Oyuncu Kadrosu

Çarpışma Aslı Kim? (Mahir’in Karısı) Gerçek Adı Ne? (Çarpışma Dizisi Aslı)

Show Tv ekranlarında kasım ayında başlayacak olan Çarpışma Aslı karakteri mahir’in karısı olarak seyirciyle buluşacak. Peki çarpışma dizisi Aslı nasıl biri, Aslı’nın gerçek adı ne? merak edilen bu detaylar yazımızda sizlerle.

Çarpışma Dizisi Aslı Kimdir? Çarpışma Aslı’nın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Ay Yapımın yeni dizisi Çarpışma iddialı oyuncu kadrosuyla şimdiden adından söz ettiriyor. Çukur dizisindeki başarısıyla büyük beğeni alan Ay Yapım Çarpışma dizisi konusunda da adından söz ettirecek gibi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Elçin Sangu gibi başarılı oyuncuları kadrosuna dahil etmiş olan Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Mahir’in karısı Aslı karakteri de dizinin ilgi çeken karakterlerinden. Mahir cesur bir polistir. İşinin getirdiği yoğunluk dolayısıyla eşiyle istediği gibi vakit geçiremeyen Aslı bu durumdan rahatsız olsa da Mahir için sıkıntılara da göğüs gerer. Bu arada [mavibuton]Çarpışma Demir[/mavibuton]kim, hangi oyuncu canlandırdığını görmek için tıklayınız.

Çarpışma dizisi Aslı‘nın gerçek adı Sevtap Özaltun. Sevtap Özaltun kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı sorularının cevaplarıyla yazımıza devam edecek olursak; Özaltun, 1984 doğumlu.

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’da dünyaya gelen aslen Artvinli olan oyuncu Bakırköy Basant Sanatçılar Derneği vasıtasıyla tanıştığı tiyatro konusunda eğitim almaya karar vermiş ve Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Mezuniyetin ardından yer aldığı tiyatro oyunlarıyla beğeni alan oyuncu “Canım Ailem” dizisiyle dizi sektörüne giriş yapmıştır.çarpışma dizisi aslı kim sevtap özaltun resmi Televizyon reklamlarında yer alan oyuncu daha sonra Beren Saat’in Fatmagül rolüne hayat verdiği “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide canlandırdığı Asu rolüyle seyircinin dikkatini çekmiştir. Oyun Sandalı adlı tiyatronun kurucularından biri olan Özaltun, “Ulan İstanbul” dizisinde Kaan Yıldırımın partneri Derya olarak ekranlara geldi.

“Yağmur-Kıyamet Çiçeği” filminde rol alan oyuncu “Sevda Kuşun Kanadında” dizisinde Tümay karakterine hayat verdi. “Çarpışma” dizisiyle de adından söz ettirecek oyunculardan bir tanesi. İş stresinde uzak kalmak için el işi yaptığını dile getiren oyuncu 162 cm boyunda ve 55 kg ağırlığında. Başak burcu.

Oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Gülizar” dizisinde Mine karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun sevgilisi olup olmadığı konusunda net bilgiler malesef ki bulunmuyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu