Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti (6 Kasım Cumartesi) Derin Uyku!

Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 99 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 99 bölüm özeti
 • 6 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 99 Bölüm Fragmanı
 • 6 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Kasım Pazar Can Yoldaşım 100 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Kasım Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos yaptıklarından pişman olur. Sandiya sınava gideceği gün yorgunluktan kalkamaz.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Kasım Pazar Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti

Emily ile Mohit’in düğün ritüelleri tamamlanır. Santos düğün salonunda düğün yapmanın çok farklı olduğunu düşünür. Arun herkesi eve gitmek için çağırır. Zira düğün bittiğini, kapı girişindeki ritüellerin yapılması gerektiğini söyler. Rathi ailesi ve davetliler hep birlikte Rathi konağına gelir. Sandiya girişte aarti töreni yapar.

Sandiya, Emily’ten sağ ayağı ile pirinç dolu küpü devirmesini ister. Emily de bu adımları tek tek yapar. Sıra 7 tepsi seçme işlemi yapılır. Chaturu tepsileri getirir. Bu sırada Sandiya’nın başı yorgunluktan dönmeye başlar. Santos, Sandiya’nın başının döndüğünü fark edip, iyi olup olmadığını sorar.

Sandiya, konuklar için yapılması gereken hediye törenini söylese de Santos artık gerisini halledeceğini, gidip dinlenmesini, sonrasında ders çalışmasını ister. Yardıma ihtiyacı olursa Minakşi’den yardım alacağını söyler. Minakşi şok olur. Biranda iş kendi üzerine kaldığını düşünür. Erkek evlat verip gözde gelin olacağını düşünürken, hayatında hiçbir şeyin değişmediğini kendi kendine mırıldanır.

Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti (6 Kasım Cumartesi) Sandiya ile Chavi Ders Çalışır

Arun, kızı Chavi’nin Sandiya ile gireceği sınava hazırlanmasını isterken, Dilip’in annesinin eğitimli bir gelin istediğini bir kez daha söyler.

Santos misafirleri içeri buyur eder. Gelin ile Damada odalarını gösterir. Sandiya uyumak yerine ders çalışmaya başlar. Chavi de evlenmek için sınavdan geçmesi gerektiği için Sandiya’dan yardım almak ister. Ancak Sandiya henüz çalışmadığı yerden sorular sorar. Sandiya da sorduğu kısmı henüz çalışmadığını söyler.

Emily ile Mohit odalarında konuşurlar. Emily artık karı koca olduklarını söylerken, Mohit kendisini rezil ettiğini, polise ihbar edip, itbarını yok ettiğini söyler.

Emily her şeyi doğmamış bebeği için yapmak zorunda olduğunu söylerken, Mohit kendisi dışında kimseyi düşünmeden davrandığını açıklar. Bunun üzerine Emily geçmişin üzerine sünger çekip, gelece odaklanmalarını ister. Ancak Mohit açıkça yapamayacağını söyler.

Sandiya ile Chavi ders çalışır. Sandiya kitabın tamamından sorumlu olduğu için gece yatmayıp ders çalışmaya karar verir. Birkaç gündür tam uyuyamadığı için başı gittikçe dönmeye başlar


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya uyumayıp derslerine ve bitirmesi gereken konularına konsantre olmaya çalışır. Zira uyursa hazırladığı zaman çizelgesinde geri kalacağını düşünür. Sandiya uyumamak için çay yapmaya karar verir. Bu sırada Suraj elinde iki çayla birlikte gelir. Chavi çayı görüce sevinir. Suraj hem Chavi’ye hem de Sandiya’ya destek olur. Sandiya gece geç saatlere kadar ders çalışır

Minakşi, Vikram gece erkek çocuk ile kız çocuk dünyaya getirme mevzusunda tartışır. Vikram kız ile erke arasında hiçbir ayrım olmayacağını söyler. Minakşi de hayalinde erkek çocuk dünyaya getirdiğinde Santos’un gözünde bir numara gelin olacağını, elini sıcak sudan soğuk suya bile dokundurmayacağını düşünse de hayatında hiçbir değişiklik olmamıştır. Vikram da annesi Santos’un kız ya da erkek arasından ayrım yapmayacağını söyler. Minakşi bir ara “Ben boşuna mı çaldım bu bebeği” diye içinden geçirir. Ancak eninde sonunda erkek bebek sahibi olmanın avantajını elde edeceğini düşünür.

Can Yoldaşım 99 Bölüm Özeti (6 Kasım Cumartesi) Derin Uyku

Sandiya ders çalışırken, Suraj annesinin yanına mandirine gider. Ona iyi bir anne olduğunu söyler. Bu sırada Sandiya yorgunluktan uyuyakalır.

Suraj Chavi’nin odasına gidip, Sandiya’ya bakmak istese de sonradan vaz geçer. Santos da yüzünü yıkarken kendi gölgesi ile konuşur. Santos yaptıklarından dolayı vicdan azabı çeker. Sandiya’ya bilerek çok yüklendiğini, Sandiya da bunu kaldıramadığını düşünür. Santos gölgesinden balkona kaçsa da gölgesi onu takip eder. Sandiya’nın yerine kendisini koymasını ister. Sandiya’ya haksızlık yaptığını söyler. Santos “Hayır! Hayır!” deyip ağlar.

Can Yoldaşım 99. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos ağlasa da hala hayali gözünün önünden gitmez. Sandiya onu hiçbir zaman aldatmadığını ama koca kadın olarak Santos Sandiya’yı defalarca aldattığını, gidip Sandiya’dan özür dilemesi gerektiğini, onunla yüzleşmesi gerektiğini söyler.

Ertesi sabah Santos, Chavi’ye Sandiya’yı sorar. Chavi sınava bir saat kaldığını ama Sandiya’nın uyuduğunu söyler. Santos hemen Sandiya’nın yanına gider. Suraj uyanır. Chavi’ye Sandiya’nın nerede olduğunu sorar. Chavi de annesi Santos onu uyandırmaya gittiğini söyler. Suraj annesini Santos’un uyandırmaya gittiğini duyunca evden çıkar.

Santos Sandiya’yı uyandırmaya çalışır. Ancak Sandiya bir türlü uyanamaz. Santos onu nasıl uyandıracağını düşünür. Santos Sandiya’nın yüzüne su serper. Lakin Sandiya bir türlü kendisine gelemez.

6 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Sınava Girer

Santos mutfağa gidip, Sandiya’yı uyandıracak bir şeyler hazırlar. Chavi odaya geldiğinde hala Sandiya’nın uyuduğunu görünce, Sınava yetişemeyeceğini düşünür. Santos Sandya’dan uyanmasını, sınava girip çekişmeyi kazanmasını ister. Ancak Sandiya adeta dış dünya ile bağlantısını yitirmiştir.

Chavi hemen abisini arar. Suraj gelir. Suraj onu uyandırmaya çalışır. Eğer uyanmazsa bir yılı boşa gideceğini söyler. Minakşi gürültüyü duyup odaya gelir.

“Gelin hanımın da uykusu amma da ağırmış!”

Deyip dalga geçer. Suraj en azından Chavi’nin okula gitmesini, onun sınava girmesini ister. Chavi yengesi ile gitmek istese de Suraj onu getirmeye söz verir.

Santos havlu ve su getirmesi için Suraj’dan yardım ister. Suraj gidince Minakşi şöyle der.

“Okumasını istemediğin gelinin neden kaldırmaya zorluyorsun. Her şey senin istediğin gibi. Bırak uyusun”

Santos sinirli sinirli Minakşi’ye bakıp, onu susturur.

Minakşi her gün, evin kuralı gereği banyo yapılması gerektiğini hatırlatır. Santos bugün Sandiya’nın sınava yetişmesinin daha önemli olduğunu söyleyerek Minakşi’yi şok eder. Santos içinden dua edip, bir hırs uğruna Sandiya’nın bir yılının kaybolmaması adına dua eder.

Suraj, yarı ayık Sandiya’yı okula getirirken, Chavi sınav salonuna gider. Saate baktığında sadece beş dakika kaldığını görüp, endişelenir.

Sınav salonunda gözetmen sınav kağıtlarını dağıtır. Üniversitenin girişinde zil çalar ve tüm kapılar kapanır. Suraj güvenlik görevlisine yalvarır. Kapıyı açmasını ister.

Suraj, güvenlik görevlisine adeta yalvarsa da güvenlik görevlisi kuralların çok açık olduğunu, sınavın başladığını söyleyip içeri alamayacağını açıklar. Suraj’ın canı sıkılır. Annesi Santos sinirle güvenlik görevlisinin yanına gelir. Gelini hem anne hem de geçen sınav da Hindistan da üçüncü olduğunu, iki dakika geç kaldıkları için içeri almamasının büyük ayıp olduğunu söyleyip, ikna etmeye çalışsa da güvenlik oldukça katıdır.

Santos Güvenlik görevlisini ikna edemeyeceğini anlayınca geri döner. Bu sırada öğretim görevlisi Sandiya’yı tanır. Güvenlik görevlisine kızp, Sandiya’yı içeri alır

Öğretim görevlisi Sandiya’yı içeri alır ve der ki;

“Böyle bir kaynana var. Çok ama çok şanslı bir gelinsin!”

Deyince Sandiya kaynanasına teşekkür etmek ister. Ancak Santos hemen gidip sınavına başlamasını ister. Santos ile Suraj da öğretim görevlisine, yardımları için teşekkür eder.

Suraj annesine sınav bitene kadar beklememesin, gerisini halledeceğini, Chavi ile Sandiya’yı getireceğini söylese de Santos sınav sonuna kadar gitmeyeceğini söyler. Santos Minakşi’yi telefonla arayıp, düğün sonrası misafirlerin geleceğini, onları ağırlamasını emreder. Minakşi sinir olur. Sandiya ile Chavi sınavdan çıkar. Sandiya iyi geçtiğini söyler.

Can Yoldaşım 99 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 100 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’nın ders çalışmasını ister
 • Sandiya misafirle ilgilenme görevi olduğunu hatırlatır
 • Santos kendisi halledeceğini söyler
 • Mohit Emily’i kabul etmediğini Emily’e söyler
 • Sandiya ders çalışmaya başlar
 • Sabaha kadar ders çalışmak isterken uyuyakalır
 • Santos vicdanı ile yüzleşir
 • Santyos Sandiya’ya yardım etmeye karar verir
 • Sandiya sabah uyanamaz
 • Sauraj ile Santos Sandiya’yı sınava yetiştirir

Can Yoldaşım 99 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 99. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Kasım Can Yoldaşım 99 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 100 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 99 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Kasım Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 100 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu