Can Yoldaşım

Can Yoldaşım Sandiya Kimdir? (Deepika Singh) Kaç Yaşında? Evli Mi?

Can Yoldaşım Sandiya kimdir? Sandiya kaç yaşında? Sandiya evli mi? Can Yoldaşım dizisi Sandiya karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ne? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Can Yoldaşım Sandiya: karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Deepika Singh. Peki hayatımıza Suraj’ın eşi Sandiya Rathi olarak giren Deepika Singh kimdir? Deepika Singh evli mi? Sandiya şu an hangi dizide oynuyor? Deepika Singh kaç yaşında? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

CAN YOLDAŞIM OYUNCULARI
Can Yoldaşım Sandiya (Deepika Singh)
Can Yoldaşım Sandiya (Deepika Singh) Kim

Kanal7 ekranlarında Hint rüzgarları esmeye devam ederken, Masum dizisinden sonra başlayan Can Yoldaşım dizisinde baş rol oyuncusu olarak karşımıza çıkan Sandiya, hakkında merak edilen tüm bilgileri hemen alt kısımda verilmiştir.

Can Yoldaşım Sandiya Kimdir (Deepika Singh Kimdir)

26 Temmuz 1989 yılında Dehli de dünyaya geldi. Babası iş adamı olan Deepika, 2021 yılı itibari ile 32 yaşındadır. Deepika’nın iki kız ve bir erkek kardeşi vardır. Kız kardeşlerinden birisi (Anamika Singh) Deepika gibi oyuncudur.

Can Yoldaşım Sandiya Kimdir
Can Yoldaşım Sandiya

Deepika Singh’ın Eğitim Hayatı

Deepika Singh, Punjab Teknik Üniversitesin de Pazarlama üzerine lisans mezunudur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yüksek lisansını da tamamlamıştır.

Can Yoldaşım Sandiya Gerçek Hayatta Evli mi? Sandiya Kiminle Evli?

Deepika Singh, yönetmen olan ve aynı zamanda Cam Yoldaşım dizisinin yönetmeni olan, Rohit Raj Goyal ile 2 Mayıs 2014 yılında evlenmiştir. Hala evli olan Deepika’nın bu evlilikten, Mayıs 2017 yılında bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir.

Can Yoldaşım Dizisindeki Sandiya’nın Kariyeri

Türkiye de Can Yoldaşım Sandiya karakteri ile tanınan Deepika, ilk defa kamera karşısına 2001 yılında “Sikandra” dizisi ile kamera karşısına, bölüm oyuncusu olarak geçmiştir. Akabinde 2014 yılında yine bir ara rol alan Deepika, asıl çıkışını 2010 yılında “Diya Aur Baati Hum” dizisinde Sandiya Rathi karakteri ile çıkışı yakalamıştır.

Deepika Singh Kimdir - Can Yoldaşım Dizisi Sandiya
Can Yoldaşım Dizisi Sandiya -Deepika Singh Kimdir

Sandiya Can Yoldaşım Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynadı?

“Diya Aur Baati Hum” dizisinde Sandiya rolüne 6 yıl hayat vermiştir. 2017 yılında final yapan diziden sonra Deepika Singh, 2019 yılında “Halala” dizisinde “Aamna Rizvi” karakteri ile bölüm oyuncusu olarak yer almıştır.

Sandiya Can Yoldaşım Dizisinden Sonra Şu an Hangi Dizide Oynuyor?

Hali hazırda Deepika Singh, 2019 yılında başlayan ve 41 bölüm süren “Kavach… Kali Shaktiyon Se” dizisinde “Sandhya Patwardhan” karakterine hayat vermiştir. Şu an hiçbir dizide rol almıyor.

Deepika Singh’in Yer Aldığı Diziler

  • 2019 – Kavach… Kaali Shaktiyon Se (Sandhya Patwardhan)
  • 2019 – Halala (Aamna Rizvi)
  • 2011-2017 Diya Aur Baati Hum (Sandhiya Rathi)
  • 2014 – WWW: Çalışma Havası Karısı (Kashish)
  • 2001 – Sikandra (Raani)

161 cm boyunda ve 55 kg ağırlığında olan Deepika Sing, Hinduizm dinine inanıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu