Oyuncu Kadrosu

Çarpışma Kadir Kim Hangi Oyuncu Canlandıracak? Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Ve Oynadığı Karakter

Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin baş rol oyuncusu nihayet belli oldu. Çarpışma Kadir kim olacağı çok ünlü bir oyuncuya verildi. Çarpışma dizisi Kadir olarak izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adını ve çok özel bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Çarpışma Dizisi Kadir Karakterini Kim Canlandıracak?

Ali Aydın’ın kaleme aldığı Ay Yapımın yeni sezona damga vuracağına inanılan yapımı Çarpışma çok yakında ekranlarda olacak. Henüz hangi kanalda yayınlanacağını belirsizliğini korusa da (büyük ihtimalle Show Tv’de yayınlanacak) kast çalışmaları başladı. Özellikle baş rolde yer alacak oyuncu dizinin tutmasında hikaye kadar oyuncunun da önemli olduğunu bilen ay yapım bilinen ünlü manken ve oyuncu olan Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif götürüldüğü haberleri basına yansıdı. Henüz ne yapım şirketinden ne de Tatlıtuğ cephesinden konu ile ilgili bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Dizinin baş rolünde yer alacak olan oyuncu olarak Kıvanç Tatlıtuğ‘un adı geçmekte. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un talep ettiği bölüm başına fiyat fazla olduğu için yapımcı oyuncuya dizinin ortağı olması yönünde teklifte bulundu. Eğer netlik kazanırsa Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma dizisi Kadir Komisere hayat verecek. Büyük bir travma yaşamış olan Çarpışma Kadir Komiserin hayatını anlatacak olan dizide yer alacağı konuşulanlar arasında. Çarpışma Kadir komiser Kıvanç Tatlıtuğ canlandırmaya başladığı ilk rol ,le gerçekten oyunculuğu ile kendisine hayran bırakmayı başardı.

Ülke çapında popüler olan Kıvanç Tatlıtuğ’u hangi dizlerde oynadı? Oyunculuğa nasıl başladı. Birazda onlardan bahsedelim. Ekim 1983 tarihinde Adana ilimiz de hayata gözlerini açan Kıvanç akrep burcudur. Şua an 35 yaşında olan Kıvanç, annesi Edirneli babası ise Adanalı’dır.

Ülkemizde 2002 yılında Best Model Of Turkey adlı güzellik yarışmasında Kıvanç birinci seçilmiş hemen akabinde ise Best Model Of World yani dünya güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra adını hem ülkemizde hem de dünyada duyurmayı başarmıştır. Şimdi Çarpışma dizisi Kadir olarak karşımıza çıkan Kıvanç Tatlıtuğ oldukça başarılı bir giriş yapmıştır. Birlikte rol aldığı [pembebuton]Çarpışma Zeynep[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Güzellik yarışmasından sonra genelde dereceye giren bay veya bayanlar dan sesi güzel olan müzik alanına yönelirken oyunculuğa merakı olan tescillenmiş güzelliği ile ekranlarda oyuncu olarak karşımıza çıkıyorlar. Kıvanç da bu başarısını oyunculuk alanında değerlendirmek için 2005 yılında “Gümüş” adlı dizide  “Mehmet Sadoğlu” karakterini canlandırarak bu sektöre ilk adımını attı.Çarpışma Mahir (Kıvanç Tatlıtuğ) Resim 1 Bu diziden sonra 3 dizide de yer alan Kıvanç’ın ülke çapında popüler bir oyuncu olmasını 2008 yılında yayınlanan halen tekrarları ile gündüz kuşağında yayınlanmaya devam eden “Aşk-ı Memnu” adlı dizide Behlül Haznedar adlı karakteri oldukça başarılı bir biçimde canlandırmıştı. Hemen akabinde “Ezel” adlı dizide “Sekiz” olarak karşımıza çıkan Kıvanç, 2011 yılında yine bir baş rolünde yer aldığı Kuzey Güney adlı dizide “Kuzey” karakterini canlandırmıştı ve orada telefonu tutma şekli ile oldukça fenomen olmuştu.

İlk sinema deneyimi ise 2013 yılında “Kelebeğin Rüyası” adlı filimde Muzaffer karakterini oynadı ve bu sektöre de ilk adımını atmış oldu. Bakalım Ay yapım ile anlaşıp Çarpışma Kadir karakterini canlandıracak mı? Bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Çarpışma Kadir Karakterini İzleyelim

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu