Oyuncu Kadrosu

Çarpışma Cansız Kim? (Kadir’in Babası) Usta Oyuncu Çarpışma Kadrosunda!

Show Tv ekranlarının her Perşembe ekranlara gelen Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma oyuncu kadrosuna çok sevilen usta bir oyuncu dahil olacak. Çarpışma dizisinde Kadir’in babası rolüyle ekranlara gelecek olan oyuncu hakkında bilgilere geçmeden evvel sizlere oyuncunun canlandıracağı karakter hakkında bilgi sunacağız.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kadir karakterine hayat verdiği Çarpışma dizisinde uzun süredir merak edilen bir karakter Cansız karakteri diziye geliyor.

Kadir’in babası olan Cansız, dizide dengeleri değiştirecek bir karakter olarak seyirciyle buluşacak. Yusuf olarak annesinin bildiği hatta annesinin öldü zannettiği Kadir ise annesinin karşısına çıkacağı bölümde Cansız da diziye dahil olacak. 

Çarpışma Kadir’in babası Cansız’ın gerçek adı ise Ali Sürmeli. Çarpışma dizisinde can dostu Erkan Can ile birlikte rol alacak olan oyuncu sektörde yılların tecrübesine sahip oyunculardan biri.

Şu ana kadar 65’e yakın yapımda rol almış olan Süremli, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarından. Bingöl’ün Solhan ilçesinde dünyaya gelen oyuncu, 1959 doğumlu. Kariyeri boyunca pek çok ödülün de sahibi olan Sürmeli, son olarak “Mucize 2” filminde rol almıştır.ali sürmeli resmiYine Mahsum Kırmızıgül’ün “Vezir Parmağı” filminde Müstesna karakterine hayat vermiştir. “Servet” dizisinde Kudret Fettah karakteriyle de dikkat çeken oyuncu özellikle “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde uzun yıllar Şeref Zazaoğlu karakteri ile hafızalara kazınmıştır.

“Olacak O Kadar” serisinde rol alarak kamera karşısına çıkan Ali Sürmeli, “Deli Yürek” dizisinde de Turgay Atacan karakterini canlandırmıştır. “Güneşi Gördüm”, “Beyaz Melek”, “Mucize”, “Fırtına”, “Girdap”, “Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi”, “Newyork’ta Beş Minare” gibi pek çok filmde rol almıştır.

Özellikle Mahsum Kırmızıgül’ün yönetmenliğini üstlendiği sinema filmlerinin vazgeçilmezlerinden diyebileceğimiz usta oyuncu, 161 cm boyunda ve 68 kg ağırlığındadır. 60 yaşında olan Ali Sürmeli, aslen Muş Vartoludur.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat verdiği Kadir’in babası olan Cansız rolüyle izleyeceğimiz oyuncu hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından sizler usta oyuncu ile yapılan bir röportaj ile veda ediyoruz. Ali Sürmeli ile yapılan bu röportajı mutlaka dinlemelisiniz zira oyuncu hakkında çok fazla bilgiler oyuncu tarafından anlatılıyor. Bilgi verirken de güldüren Ali Sürmeli röportajı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Ali Sürmeli Çarpışma Dizisi Cansız Kim Videosu – Ali Sürmeli Röportaj Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu