Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Aşk Celal Kimdir? [Gerçek Adı]

Çatı Katı Aşk Celal karakterini canlandıracak olan usta oyuncunun kim olduğu sosyal medyada oldukça merak edilmiş. Bu yazımızda Çatı Katı Celal karakterini canlandıracak olan usta ismin tüm bilgilerini bu yazımızda sizler için hazırladık.

Çatı Katı Aşk Celal - (Renan Bilek)

Kanal D ekranlarında uzun zamandır başlaması beklenen ara Pandemi sürecinde başlama tarihi 2020 Haziran ayına kayan Mia yapım imzalı komedi tadındaki Çatı Kattı oyuncuları büyük oranda netlik kazandı.

Çatı Katı Aşk Celal

Harcai dizinin yapımcısı olan Mia yapım ile Kanal D 6 ay evvel yeni bir dizinin temellerini atsalar da Korona Virüsü sebebi ile hem oyuncu seçmeleri hem de bölümleri çekme süreci, Haziran ayına kayan Çatı Katı yakında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Aldığımız bilgilere göre Haziran ayının ikinci haftasında yayına girmesi bekleniyor.

Çatı Katı Aşk Celal karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Renan Bilek’dir. Öyle Bir geçer Zaman kişi dizi ile sektöre adım atan başarılı ismi, artık yeni sezonda Celal karakteri ile izleyeceğiz. Celal karakteri için henüz hem yapım hem de kanal tarafında açıklama getirilmediğini ama yakın zamanda bu konumuz da Celal nasıl bir karakter olarka karşımıza çıkacağı açıklanacaktır.

Renan Bilek Kimdir

En Son Sevgili geçmiş isimli dizide rol alan ama dizi sektörüne 2011 yılında “Öyle Bir Geçer Zaman ki” isimli dizi ile başlayan usta oyuncu Renan Bilek 1968 yılında İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Şu an 52 yaşında olan Renan Bilek, Galatasaray Lisesi mezunudur.Renan Bilek (Oyuncu)

Oyunculuk ve müzik hayatı lise yıllarında başladı. Galatasaray lisesindeyken “Leke” isimli müzik grubunun bir üyesiydi. Aynı yıllarda oyunculuğa da merak salmıştır. Zamanla orta oyunlarında görev aldı. Hayatının büyük bir kısmını İstanbul da geçirse de ufak bir bölümü İzmir de geçirdi. 2005 yılında yeniden İstanbul’a taşındı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu