Dizi Haberi

Çatı Katı Aşk Nerede Çekiliyor (Tam Adresi)

Çatı Katı Aşk Nerede Çekiliyor? Oyuncularla görüşme imkan bulabilir miyim. Çatı Katı aşk oyuncularını görebilmek için nereye gitmeliyim gibi soruların en temel cevabı Çatı katı aşk çekim alanlarının öğrenmeden geçiyor.

İşte özelikle genç kızların gözdesi Furkan Andıç’ın baş rollerinde yer aldığı ve 9 Temmuz Perşembe günü ekrana gelecek olan dizinin çekimleri hızla devam ederken ünlü oyuncuları görmek onlarla sohbet etmek isteyenler de dizinin çekildiği yeri görmek istiyor.

=> Çatı Katı Aşk Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Çatı Katı Aşk Nerede Çekiliyor - Gerçek çekim alanı

İşte merak edilen Çatı katı aşk nerede çekiliyor? Gerçekten İstanbul Üsküdar da mı çekiliyor sorusunu detaylı olarak sizlere araştırdık ve  Çatı Katı Aşk dizisinin çekildiği mekanları bulduk.

Çatı Katı Aşk Nerede Çekiliyor? Nasıl giderim?

26 Temmuz Perşembe günü ilk defa Kanal D ekranların da başlayacak olan Çatı katı aşk çekim alanlarına nasıl gideceğini merak eden ciddi bir kitle var. Korona virüs öncesi çekim alanları planlamasında özellikle ege sahil kesimlerinde çekilmesi planlanan ama oyuncuların büyük bir kısmı İstanbul da ikamet etmesi nedeni ile dizi için özel bir sokak oluşturuldu.

Çatı Katı Aşk dizisi Nerede Çekiliyor

Tıpkı TRT 1 ekranlarında seksenler isimli dizinin çekim mekanı gibi özel bir sokak oluşturuldu. Bu sokak için özel görsellerin kullanılması da dikkatlerden kaçmadı. Dizide İstanbul Üsküdar ilçesinde dizinin çekildiği ile ilgili görsel bulunuyor olsa da asında dizi büyük adada çekimleri yapılmakta.

Çatı Katı Aşk Çekildiği Sokak Nerede?

Dizinin çekildiği sokak aslında yok. Ancak özel plakalarla kamera açısında bir sokak görünümü veridi. Özellikle korona virüsünün ilerleyen dönemlerde artmasını ön görerek diziyi kimsenin bilmediği ve daha sakin bir yerde özellikle tarihi bir sokak havası verilerek oluşturuldu. Bu sayede Çatı Katı Aşk Çekildiği Sokak toplumdan bir nebze uzak da çekişlerinin yapılması sağlandı.

Çatı Katı Aşk Çekim alanları - Büyük Ada - Çatı Katı Aşk Çekildiği Sokak Nerede

Dizinin fragmanı verildiğinde arka planda yer alan Furkan ile Ezgi’nin karşılaştığı sahnede kullanılan Darende Sokağı çok dikkat çekti. Dizi Darende sokağında çekimlerinin yapılmadığını ve hikayeye inandırıcılık katmak için yapıldı.

Çatı Katı Aşk Darende Sokağı

İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan Darende sokağı zamanında Malatyalıların çok yoğun olmasında dolayı bu sokağa Darende Sokağının adı konduğunu ama zamanla Darendelilerin başka mahallelere gitmesine rağmen sokağın adı halen Darende Sokağı olarak kaldığını, yaptığımız araştırmalar sonucunda öğrendik.

Çatı Katı Aşk Darende Sokağı

Kısaca gerçek mekan olarka Üsküdar da bulunan Darende Sokağı kullanılmadığını ve fragmanda verilen sokak ismi da yanıltıcı olduğunu, Çatı katı aşk nerede çekiliyor diye merak edenlere en doğru cevap büyük ada da özel bir sokak da çekimleri yapılmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu