Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti (4 Kasım Perşembe) Santos’un Planı

Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 97 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 97 bölüm özeti
 • 4 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 97 Bölüm Fragmanı
 • 4 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Kasım Cuma Can Yoldaşım 98 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Kasım Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Emily’in düğün tarihini erkene çekerek, Sandiya’nın sınava girmesine engel olmak ister.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Kasım Cuma Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti

Kajiri şişko Chotu’tu ip üzerinde karşı tarafa geçirmesi ile başlar. Kajiri yorgunluktan tükenir. Geriye sadece Thakur’un torunu Vishnu kalmıştır. Thakur panikler. Bu sırada yanan ev yıkılmaya başlar. Suraj yorgunluktan bitkin düşen Kajiri’ye su verir. Kajiri su içtikten sonra Thakur’a torunu Vishnu’yu da kurtaracağını söyler. Kajiri karşı tarafa emin adımlarla geçer. Sonrasında şişko Vishnu’yu da sırtında güvenli tarafa geçirmeyi başarır. Thakur hemen torununa sarılır.

Sandiya, Kajiri’ye su verir. Köyün kadınları tek tek Kaijiri’ye övgüler düzer. Evlatlarını kurtardığı için teşekkür eder. Sandiya birdenbire herkesin Kajiri’den uzak durmasını ister. Herkes şok olur. Sandiya istenmeyen bir kasttan Kajiri’ye eskiden dokunmak günah sayılırken, şimdi ona dokunmamalarını söyler. Eskiden itip kötü olarak nitelendirdikleri Kajiri, şimdi mi iyi oldu diye sitem eder.

Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti (4 Kasım Perşembe) Kajiri Herkesi Kurtarır

Kajiri’nin oğlunu inandıkları din adına adeta katliam yaptıklarını ama o kadın bugün köyün tüm çocuklarının hayatını kurtardığını söyler. Sandiya köyde bir arada mutlu bir şekilde beraberce yaşamak varken, neden birbirlerini ötekileştirdiklerini sorgular. Sonrasında bir arada yaşamaları için hala imkan olduğunu söyler. Kısaca Sandiya köye vaaz verir.

Kajiri artık bir arada yaşamaya söz verirken, köyün diğer kadınları da aynı şekilde aralarında bir ayrımın olmayacağını söyler. Thakur bu zamana kadar din adına yanlış karar verip can aldıklarını ama artık böyle bir şey olmayacağını söyler. Sandiya fırsat bu fırsat diye düşünüp, Maasa’dan Mohit ile Emily’i de kabul etmesini ister. Maasa önce sinirli gibi davransa da sonradan Emily ile Mohit’in evliliğine onay verir.

Köy halkı bir anda Maasa’nın düğününe giderler. Maasa yedi yemini gerçekleştirir. Resmi olarak evlenirken, Vikram ve ailesi de hastaneden eve gelir. Vikram erkek bebeği olduğu için komşulara hava atar.

Maasa, Santos’a Mohit ile Emily’in düğün tarihini Puşkar’a gider gitmez belirlemesini ve kendisine de haber etmesini emreder. Vikram Suraj’ı arayıp Minakşi’nin bebeğinin olduğunu haber eder. Suraj dayı olduğu için çok mutlu olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos hemen Minakşi ile telefonda konuşur. Bu arada Minakşi telefonda Emily’i Maasa’nın kabul ettiğini duyunca şok olur. Rathi ailesi köydeki herkes ile vedalaşır. Kajiri Emily’in kırdığı bileziklerin daha iyisini ona düğün hediyesi olarak verir.

Rathi ailesi Puşkar’a ulaşır. Kapıdan giren herkes, bebeğin nerede olduğunu sorar. Hep birlikte Minakşi’nin odasına giderler. Santos bebeği kucağına alınca, beyaz bir bebek görünce şaşırır. Minakşi esmer olan bebeği, kendilerine ten rengi olarak benzemesi için pudra dökmüştür. Santos bundan şüphelenir.

Can Yoldaşım 97 Bölüm Özeti (4 Kasım Perşembe) Santos'un Planı

Chavi, bebeğin esmer olduğu için dedesi Arun’a benzediğini söyleyerek Minakşi’yi istemeden kurtarır. Hindistan geleneklerine göre bebeği dünyaya gelen baba, kardeşlerine hediye verir. Chavi de bunu hatırlatıp, abisinden para ister. Vikram kesenin ağzını açar.

Minakşi’nin aklında, Sandiya’nın üniversiteye gidip gitmeme konusunda Santos’un ona tanıdığı üç hak vardır. Her bir hakkı kaybetmesi karşılığında kıracağı çömleği hatırlatır.

“Sandiya gene haklı çıktı! Böyle giderse çömlekten ancak su içeriz!”

Diyerek Santos’u Sandiya’ya karşı dolduruşa getirmek ister. Santos öfkeyle Minakşi’ye bakarken, Sandiya da bu sırada odasında ders çalışmaya başlar. Elektrikler kesilince Suraj ona gaz lambası getirir.

Can Yoldaşım 97. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya odasında gaz lambasının ışığı altında ders çalışırken, Santos da Minakşi’nin odasında bebeği uyutmuş, derin düşüncelere dalmıştır. Minakşi’nin söylediği gibi Sandiya’nın her defasında başarılı olması, evde gelin değil karakol komiseri yetişiyor gibi imalı sözleri düşünür. Santos gelinin yapacağı görevi kendi yaptığı için canı sıkılır.

Ertesi gün Emily ve ailesi Rathi evine gelir. Emily’in annesi yeni doğum yapan Minakşi’ye hediye verir. Minakşi hediyeyi görünce gözleri açılır.

Eve din görelisi gelir. Gelin ile damat adayının doğum tarihlerini sorar. Sonrasında en yakın tarihten itibaren 4-5 adet düğün yapacakları tarihleri söyler. Santos Emily’in hamile olduğu için düğünün bir an önce olmasını isterken, Vikram Minakşi’nin doğum yaptığı için düğünün biraz geç olmasını ister. Sonunda karar verilir. Emily’in ailesi oradan ayrılır.

Sandiya düğünün bir hafta içinde olacağını duyunca çok şaşırır. Santos Sandiya’nın sınava girmesine engel olmak için bir plan yapar. Santos herkesi salona toplar. Düğüne sadece birkaç gün kaldığını, kendisi çok yaşlandığını, artık düğün işlerini evin en büyük gelini üstlenmesi gerektiğini söyler. Kısaca Santos işi Sandiya’ya bilerek yıkar.

4 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Emily'in Düğün Tarihi Belli Olur

Santos düğünü organize etme görevini Sandiya’ya verdiğini söyler. Arun bunu nasıl yapacak dese de Santos kararlıdır. Sandiya, sorumluluğu üstleneceğini söyler. Hemen düğüne davet edileceklerin listesini yapmak, aynı zamanda düğünde yapılacak ritüellerin sırasını öğrenmek için harekete geçer.

Sandiya yapılacakları görünce, hepsini kısa zamanda nasıl yapacaklarını sorar. Suraj de her ritüel için bir zaman çizelgesi oluşturup yapabileceklerini söyler. Sandiya ile Suraj duvara yapılacakların zaman çizelgesini yaptıktan sonra ilk ritüeli yapmaya başlar.

Eve bir posta gelir. Chavi postacının getirdiği mektubu alır. Bu sırada Sandiya başka işlerle uğraşmaktadır. Chavi sınav giriş belgesi olduğunu, aynı belgeden Sandiya’ya da geldiğini söyler. Chavi giriş belgesini kenara koyar. Santos çaktırmadan giriş belgesini alır. Minakşi ise uzaktan izler. Santos’un yine bir iş çevirdiğini anlar.

Can Yoldaşım 97 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 98 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Kajiri tüm çocukları kurtarır
 • Köy halkı Kajiri’ye teşekkür eder
 • Sandiya köy halkına kızar
 • İnsanlar arasında ayrım olmadığını söyler
 • Köy halkı arasında barış imzalanır
 • Maasa’nın düğünü yapılır
 • Maasa Emily’i gelini olarka kabul eder
 • Virakm ve Minakşi bebekle birlikte eve gelir
 • Rathi ailesi eve döner
 • Santos Sandiya’nın sınava girmesini istemez
 • Emily’in düğün tarihleri belli olur
 • Santos düğünün tüm ritüellerini Sandiya’nın yapmasını ister
 • Santos Sandiya’nın sınav giriş belgesini saklar

Can Yoldaşım 97 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 97. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Kasım Can Yoldaşım 97 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 98 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 97 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Kasım Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 98 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu