Can Yoldaşım

Can Yoldaşım Konusu Ne? (Kanal 7 Yeni Hint Dizisi)

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR
 • Can Yoldaşım Konusu Ne?
 • Can Yoldaşım Tanıtım Fragmanı
 • Kanal 7 Yeni Hint Dizisi Can Yoldaşım Hikayesi

Can Yoldaşım Konusu Ne olduğunu merak eden okurlarımız için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Yakın zamanda başlayacak olan Can Yoldaşım neyi anlatacak? Sorusunun bu sayede cevaplamış olacağız. Detaylar haberimiz de sizleri bekliyor.

Can Yoldaşım dizsinden sonra Düşman Başına dizisi başlasa da istenilen reyting alınamadığı için yerine Seninle Yeniden dizisi geldi.

=> Seninle Yeniden Konusu Ne Öğrenmek için lütfen linke tıklayınız.

Kanal 7 yakın zaman da bitecek olan Masum dizsinden sonra hangi dizinin başlayacağını izleyicilerinden sır gibi saklıyordu. 16 Temmuz Cuma günü kendi youtube adresinden yeni Hint dizisini duyurdu.

CAN YOLDAŞIM OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi olan ve Masum dizisinden sonra başlayacak yeni dizisi Can yoldaşım Hindistan da “Diya Aur Baati Hum” adı ile “StarPlas” kanalında yayınlanmıştır. İlk bölümü 29 Ağustos 2011 yılında başlayan dizi 10 Eylül 2016 tarihinde final yapmıştır.

Hindistan da 20 dakikalık bölümlerin yayınladığında dolayı toplamda dizi 1487 bölüm olarak yayınlanırken, ülkemiz de Kanal 7’nin çoğu zaman kafasına göre yayınladığı için dizinin kaç bölüm süreceği kesin olarka bilinmemekle birlikte 298 bölüm sürmesi bekleniyor.

=> Can Yoldaşım 1 Bölüm Özeti için tıklayınız

Kanal 7 Yeni Hint Dizisi Can Yoldaşım Konusu

Can Yoldaşım Hikayesi kısaca şöyle; Hırslı ve eğitimli kadının hikayesini konu almakta. Baş roller de Sandhya Kothari karakterinin yaşadıkları konu olacak. Hayatta ki tek amacı Polis Memuru olmak olduğu için hayatını bu amaç doğrultusunda şekillendirmiştir. Kendisi ile evlenmek isteyen kişileri sırf idealleri için reddetse de hayatın cilvesi, hiç de hesaba katmadığı Sooraj Rathi ile evlilik yapmak durumunda kalacak.

Ailesini bir terör saldırısında kaybeden Sandhya’nın hayalleri o saldırıda yok olup gider. Zira Sandhya Polis Memuru olmak istemesinin arkasında babasının bu makam da kızını görmesi yatmaktadır. Babası ve annesini kaybettikten sonra Sandhya’nın da hayalleri yok olur.

kANAL 7 yENİ hİNT DİZİSİ Can Yoldaşım Konusu

Yurtdışına taşınmayı planlayan Ankur, ablası Sandhya’nın evlenmesi için eğitim durumu hakkında Santosh’a yalan söyler. Santosh gerçeği öğrenince, Sandhya’yı sürgüne gönderir. Santosh’un oğlu Sooraj, Sandhya’nın yıllarca okul okudUğu için ev yemekleri yapamadığını, bu konuda elinden gelen yardımı yapar. Sandhya, yemek konusunda kendisine çok ama çok güvenir. Hatta tatlı yarışmasına bile katılır.

Sooraj, Sandhya’ya yardım eder. Santosh da Sandhya’nın Polis Memuru olma hayallerini gerçekleştirmesi için destek verir. Sandhya akademiye kabul edilir. Zorlu bir eğitimden geçer.

İdealist Polis memuru olarak görevine atanan Sandhya, terörist lider Raj Kumar da dahil olmak üzere çeşitli suçlularla savaşırken, bu arada çeşitli aile sorunlarını çözerken profesyonel görevleri ile ev içi sorumlulukları arasında denge kurmaya çalışır.

Sandhya, Sooraj ile birlikte derin bir aşk ilişkisi kurar, ta ki yanlış anlaşılmalar onları parçalayana kadar.

Can Yoldaşım Tanıtım Fragmanı

Can Yoldaşım konusu ve hikayesini anlattığımız dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Yakında yayınlanacağını dile getiren Kanal 7, Masum dizisinden sonra bu diziyi yayınlaması bekleniyor.

Kaynak
Diya Aur Baati Hum (Wikipedia)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Filizcim Aşk yakar hangi dizinin yerine başliyor o diziyi izlemeyi çok istiýorum lütfen sorumu cevapla Filizcim

 2. Ankur’un küçük kızı Bülbül, bir kardeş için çok heveslidir, ancak karısı Ankita düşük yapar ve bir daha hamile kalamaz. İkiz bebek bekleyen Sandhya ve Sooraj, Bulbul’un talebi üzerine bir ikizlerini Ankita’ya vermeye karar verir.

  Daha sonra Sooraj ve Santosh, Sandhya’nın böbrek bağışçısı olduğunu öğrenir. Sandhya ikiz oğulları Ved ve Vansh’ı dünyaya getirir. Bebekler satılmak üzere kaçırılır. Takip eden kurtarma eylemlerinde, Ved kurtarılır ve Vansh’ın her şeyi paramparça eden ölümüne yenik düştüğüne inanılır. Bir polis memuru yine de Vansh’ı kurtarır ve onu hemen geri verir.

 3. İnsan ne olursa olsun ama ne olursa olsun evladını başka birine vermemelidir bu abisi olsa bile evladını nasıl başkasına verebilirsin ki hiç canın yanmaz mi canın acımaz mı senin canından can olmuş. Evladın sonuçta

 4. son 10 yıl da hint dizilleri yayınlayan kanal 7 var ortada ama seçebilecegi diziler yok yer yüzünde allah bir hindistan ımı yaratmış kanal 7 ye sormalıyız tayland.. japonya .. kore .. bunlar ülkeden sayılmıyormu aynı sazı elinize alıp aynı türkü yü şarkı yı söylemekten kanal 7 biraz vazgeçmeyi ögren bu 3 ülkenin dizileride var haftanın 7 günü degilde 5 günü yayın a koyarsanız izlenir
  hiç ilerleme yok hep gerileme var bu yüzden ilerleyemeyen bir kanalsın

 5. Bu diziyi cooooook begendim kesge sonsuza kadar surseydi sandhiya ya asigim o kadar basarili ki cok seviyorum kesge final olmasaydi ve kesge mutlu son olsaydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu