Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Aşk Demir Kimdir? Dizileri Hayatı

Çatı Katı Aşk Demir kimdir? Kanal D dizilerinden Çatı Katı Aşk Demir kimdir hakkında hazırladığımız bu yazımızda karakter detayı ve oyuncunun hayatı hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz.

Çatı Katı Aşk dizisinde Demir, Ayşen ile kardeştir. Yasemin ile aralarında aşk başlayacak olan Demir, dizinin ana karakterlerinden bir tanesi.

Çatı Katı Aşk Demir Gerçek Adı Bilgileri

Yiğit Kirazcı Çatı Katı Aşk Demir karakteriyle sizlerle. Başarılı oyuncu kimdir ile ilgili detaylarla devam edecek olursak; Ağustos 1983 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açan Yiğit Kirazcı, Aslan burcudur.cati kati ask demir kimdir resmi

İlk kez TV karşısına 2007 yılında “Son Tercik” dizisinde “Teoman” karakteri ile dizi sektörüne merhaba demiştir. Hemen bir yıl sonra ise 2008 yılında kısa film olarak yayınlanan “Cin Geçidi” adlı sinema filminde bir gence hayat vermiştir.yigit kirazci resmi

Ardından 2011 yılında “Mavi Kelebekler” dizisinde “Kosta” karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Daha sonra “Sudan Çıkmış Balıklar” ile “Vicdan” dizilerinde de Yiğit Kirazcı’yı izlemiştik. Ancak ülke çapında tanınması ve yıldızının parlaması 2014 yılında başlayıp iki sezon süren “Güllerin Savaşı” dizisi ile olmuştur. Bu dizide “Mert” karakterine hayat vermiş ve oyunculuğu ile çok beğenilmiştir.

Hemen ardından sinema filmi olan “Tabula Rosa” filminde “Sinan” karakterini canlandırmıştı. Yiğit Kirazcı’nın yıldızının parlamasında etkisi olan bir diğer önemli yapım ise 2016 yılında Atv ekranlarında yayınlanan “Seviyor Sevmiyor” dizisi olmuştur.

“Tuna” karakteri ile büyük beğeni topladığı bu dizinin ardından Yiğit Kirazcı, 2017 yılında yayınlanan “Seni Kimler Aldı” dizisinde “Barış Çamay” karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı. Atv’de yayınlanmış olan Ay yapım imzalı “8. Gün” dizisinde Ahmet karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Yüzleşme” dizisinde Levent karakteriyle sevenleriyle yeniden buluştu. Son olarak ise “Hizmetçiler” dizisinde Aras Atahanlı karakteriyle de büyük beğeni kazandı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu