocukları ölmek üzere olduğunu söylese de Kaijiri oralı olmaz.

Sandiya ile Thakur yeniden yanan eve gelirler. Sandiya kapının girişinde bulunan boş su küpünü görünene onu alıp Kajiri’nin başında durduğu kuyuya gider. Oradan içine su doldurur. Kajiri’nin kolunda tutup yangın alanına getirir.

Can Yoldaşım 96. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Kajiri Sandiya’ya kızarken, Sandiya Kajiri’nin yaşadığı anı yeniden hatırlaması için aynısını yapar. Kajiri bir anda oğlunun öldürüldüğü ana gider. Sandiya’ya neden bunları yapıyorsun der. Sandiya henüz ölmemiş çocukların olduğunu, onları kurtarabilecek tek kişi olduğunu söyler. Kajiri sonunda çocukları kurtarmayı kabul eder.

Minakşi kendisine gelir. Yanında duran Daisa’nın gelini ise hala baygındır. Minakşi kolunda ki serumu çıkartıp, dünyaya getirdiği bebeği görmeye gider.

Kajiri oğlu öldükten sonra ip üzerinde yürümediğini, şimdi de yapamayacağını söyler. Suraj Kajiri’yi cesaretlendirir. Kajiri ip üzerine çıkar. Eline denge sopasını alır. Daha birkaç adım atmışken, elindeki sopa yere düşer. Sopanın düştüğü yer ise bataklıktır.

3 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Kajiri Çocukları Kurtarır

Kajiri bir daha deneyeceğini söyler. İkinci denemesinde karşı tarafa geçer. Önce hafif çocukları karşı tarafa, ip üzerinde sırtına alıp geçirir. Birkaç defa ipin üzerinde düşme tehlikesi geçirse de hepsini karşıya geçirmeyi başarır. Geriye iki çocuk kalır. Bunlardan biri Thakur’un oğlu, diğeri ise Chotu’dur. Kajiri Chotu’yu sırtına alıp karşıya geçirirken ayağı kayar. Son anda ipe tutunur. İpe tutuna tutuna Chotu’yu karşıya geçirse de artık yorgunluktan bitkin düşer.

Puşkar da Minakşi bebeklerin kaldığı odaya gider. Kolunda ki numarada yazan bebeğin cinsiyetini merak eder. Minakşi bebeğin kız olduğunu görünce şok olur. Rathi ailesinin servetini kız bebekle alamayacağını, buna bir çözüm bulması gerektiğini düşünür. Bu sırada Daisa’nın gelininin bebeğini gören Minakşi, hemen bebekleri değiştirir. Minakşi kız bebek doğurmasına rağmen, Daisa’nın gelininin bebeğini çalar.

Vikram ve Chatturi hastaneye gelir. Daisa da gelinini görmeye gelir. Daisa gelinine bebeğin cinsiyetini sorar. Daisa’nın gelini üzülerek kız der. Vikram da kendi bebeğinin erkek olduğunu görünce çok sevinir. Minakşi Daisa ile dalga geçip, gelini kız bebek doğurduğunu söyler. Oysa gerçek %100 farklıdır.

Köyde Kajiri Thakur’un oğlu dışında tüm çocukları yangından kurtarmıştır. Thakur oğlunu kurtarması için Kajiri’ye yalvarır.

Can Yoldaşım 96 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 97 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Thakur Mohit’i öldürmek ister
 • Suraj, Mohit ile Emily’i kaçırır
 • Thakur ve adamları peşlerine düşer
 • Sandiya polisi arar. Thakur telefonu kapatır
 • Thakur tüm Rathi ailesini bir eve kilitler
 • Thakur’un adamları Suraj ile beraberindekilerin kaldığı evi ateşe verir
 • Sandiya kilitli kaldığı yerden oyun edip çıkar
 • Suraj yangından çıkarken Thakur’un adamlarına yakalanır
 • Thakur’un adamları Suraj’ı darp etmek isterken köyün çocukları yangında kaldır
 • Herkes köyün çocuklarını kurtarmak için seferber olur
 • Minakşi kız bebek dünyaya getirir
 • Minakşi Daisa’nın gelininin bebeği ile değiştirir

Can Yoldaşım 96 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 96. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Kasım Can Yoldaşım 96 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 97 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 96 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Kasım Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 97 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu