Oyuncu Kadrosu

Canevim Melis Kim? Melis Karakterine Hayat Veren Oyuncu Hakkında Detaylar

Atv ekranlarında yayın hayatına başlamak için sayan ve çok yakında başlama tarihi netleşecek olan Canevim dizisinde Melis Korkmaz karakteri hakkında hazırlanan bu yazıda Canevim Melis hakkında detaylar dışında Melis’e hayat veren oyuncu hakkında detaylı bilgiler mevcut.

Dizileri ile adından söz ettiren, reytinglerde de gayet güzel oranlara sahip olan dizileriyle dikkat çeken Atv yeni bir diziyi daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Koliba Film imzalı Canevim dizisi çok yakında sizlerle olacak.

Dizide ailesi için çabalayan Ceylan aşkı için de çabalayan bir karakter olarak seyirciyle buluşacak. Ceylan’ın başına gelecek talihsiz olay sonrasında Melis Korkmaz karakterini de göreceğiz.simge selçuk resmiTaylan Tanbay’ın tacize yeltenmesi üzerine büyüyen olaylar silsilesi Ceylan ve Ömer aşkını da zorlayacak olayların da ortaya çıkmasına neden olur. Ceylan’ın ailesi Ömer’e fakir deyip evlenmeleri konusunda ayak diretirken yaşanan  bu talihsiz olay dizinin ilk bölümüne damga vuracak.

Atv Canevim Dizisi Melis’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Atv nin yeni dizisi Canevim dizisinde Melis karakterine hayat veren oyuncu Simge Selçuk. Son olarak “Kalbimdeki Deniz” dizisinin Rachel karakterine hayat vermiş olan oyuncu 1975, Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan oyuncu “Galip Derviş” dizisinde Meltem karakteriyle de beğeni almıştır.canevim melis kim simge selçuk resmi “Avrupa Avrupa” dizisinin Matmazel’i olan oyuncu “Küçük Kadınlar” dizisinde Tezer rolüyle de hafızalara yer etmiştir. Simge Selçuk için bir döneme damgasını vuran “Ayrılsak Da Beraberiz” dizisindeki Serpil karakteri oyuncunun kariyerinde çok önemli bir yere sahip.

Tamer Karadağlı ile Cihangir’de görüntülenen ve aşk dedikoduları ile magazin gündemine oturan oyuncu,  “Ferhunde Hanımlar”, “Göç Zamanı”, “Güzel Köylü”, “Göç”, “Kader”, “Elveda Derken”, “Ayda”, “Acemi Cadı”, “Metro Palas”, “Aliye”, “Bir Tatlı Huzur”, “Evdeki Hesap”, “Dünya Varmış”, “Evdeki Yabancı”, “Tatlı Kaçıklar”, “Gurbetçiler”, “Çiçek Taksi” adlı yapımlarda da rol almıştır.

55 kg ağırlığında olan Simge Selçuk, 172 cm boyundadır. Canevim dizisinde Melis karakterine hayat verecek Simge Selçuk hakkında verilen bu bilgilerin ardından sizlere oyuncunun son olarak rol aldığı “Kalbimdeki Deniz” dizisinden bir kesit ile veda ediyor, oyuncuya başarılar diliyoruz.

Simge Selçuk Canevim Dizisi Melis Korkmaz Rolünde!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu