Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Aşk Gülriz Kimdir? Ateş’in Halası

Çatı Katı Aşk Gülriz Kimdir? Ateş’in Halası Gülriz hakkında merak edilen tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Furkan Andıç, Nilay Deniz, Yiğit Kirazcı, Ezgi Şenler gibi genç ve yetenekli kadrosuyla dikkat çeken Kanal D ekranlarının yeni dizisi Çatı Katı Aşk dizisinde Gülriz, Furkan Andıç’ın canlandırdığı Ateş karakterinin halasıdır.

Çatı Katı Aşk Gülriz Gerçek Adı Bilgileri

Ebru Aykaç Çatı Katı Aşk dizisinde Gülriz karakterine hayat vermektedir. Şubat 1975 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 1,75 cm boyunda ve kova burcu.cati kati ask gulriz resmi

Manisalı olan oyuncu Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur ancak oyunculuk yapmayı tercih etmiş ve bu yönde eğitim almıştır.

“Güneşi Beklerken” dizisindeki oyunculuğu ile adından söz ettiren başarılı oyuncu “Dabbe” filmindeki başarısıyla da yine seyirciden tam not almayı başarmıştır.ebru aykac resmi

“Yağmur Zamanı”, “Gece Sesleri”, “Bir Küçük Eylül Meselesi” adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu  “Rüzgarın Kalbi” adlı dizide Mualla karakterini canlandırmıştır.

2015 senesinde “Beyaz Yalan” adlı sinema filminde Asude karakteri de yine beğeni almayı başarmıştır. Kırlangıç Fırtınası dizisi ise yer aldığı bir diğer dizidir. Bu dizide de Meryem karakterini canlandırmıştır. Son olarak Elimi Bırakma dizisinde Serap karakterine hayat vermiştir. 

Çatı Katı Aşk Gülriz Boyu Kilosu Eşi

Kova burcu olan oyuncu 43 yaşındadır. 65 kg olan oyuncu, Nihat İtmeç ile evlidir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu