Can Yoldaşım

Can Yoldaşım Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Can Yoldaşım Ne Zaman Final yapacak sorusu şimdiden merak edilmeye başlandı bile. Bu yazımızda Can Yoldaşım final tarihi ne zaman olduğunu ve Kanal 7 yeni Hint dizisi Can yoldaşım kaç bölüm süreceğini bu yazımızda bulabilirsiniz.

31 Temmuz Cumartesi günü Masum dizsinden sonra başlayacak olan, hikayesi oldukça farklı olan dizinin kaç bölüm süreceği, Masum gibi uzun soluklu olup olmayacağı Hint dizi hayranları tarafında merak edilmekte.

=> Can yoldaşım Konusu Ne Öğrenmek için tıklayınız

Yaptığımız araştırma sonunda orjinal adı “Diya Aur Baati Hum” adı ile “StarPlas” kanalında 29 Ağustos 2011 yılında yayın hayatına başlamıştır. Dizi 10 Eylül 2016 tarihinde ise final yaparak son bulmuştur.

Kanal 7 CAN YOLDAŞIM OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

Hindistan’da dizilerin bölüm süresi 20 ile 25 dakika arasında değiştiği için ülkemiz de kaç bölüm süreceği merak edilmekte. Orijinal 20 dakikalık toplamda 1487 bölüm olan Can Yoldaşım dizisi ülkemizde izlenebilmesi için Kanal 7 ilk bir hafta 7 bölümü (20 dakikalık 7 Part) bir araya getirmesi bekleniyor. Sormasında beş part halinde her gün toplamda 100 dakika şeklinde izleyenlerle buluşacak.

Can Yoldaşım Ne Zaman Final Yapacak

Kanal 7 Yeni Hint dizisi olan ve Masum dizisinden sonra başlayan Can yoldaşım ülkemiz de 298 bölüm yayınlanacak.

Can Yoldaşım Ne Zaman Final Yapacak - Kaç Bölüm Sürecek

İlk bölümü 31 Temmuz günü yayınlanacak olan Cam yoldaşım final tarihi ise 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü final bölümü ile ekrana gelmesi bekleniyor.

İlk Bölüm Bölüm Sayısı Final Tarihi
31 Tem. 2021 298 25 May 2022

Kanal 7 yayın politikası değişmemesi halinde Can Yoldaşım Ne Zaman Final Yapacak sorusunu cevabı %100 olarak 25 Mayıs 2022 Çarşambana günü olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Can yoldasim final tarihi 25MAYIS 2022 YILDA HEMEN BITIYOR😔😕😪😪😟😟😟😟😧😧😧😧

  2. Ya keşke bitmeseydi ya, bu diziyi çok seviyorum, her bölümünü izleyerek doyamıyorum ya )=

  3. Çok güzel bir dizi.Hergun sabırsızlıkla bekliyorum.Ne olur bitmesin.😪😪😪😪😪😪

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu