Fragman

Çatı Katı Aşk 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Çatı Katı Aşk 2. Bölüm Fragmanı 16 Temmuz Perşembe yayınlandı. İlk bölümü ile 9 Temmuz Perşembe günü ekrana gelen Kanal d’nin yeni dizisi ilk bölümü ile seyirciden tam not almayı başardı.

Zengin bir ailenin şımarık çocuğu Ateş yaptığı sahte evlilikle Yılmaz ailesinin çatı katını kiralar. Yasemin ile evli olduğu yalanını Yılmaz ailesine söyleyerek evi kiralamayı başarsa da yılmaz ailesi daha önce kendilerini kandıran onlarca kiracılarından dolayı artık yeni gelen kiracıyı göz hapsinde tutarlar.

Çatı Katı Aşk Fragman görseli

Ateş ve Yasemin her ne kadar evli oldukları yalanın söylese de Çatı katı aşk 2 bölüm fragmanı bizlere ikilinin ilk foyasını ortaya çıktığını gösteriyor. Yılmaz ailesinin kadınları yeni kiracılarına hoş geldine gitse de kiracılarını evde bulamaz. Ancak eve gidip baktıklarında evin ortasının çarşafla ikiye bölündüğünü görecekler.

=> Çatı Katı Aşk oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Çatı Katı Aşk 2. Bölüm Fragmanı

Bu durumu Yasemi’in sorduklarında kıvrak zekası ile şimdilik durumu idare etse de Yılmaz ailesi Ateş ile Yasemin’in ilk yalanını istemeden de olsa yakalamış olacaklar. Ateş’in yakında ortaya çıkacak eski sevgilileri ise işi berbat eden olanların başını çekecek. Bakalım bu kadar karmaşa arasında Ateş durumu nasıl idare edecek.

Bu arada Ayşen ile Ateş birbirine aşık olacak mı diye çok fazla soranlar oluyor. Elbette ilerleyen bölümlerde ilk başta Ayşen Ateş’den nefret edecek. Ateş’in yasemin’i aldattığını düşünecek. Sonradan gerçekleri öğrendiğinde Ateş’i sevmeye başlayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu