Oyuncu Kadrosu

Çarpışma Haydar Kim? Kadir’in Amiri Çarpışma Dizisi Haydar’ı Hangi Oyuncu Canlandırıyor? İşte Merak Edilenler

Show Tv bu sezona damga vuracak yeni bir diziyi 22 Kasım Perşembe günü ekran karşısına çıkarmaya hazırlanırken bizlerde bu dizinin yani Çarpışma oyuncu kadrosunu tanıtmaya devam ediyoruz. Çarpışma Haydar karakteri ile oldukça çok seveceğimiz karakteri ve canlandıran oyuncu kim olduğunu merak mı ediyorsun? İşte cevaplar seni alt paragraf da bekliyor.

Dizinin oyuncu kadrosuna dikkat çeken elbette en önemli karakter Kadir. Ancak Kadir’in amiri olarak izleyeceğimiz [saritext]Çarpışma dizisi Haydar kim[/saritext]? Nasıl biri? gerçek adı ne? Hepsini birazdan siz değerli okurlarımız ile paylaşıyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Çarpışma Haydar Kim? Nasıl Bir Karakteri İzleyeceğiz?

Uzun zamandır başlamasını beklediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ’un baş rollerinde yer aldığı dizinin nihayet ne zaman başlayacağı netleşti ve artık son iki gün kaldı. Kıvanç’ın fanları oldukça merak ettiği bu dizideki tüm karakteri tek tek tanıtıp, sizler ile tanıştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Çarpışma Haydar kim olduğundan bahsediyor olacağız. 

Haydar karakterine baktığımızda öncelikle şunu diyebiliriz. Kadir’in emniyette amiri ancak rütbe alayım müdür olayım derdinde olmayan personelini seven işini en iyi şekilde yaparken emrinde çalışan polislerinde gönlünü almayı bilen babacan biridir. Tek sıkıntısı aklına ne gelirse direk söylemesidir. Kimi zaman bu huyu onu oldukça çekilmez biri yapsa da çalışanları tarafında genel itibari ile sevilen bir amirdir.

İki kız evlat babası olan Haydar, emrinde çalışanlar ile arasında bir mesafe koymaz ve onların sevinçli günlerinde de yanında olur üzüntülü olduğunda da hep yanındadır. Polislik meslek itibari ile stresli bir ortam olmasının yanında Haydar amirin sıcacık kalbi ve anlayışı ile emrinde çalışan memurlar Haydar amirden çok ama çok memnundur. Bu kadar iyi birinin elbette zaafı var. Öncelikle ilk zaafı personeli sonra ailesi daha sonra ise yemekleri. Bu arada [mavibuton]Çarpışma Selim[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Evet Haydar amiri ağzının tadını iyi bilen ve çalıştığı bölgede en iyi yemekleri hangi restoran yaptığını çok iyi bilir. Sağlığına dikkat etmez ve bu yüzden kalp damaları tıkalı olduğundan geçirdiği ameliyatlarla stend takılmıştır. Ancak bu durum Çarpışma dizisi Haydar amirin hiç ama hiç umurunda değildir. Çalışanları bu konuda onu uyarsa da Haydar bildiğini okur. Kısaca Haydar Çarpışma dizisi için böyle bir karakter olacak.

Çarpışma Dizisi Haydar’ın Gerçek Adı ve Daha Önce Oynadığı Diziler

Beklentiler bu dizi için oldukça yüksek. Bu yüzden şahsen hüsrana uğraması konusunda endişelerim var. Dizi sezon başında başlamış olsa idi bu kadar endişelenmezdim. Ancak her gün için yavaş yavaş oturan diziler oldu. Özellikle perşembe günü için Avlu geçen seneden kalması, yanında bizim hikaye ve son zamanlarda çıkış trendine geçen ve zirveden inmeyen bir zamanlar Çukurova dizisinin de aynı gün yayınlanıyor olması dizinin tutması için rekabetin az olduğu Cumartesi veya Pazar gününe koyulması gerektiğini düşünerek Çarpışma Haydar Müdür karakteri ile karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Erkan Can’dır.

Kasım 1958 yılında şeftalisi ve kumaşı ile ünlü olan ilimizde hayata gözlerini açan Erkan, akrep burcudur. 17 yaşında Bursa da bulunan devlet tiyatrosunda bu sektöre giriş yapan ve sahnelerin tozunu yutmaya başlayan Erkan Can, 1985 yılında lisans eğitimi için İstanbul devlet tiyatrosunu kazandı.

Buradan mezun olduktan sonra İstanbul da tiyatro hayatını devam ettirmeye başlayan ve Bakırköy tiyatrosuna başladı.Kamera karşısına 1986 yılında yayınlanan “Davacı” isimli sinema filminde seyyar satıcı olarak başladığı sinema hayatının yanı sıra dizi sektörüne de 1989 yılında “Gençler” dizisinde “Hüsam” karakterine hayat vermesi ile dizi sektörüne de adım atmış oldu.carpısma haydar (erkan can) resim 1

Erkan Can denilince aklıma ilk gelen ve kendisinin de popüler bir oyuncu olmasında en büyük etken olduğunu düşündüğüm 1992 yılında “Mahallenin Muhtarları” dizisinde “Temel” karakterine hayat vermesi ile oldukça popüler ve tanınan bir oyuncu olmuştur.

Mahallenin muhtarları dizisi bitiminde bir çok dizi ve filimde oynayan Erkan Can sadece oyunculuk ile yetinmeyip 2011 yılında yayınlanan “Toprağın Çocukları” sine filminin yapımcısı da olmuştur. Çarpışma Haydar karakterini canlandırmadan önce en son 2018 yılında “Sevgili Komşum” isimli sinema filminde oynamıştı.

Çarpışma Dizisi Haydar Karakteri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu