Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Aşk Süheyla Kimdir? Gerçek Adı

Çatı Katı Aşk Süheyla kimdir sorusu seyircinin merak ettikleri arasına girdi. İşte oyuncu hakkında merak edilen o ayrıntılar!

Pelin Öztekin Çatı Katı Aşk Süheyla rolüyle sizlerin karşısında olacak. 1 Ocak 1987 yılında İzmit ilimiz de hayat gözlerini açmıştır. Oyuncu olan Rasim Öztekin’in kızıdır.

İlk ve Orta okul eğitimini Kadıköy de bulunan Nurettin Tekasan da alırken lise eğitimini ise Fenerbahçe lisesinde tamamlamıştır.cati kati ask suheyla kimdir resmi

Orta okulu bitirdiği yıllarda Pelin oyuncu olmak hayali olduğu için Pera Güzel Sanatlar Lisesine kaydolmuş ama bir yıl sonra kaydını Fenerbahçe Lisesine aldırmıştır.

Çatı Katı Aşk Süheyla Gerçek Adı Hayatı Dizileri

Pelin, Lise eğitimin tamamladıktan sonra Fransa’ya gidip belli bir dönem orada dil eğitimi almış, yurda döner dönmez de o zamanlar popüler olan “Hayat Bilgisi” isimli dizide Demet Karakteri ile 2003 yılında oyunculuk serüvenine start vermiştir.pelin oztekin resmi

2006 yılında ise “Bir Demet Tiyatro” isimli dizisi ile karşımızda olan Pelin, kendisini ülkemizde tanıtacak BKM mutfağın ekibine dahil olur. 

“Çok Güzel Hareketler” programı yayında olduğu dönem Pelin gerçekten fazla kiloları ile başı belada idi. Ancak azim ve kararlılıkla bunun da üstesinden gelmeyi başardı.pelin oztekin kimdir resmi

Tabi Pelin için bu karar belki de oyunculuk kariyerinin sonu da olabilirdi. Çünkü bir çok yerde şişman kız rolü ile karşımızda olmuştu. Ancak Pelin bunu tersine çevirdi ve birbirinden farklı 15 ayrı projeye ismini yazdırmayı başardı.

Aşk Ağlatır” dizisi Nagehan karakteri ile ekranlara geçen oyuncu “Yuvamdaki Düşman”, “Koca Koca Yalanlar” gibi pek çok dizide rol almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu