Çarpışma Adem Kim? Komiser Adem’in Gerçek Adı Yaşı Oynadığı Diziler

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma ikinci bölümü ile 29 Kasım Perşembe günü ekranlara geldi. İkinci bölümüyle hikayelerin daha da açık hale geldiği Çarpışma’da Adem karakteri dikkat çekti. Peki Çarpışma dizisi Adem kim? Çarpışma Adem’in gerçek adı ne? Nereli? Kaç Yaşında? Tüm bu ve buna benzer soruların cevapları yazımızda beklemekte.

Çarpışma Adem Komiser Kim? Adem Komiser’in Gerçek Adı Ve Bilgileri

Ay Yapımın yeni dizilerinden biri olan Çarpışma Show Tv ekranlarında her Perşembe ekranlara gelmekte. Çarpışma dizisi birinci bölümün son sahnesinde Kadir, Zeynep, Cemre, Kerem öyle bir kaza yaptı ki seyirciyi hayran bıraktı. Bu sahnelerle adından söz ettiren Çarpışma dizisi ikinci bölümde ise Zeynep kendine gelip çocukluk arkadaşı Kadir’i görünce şok olur.

Kadir ile yıllar evvel aynı yetimhanede büyümüş olan Zeynep şok olmuş halde kızını bulmak için para çantasını alıp kaçmayı başardı. Kendine gelen Kadir ise hemen suçlunun peşine düştü. Kadir karşısında çocukluk arkadaşı Zeynep’i görünce şok olur. Zeynep’e parayı bırakması için telkinde bulunsa da Zeynep dinlemez.

Kadir tam ateş edecekken yığılıp kalır. Kalp atışlarını duyamayan Zeynep kalp masajı ile onu hayatta tutmaya çalışır. Tam da bu sırada Adem komiser ve ekibi gelir.

Kadir ve Zeynep’i hastaneye götürürler. Adem Zeynep’in kalp masajı olmasaydı Kadir’in hayatta olmayacağını söyleyip Zeynep’in iyi yanının da göz önünde bulundurulmasını sağlar. Çarpışma Oyuncuları için tıklayınız.çarpışma furkan kalabalık resmi

Çarpışma dizisinde Adem Komiser’in gerçek adı Furkan Kalabalık. 1993 doğumlu olan Kalabalık daha önce Star Tv’nin sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” dizisinde rol almıştır. Rol aldığı bir diğer yapım ise TRT1 ekranlarında yayınlanmış olan “Dudullu Postası” adlı dizidir.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu daha önce Rocco, Eti Crax, Avea, Lipton, KFC reklamlarında rol almıştır. “Hayvan Çiftliği” “Cadı Kazanı” adlı tiyatro oyunlarında rol almış olan Kalabalık, “”Ailemle Tanış”, “Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok” adlı sinema filmlerinde yer almıştır.

Oyuncu ICON Talent Management cast ajansına bağlı olarak çalışmakta. Oyuncu sosyal medyada da vineleriyle meşhur. Onlardan biriyle yazımızı sonlandıralım istedik.

Furkan Kalabalık Çarpışma Adem Komiser Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın