Oyuncu Kadrosu

Çarpışma Selim Kim? Avukat Selim Karakterini Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

22 Kasım 2018 Perşembe günü Show TV ekranlarında ilk bölümü ile gelen Çarpışma dizisinin oyuncu kadrosunu sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Çarpışma Selim kim olduğundan bahsedeceğiz. Son olarak Avukat Selim karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismini ve daha önce nerede oynadığını açıklayacağız. Sakın ayrılmayın.

Çarpışma Avukat Selim Kim? Nasıl Bir Karakteri İzleyeceğiz?

Uzun zamandır beklediğimiz dizinin nihayet ilk bölümü ile Show TV ekranlarına geldi. Ancak dizide kim hangi karakteri canlandırıyor? bilmiyor olabilirsiniz. Şimdi sizlerin bu merakını gidereceğiz. Bu yazımızda dizinin önemli karakterlerinden olduğunu bildiğimiz Çarpışma Selim kim olduğundan bahsedeceğiz. 

Avukat Selim kim olduğuna baktığımızda, çevresi geniş ve ün yapmış birisidir. Bu saygınlık ve çevresi eskiden başkanı olduğu kulüpten ileri geldiğini sanabilirsiniz. Aslında Selim’in havası ve onu önemli hale getiren zenginlerin parasını aklamasından ileri gelir. Para Selim‘in eline geçtikten sonra geri sahibine bembeyaz bir kağıt kadar temizlenmiştir. Onun bu hinliği ve başarısı ile tüm çevresinde saygı duyulan ve sevilen biri haline getirmiş görünüşü legal, arkası karanlık bir avukattır.

Yaşantısı ve yaptıkları kirli ve tehlikeli de olsa Selim şiddet ve kavgadan hiç hoşlanmaz ve öyle bir ortamda bulunmaz. Ancak, canından çok sevdiği Cemre’nin hayatı her şeyden önde gelir. Karısını kaybettikten sonra Cemre’ye hem annelik hem de babalık yapmıştır. Belli bir zaman sonra Cemre’nin de bir anneye ihtiyacı olduğunu düşünüp, Belma ile evlenmiştir. [mavibuton]Çarpışma oyuncuları[/mavibuton] tek başlık halinde görmek için tıklayınız.

Görünüşte güzel bir aile hayatı vardır. Kısaca Çarpışma Avukat Selim böyle biridir. Selim karakterini canlandıran oyuncu kim olduğunu yani gerçek adını alt kısımda bulabilirsiniz.

Çarpışma Dizisi Selim Karakterinin Gerçek Adı…

Show TV’nin büyük beklentiler içerisinde geç de olsa ekrana taşıdığı Çarpışma dizisinde Avukat Selim‘i canlandıran oyuncunun gerçek adı Mustafa Uğurlu’dur. Kasım 1955 yılında Karaman ilimizde hayata gözlerini açan usta oyuncu yay burcudur.carpısma selim (mustafa uğurlu) resim 1

İlk kez kamera karşısına 1993 yılında “Rıza Beyler” dizisi ile çıkan Mustafa Uğurlu, ilk sinema deneyimini dört sene sonra 1997 yılında “Ağır Roman” isimli sinema filminde Reis karakterine hayat vermesi ile bu sektöre de adım atan usta oyuncu 1993 yılından bu zamana kadar toplamda 36 projede yer aldı.

Çarpışma dizinde Avukat Selim karakterini canlandırmadan önce en son Bir deli Rüzgar dizisinde “Cenap” karakterini canlandırmıştı. Usta oyuncuya başarılar dileriz. Bu arada [pembebuton]Çarpışma Haydar Amir[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Avukat bey Ömer erdan Erkan modacı havuz başında kenarda köşede oturuyorular yukarı çıkmıyor başına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu