Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti (5 Kasım Cuma) Mohit İle Emily’in Düğünü!

Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Kasım Cuma Can Yoldaşım 98 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 98 bölüm özeti
 • 5 Kasım Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 98 Bölüm Fragmanı
 • 5 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 99 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Kasım Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Mohit ile Emily’in düğün hazırlıkları yapılır. Sandiya bir taraftan ders çalışıp, bir taraftan hazırlıkları yapar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti

Bölüm Santos’un sınav giriş belgesini Sandiya’nın yanından alması ile başlar. Minakşi Santos’un bir şeyler planladığını düşünüp, Santos’u takip eder. Santos, Suraj ile Sandiya’nın odasına girer. Sınav giriş belgesini masaya koyarken, Minakşi de onu izler. Minakşi’nin gözü zaman çizelgesine takılır. (Mohit ile Emily’in düğün sırasında yapılması gereken ritüellerin listesi) Sandiya hem ritüellerin yapılma zamanını hem de ders çalışma zamanlarını yazmıştır. Santos sinir olsa da bir şey demez. Minakşi masada duran giriş belgesini yırtmak istese de son anda vaz geçer.

Akşam Sandiya ders çalışmaya gelir. Gece sabaha kadar ders çalışır. Yazı yazmaktan elleri şişer. Suraj zaman zaman onun eline pansuman yapıp, artık uyumasını istese de Sandiya ders çalışması gerektiğini söyler.

Ertesi gün herkes tapınak da toplanır. Yapılması gereken ritüelleri yaparlar. Tapınak çıkışında Daisa ile karşılaşan Suraj, onu düğüne davet etmek için davetiye verir. Daisa gelinin Hristiyan birisi olduğunu söyleyip dalga geçer. Çevredekiler de “Gönüller bir olunca samanlık seyran oluyor.” Diyerek Santos’a destek verse de Sandtos Daisa’nın alaycı konuşmalarına cevap dahi vermez.

Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti (5 Kasım Cuma) Vikrram Kendi Bebeğini Sever

Santos Maasa’ya davetiye gönderse de yeni evlendiği için ve işlerinin yoğunu da öne sürmesinden dolayı Maasa kendisi gelemse de gelini Kamla’yı göndereceğini haber eder. Santos bu bilgiyi Sandiya ile paylaşır.

Misafirler gelmeden Sandiya tüm hazırlıkları yapar. Su kesilmesine karşı bidonları su ile doldurmak için çeşmeyi açar. Suyun az aktığını gören Sandiya misafirler gelmeden onu doldurmaya başlar. Yorgunluktan ve uykusuzluktan bidonun arkasına oturur oturmaz uyuya kalır.

Emily ve ailesi gelir. Emily’in babası Sandiya’yı sorar. Suraj hazırlanıyor diyerek geçiştirse de uzun süredir onu göremediği için meraklanır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Misafirler Rathi ailesine gelirler. Emily ile Mohit ritüeller için yan yana oturur. Chotu, Arun’un takması gereken kolyenin üzerinde olmadığını fark eder. Suraj ile Chotu kolyeyi ararken, Sandiya’nın yanından geçerler. Lakin Sandiya’nın uyuduğunu fark etmezler. Birkaç dakika sonra Sandiya’nın doldurmaya çalıştığı bidon dolar ve taşmaya başlar.

Dhaisa hem gelini hem de torunu ile birlikte gelir. Santos bebeği kucağına alır. Herkes bebeğe hayran hayran bakar. Vikram Daisa’nın torunu zannettiği bebeği (kendi kızı halbuki) kucağına alır. Onu görünce çok sever. Bebek ise Vikram’ın cebine elini sokup para alınca herkes güler. Minakşi bu arada kız çocuğu kendi bebeği gibi laf ortaya atar. Sonrasında lafı çevirir.

Kız tarafı dahil herkesin geldiğini ama hala Sandiya’nın ortalıkta görünmediğini fark eden Santos, Suraj’a “oğlum hanımın nerede” diye sorar. Suraj hazırlandığını söyleyip geçiştirir.

Can Yoldaşım 98 Bölüm Özeti (5 Kasım Cuma) Mohit İle Emily'in Düğünü

Emily’in babası Sandiya’yı göremediğini, onu merak ettiğini, onu görmeden gitmek istemediklerini söyler. Bunun üzerine Suraj odaya gidip baksa da onu bulamaz. Rathi ailesi hep birlikte evin içinde Sandiya’yı ararlar. Sandiya bidonların başında uyuklarken bulurlar.

Santos Sandiya’yı sinirle uyandırır. Santos misafirler gitmek üzere olduğunu ama düğün işlerini yapacağına dair söz veren Sandiya uyukladığını alaycı bir dille söyler. Sonrasın da düğün ve itibarı önemsemeyen Sandiya’nın tek önemsediği, sınavı ve birinci olması diyerek kızar. Bu sırada Emily de gelir. Minakşi hemen Emily’in yanına gidip, Santos’u sinirlendiren gelinlerin bu şekilde cezalandırdığını söyleyip, onu şimdiden korkutmaya çalışır.

Misafirler ayrılır. Sandiya odasında Santos’un sözlerini hatırlayıp ağlar. Suraj ona destek olur. Annesinin ağır konuştuğunu, düğünü layıkı ile yapacaklarını söyleyip, ona moral verir.

Can Yoldaşım 98. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Düğün için herkes gelir. Düğüne Dilip ve annesi de davet edilmiştir. Chavi hemen kaynanasının hayır duasını alır. Santos da gelen misafirleri selamlar. Sandiya gelen misafirlere ikram dağıtır. Minakşi herkesin içinde Sandiya’nın yine uyumaya gidip gitmeyeceğini alaycı bir dille sorar. Sandiya öfke dolu bakışları ile Minakşi’yi susturur

Damat tarafı Emily’in ailesinin istediği kilise düğünü için hazırlanıp, hep birlikte kiliseye giderler. Kapı girişinde Emily’in anne ve babası herkesi içeri davet eder. Ancak Sandiya kız annesi olarak Mohit’i aarti tepsisi ile karşılamasını ister. Emily’in annesi zor da olsa ritüelleri yapar. Hep birlikte kiliseye girerler.

5 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Suraj'ın Polis Olduğunu Hayal Eder

Emily beyaz elbisesi ile gelir. Herkes hayran hayran Emily’e bakarken Chaturi, ilk defa beyaz elbise giyen gelin gördüğünü söyler. Rahip düğün törenin başlatır.

Rahip’in İngilizce söylediği yemin metnini Sandiya Hintçe’ye çevirir. Rahip damadın gelini öpebileceğini söyler. Herkes şok olur. Daisa anlamamazlıktan gelip “ne diyor bu” diyerek bir kez daha duymak ister. Mohit utandığı için Emily’i utana sıkıla öper.

Mohit ile Emily pasta keserler. Herkes birbirine pasta yedirir. Pasta merasiminden sonra dans edileceği duyurulur.

Ritüeller sırasında oyunlar da oynanır. Minakşi yine Santos’a, Sandiya’nın polis olma meselesini açar. Santos Sandiya’nın üniformalı halini hayal eder.

Can Yoldaşım 98 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 99 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’nın giriş belgesini yerine koyar
 • Minakşi belgesi yırtmak ister
 • Minakşi yakalanacağını düşünüp belgeye ellemez
 • Sandiya sabahlara kadar ders çalışır
 • Düğün sırasında Sandiya uyuyakalır
 • Santos gelinine kızar
 • Mohit ile Emily’in kilise de evlilik törenleri yapılır

Can Yoldaşım 98 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Kasım Cuma Can Yoldaşım 98. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Kasım Can Yoldaşım 98 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 99 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 98 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Kasım Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 99 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu