Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Aşk Şuayip Kimdir? [Süheyla’nın Eşi]

Çatı Katı Aşk Şuayip karakteri bu yaz bizleri oldukça güldürecek. Bizde bu karaktere hayat veren başarılı oyuncunun gerçek adı ve bilgilerini bu yazımızda sizler için hazırladık.

2020 yaz ayın da kanal D ekranlarında yeni başlayan diziler arasında yerin almaya hazırlanan Mia yapım imzalı komedi tadında bir dizi yayın hayatına başlayacak.

Çatı Katı Şuayip - (Bülent Seyran)

Son zamanlarda kemdi dizilerin bir bir final yapmasında sonra bir çok yapım firması yeni komedi tarzında dizilerini piyasaya sürmeye çekinirken, Mia yapım yaz dizi olarka bizleri güldürmeyi planlıyor.

Çatı Katı Aşk Şuayip

Haziran 2020 de Kanal D ekranlarında başlaması planlaması yapılan ve okuma provalarına geçen dizi de oyuncu kadrosu %100 olmasa da büyük oranda belli oldu. Oldukça önemli isimlerin bir araya geldiği kadroda Şuayip karakterini bu yaz boyunca çokça konuşacağız. İzleyenleri güldürecek olan Çatı Katı aşk Şuayip karakteri dizide Süleyla’nın eşi olarak kendisini izleyeceğiz.

Dizide Şuayip olarak karşımıza çıkacak başarılı oyuncunun gerçek adı Bülent Seyran‘dır. 22 Şubat 1976 yılında hayata gözlerini açan Bülent, şu an 44 yaşındadır. İlk defa dizi sektörüne Star TV ekranlarında yayınlanan Renkli dünyalar isimli dizisi ile sektöre adım atar. Film sektörüne de “Kısık Ateşte On Beş Dakika” isimli sinema filmi ile sine sektörüne adım atmıştır.

Oyuncu Bülent Seyran

1976 yılında Almanya da hayata gözlerini açan Bülent, 16 yıl sonra ülkesine döner. Uzun yıllar yurt dışında yaşadığı için adaptasyon sağlamak ve kendisini daha iyi ifade etmek adına 16 yaşında iken İzmir Belediye tiyatrosuna başlar. Burada ki ilk amacı çevresine daha iyi adapte sağlamak için gittiği tiyatro kursu, hayatını %100 değiştirir.

Dizide Şuayip, Süheyla’nın eşi olarka izleyeceğiz. Agresif ve atarlı bir  tipleme ile izleyenleri gerek tavırları gerekse söylemleri ile güldürecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu