Oyuncu Kadrosu

Canevim Ömer Kim? Ceylan’ın Sevdiği Ömer’in Gerçek Adı Yaşı

Atv ekranlarının yeni dizisi Canevim dizisinde Biran Damla Yılmaz’ın canlandıracağı Ceylan karakterinin aşık olduğu Ömer karakteri dizinin en çarpıcı karakterlerinden bir tanesi. Canevim Ömer kim, nasıl biri, Canevim Ömer’in gerçek adı ile yazımızda sizleri bekliyor.

Canevim dizisinde İstanbul’da inşaat işçisi olarak çalışan Ömer yıllar önce anne ve babası vefat edince bir Hacı annesiyle beraber kalmıştır. Geçimlerini sağlamak için gece gündüz çalışan Ömer, hayatının tam ortasına canından çok sevdiği Ceylan’ı almıştır.

Ceylan’ın ailesi Ömer’i işinden dolayı pek istemese de Ceylan’ın gözü Ömer’den gayrısı görmemektedir. Karsta bir inşaat işine giden Ömer dönüşte Ceylan’ın ailesinin karşısına çıkabilecek kadar para kazanıp dönmeyi planlamaktadır. Ancak kader ona hiç bilmediği şeyler yazmıştır.

Ceylan Aytülle temizlik işine gittiği evde tacize yeltenen Taylan’a öyle bir tokat atar ki Taylan’ın aklı fikri intikam olur. Bu arada ise olan Ceylan’a olur. Ceylan bu süreçte zor günlerde ayakta durmaya çabalar. 

Canevim Dizisi Ömer’in Gerçek Adı Yaşı Daha Önce Rol Aldığı Diziler

Aras Aydın. Başarılı oyuncunun tam adı Mehti Aras Aydın. 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.canevim ömer kim aras aydın resmi Genç oyuncu 2010 yılında Hamdi Alkan’ın dizisi “Öğretmen Kemal” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. Bu dizinin iki yıl sonrasında ise “Şefkat Tepe” adlı dizide önemli bir karakter olan Teğmen Volkan rolüyle seyirciden tam not almıştır.

2014 yılına geldiğimizda Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu kadrosunda Burak Sergen gibi usta bir oyuncunun rol aldığı “Saklı Kalan” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Ateş karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Kiraz Mevsimi” dizisi ile adından söz ettiren Aydın, bu dizide Mert rolünde yer almıştır.canevim ömer kim aras aydın resmi2015 yılında rol aldığı dizi ise “İnadına Aşk” dizisi olmuştur. Bu dizide Polat Barutçu karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında “Nolur Ayrılalım” dizisinin ardından “Altınsoylar” dizisinde Oğuz Bakır karakteri ile beğeni almıştır.

Aynı yıl “Oğlan Bizim Kız Bizim” adlı filmde rol alan Aydın, geçen yıl Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Masum Değiliz” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Emir rolünü canlandırmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu