Oyuncu Kadrosu

Çatı Katı Aşk Oyuncuları Konusu Netlik Kazandı!

Merakla beklenen Çatı Katı Aşk oyuncuları merak konusu olurken Çatı Katı Aşk dizisinin konusu da merak edildi. Dizi sektörüne yeni dizi müjdesi! “Hercai” dizisi dizisinin yapımcısı olan Mia Yapım Çatı Katı Aşk dizisi için hazırlıklara başladığını duyurdu.

Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş’ın senaryosunu kaleme aldığı Mia Yapım’ın yeni dizisi Çatı Katı Aşk oyuncuları detayları ile detaylara başlayalım.catikati oyunculari konusu resmi

Çatı Katı Aşk dizisinin her ne kadar senaryosu kaleme alınmaya başlasa da oyuncuları netlik kazanmadı.

Çatı Katı Aşk Dizisi Konusu Ne? Hangi Kanalda?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Çatı Katı Aşk dizisin, kaleme alan Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş genelde komedi türünde dizilerle biliniyor ancak şu an için netlik kazanmadı. Yeşilçam tadında bir dizi olacak detayını aktardıktan sonra Çatı Katı Aşk dizisi oyuncuları netlik kazandıkça bu sayfanın güncelleneceği haberini de sizlerle paylaşmak isteriz.

Çatı Katı Aşk çok yakında Kanal D ekranlarında!

Çatı Katı Aşk Oyuncuları Gerçek Adları Hayatları

Oyuncular konusunda henüz çalışmalar bitmese de netleşen kadro sizlerle!

Furkan Andıç (Ateş)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü mezunudur. Babası Trabzonlu olan usta oyuncunun annesi ise Boşnaktır.cati kati ask ates resmi

Daha önce Umutsuz Ev Kadınları, Kırgın Çiçekler ve Kaçak Gelinler dizilerinde oynayan oyuncu,  “Tatlı İntikam” dizisinde başrolde olan Sinan karakteriyle seyirciyle buluşmuştur. 

Kanal D ekranlarından yaz dizisi olarak başlayan ama beğeni alması nedeniyle sezon içinde de devam ettirilen “Meryem” dizisinde Savaş karakterine hayat vermiştir. “Kardeş Çocukları” dizisinde rol almış olan oyuncu, “Her Yerde Sen” dizisinde başrolde de yer almıştır. 

Ezgi Şenler (Ayşen)

“Bodrum Masalı” diziyle adını duyuran güzel oyuncu 1993 doğumlu. Babası muhasebeci olan oyuncunun annesi ise ev hanımı. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünde eğitim alan oyuncu menajeriyle tanışmasının ardından hayatında yeni bir sayfanın açıldığını söylüyor.cati kati ask aysen resmi

Oyunculuk konusunda eğitim almayı düşünen oyuncu bir taraftan bale ile uğraşırken diğer taraftan da oyunculuk konusunda kendisini yetiştirmeyi planlamış.

Başkentte dünyaya gözlerini açan oyuncu henüz 3 yaşında ile tanışmış ve 12 yaşında konservatuvarda bu konuda eğitim almaya başlamıştır.Evin tek çocuğu olan Şenler, 16 yaşında iken bale konusunda eğitim bile vermiş. Oyuncu bu konuda adını duyurmuştur mesela dokuz yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi’ne giren isimlerden.

Yetenekli olan oyuncu bu anlamda olduğu kadar oyunculuk konusunda da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve Bodrum Masalı adlı dizide adından söz ettirmiştir.

Bu dizide Aslı karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu geçtiğimiz yaz Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Nefes Nefese” dizisinde Mercan karakteriyle de büyük beğeni almayı başarmıştır. Son olarak “Canevim” dizisinde Müjgan karakterine hayat vermiştir. 

Nilay Deniz (Yasemin)

Mayıs 1993 doğumludur. Aydın’da dünyaya gelmiş olan oyuncu, “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide konuk oyuncu olarak dizi sektörüne merhaba demiştir. “Hayata Beş Kala” dizisinin ardından “Mor Menekşeler” adlı dizide Cevriye karakterine hayat vermiştir.kalk gidelim nehir kim nilay deniz resmi“20 Dakika” dizisi ile kariyerine devam eden oyuncu bu dizinin ardından “Güneşi Beklerken” adlı dizide canlandırdığı Begüm karakteriyle beğeni almayı başarmıştır.

Hemen ardından “Ah Neriman” dizisinde Zeynep rolüne, “Aşk Yeniden” dizisinde ise Selin rolüne hayat vermiş olan oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Ateşböceği” adlı dizide başrolde yer almıştır.

Bu dizide Aslı rolüyle popüler olan Deniz, ayrıca “Dayan Yüreğim” dizisinde Seray karakteriyle de beğeni almayı başarmıştır. “Kalk Gidelim” dizisinde Nehir karakterine hayat vermiştir.

Yiğit Kirazcı (Demir)

Ağustos 1983 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açan Yiğit Kirazcı, Aslan burcudur. İlk kez TV karşısına 2007 yılında “Son Tercik” dizisinde “Teoman” karakteri ile dizi sektörüne merhaba demiştir. Hemen bir yıl sonra ise 2008 yılında kısa film olarak yayınlanan “Cin Geçidi” adlı sinema filminde bir gence hayat vermiştir.yigit kirazci resmi

Ardından 2011 yılında “Mavi Kelebekler” dizisinde “Kosta” karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Daha sonra “Sudan Çıkmış Balıklar” ile “Vicdan” dizilerinde de Yiğit Kirazcı’yı izlemiştik. Ancak ülke çapında tanınması ve yıldızının parlaması 2014 yılında başlayıp iki sezon süren “Güllerin Savaşı” dizisi ile olmuştur. Bu dizide “Mert” karakterine hayat vermiş ve oyunculuğu ile çok beğenilmiştir.

Hemen ardından sinema filmi olan “Tabula Rosa” filminde “Sinan” karakterini canlandırmıştı. Yiğit Kirazcı’nın yıldızının parlamasında etkisi olan bir diğer önemli yapım ise 2016 yılında Atv ekranlarında yayınlanan “Seviyor Sevmiyor” dizisi olmuştur.

“Tuna” karakteri ile büyük beğeni topladığı bu dizinin ardından Yiğit Kirazcı, 2017 yılında yayınlanan “Seni Kimler Aldı” dizisinde “Barış Çamay” karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı.Son olarak  Atv’de yayınlanmış olan Ay yapım imzalı “8. Gün” dizisinde Ahmet karakterine hayat vermiş olan oyuncu Yüzleşme dizisinde Levent karakteriyle sevenleriyle yeniden buluştu. Hizmetçiler dizisinde Aras Atahanlı karakteriyle de büyük beğeni kazandı. 

Burak Tamdoğan (Filozof Emin)

Ocak 1971 yılında Başkentte hayata gözlerini açan oyuncu  oğlak burcudur. Oyunculuk üzerine “Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü” mezunudur.

Üniversite eğitimine Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünde başlamış ama oyunculuk üzerine kendini yetiştirmeye karar vererek tiyatro bölümünde eğitim almaya karar vermiştir.cati kati ask filozof emin resmi

Lisans eğitimini bitirdikten sonra Ankara Sanat Tiyatrosunda hem oyunculuğu hem yönetmenliği ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.  İlk defa kamera karşısına “Ferhunde Hanımlar” dizisinde bölüm oyuncusu olarak sektöre adım atmıştır.

Aradan yedi yıl geçtikten sonra “Bizim Evin Halleri” dizisinde yine bölüm oyuncusu olarak kendisini izleme fırsatı bulmuştuk. yine uzun bir aradan sonra 2004 yılında “Avrupa Yakası” dizisinin birinci sezonunda bölüm oyuncusu olarak dizi kadrosuna dahil olmuştu.

İlk sinema deneyimi ise “Beynelmilel” sinema filminde “Samet Üsteğmen” rolünü canlandırmıştı. Dikkatleri üzerine çekmesi 2007 yılında yayınlanan “Parmaklıklar Ardında” dizisinde “Osman Zeybek” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yıldızının parlaması 2014 yılında “Kara Para Aşk” “Hüseyin” karakteri ile yıldızı parlamıştır. 2017 yılında “Şansımı Seveyim” sinema filminde “Kör Hafız” rolünü başarı ile canlandırmıştır. “Analar ve Anneler” adlı dizide Salih Ağa karakteri ile de büyük beğeni almıştır. 

Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Mehmed Bir Cihan Fatihi” adlı dizide Şahabettin Paşa’ya hayat vermiştir.

Tiyatro üzerine de eğitim veren Tamdoğan ilgi alanları olan psikoloji ve tiyatroyu bir araya getiren tiyatro eğitimleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Sesi de oldukça güzel olan oyuncu TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Elimi Bırakma” dizisinde rol almıştır. Son olarak “Hercai” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 

Pelin Öztekin (Süheyla)

1 Ocak 1987 yılında İzmit ilimiz de hayat gözlerini açmıştır. İlk ve Orta okul eğitimini Kadıköy de bulunan Nurettin Tekasan da alırken lise eğitimini ise Fenerbahçe lisesinde tamamlamıştır. Orta okulu bitirdiği yıllar da Pelin oyuncu olmak, onun tek hayali olduğu için Pera Güzel Sanatlar Lisesine kaydolmuş ama bir yıl sonra kaydını Fenerbahçe Lisesine aldırmıştır. Aşk Ağlatır dizisi Nagehan (Pelin Öztekin)

Pelin, Lise eğitimin tamamladıktan sonra Fransa’ya gidip belli bir dönem orada dil eğitimi almış, yurda döner dönmez de o zamanlar popüler olan Hayat Bilgisi isimli dizide Demet Karakteri ile 2003 yılında oyunculuk serüvenine start vermiştir.

2006 yılında ise Bir Demet Tiyatro isimli dizisi ile karşımızda olan Pelin, kendisini ülkemizde tanıtacak BKM mutfağın ekibine dahil olur. O dönem Çok Güzel Hareketler yeni kurulmasına rağmen halktan çok güzel tepkiler alırlar. 

Çok Güzel Hareketler programı yayında olduğu dönem Pelin gerçekten fazla kiloları ile başı belada idi. Ancak azim ve kararlılıkla bunun da üstesinden gelmeyi başardı. Tabi Pelin için bu karar belki de oyunculuk kariyerinin sonu da olabilirdi. Çünkü bir çok yerde şişman kız rolü ile karşımızda olmuştu. Ancak Pelin bunu tersine çevirdi ve birbirinden farklı 15 ayrı projeye ismini yazdırmayı başardı.  “Aşk Ağlatır” dizisi Nagehan karakteri ile ekranlara geçen oyuncu Çatı Katı Aşk dizisinde rol alacak. 

Bülent Seyran (Şuayip)

1976 yılında Almanya da hayata gözlerini açan Bülent, 16 yıl sonra ülkesine döner. Uzun yıllar yurt dışında yaşadığı için adaptasyon sağlamak ve kendisini daha iyi ifade etmek adına 16 yaşında iken İzmir Belediye tiyatrosuna başlar. Burada ki ilk amacı çevresine daha iyi adapte sağlamak için gittiği tiyatro kursu, hayatını %100 değiştirir.

Tiyatro oyunlarında kendisini daha iyi ifade etmeye başladıkça çevresine de çabuk kaynaşmasını sağladı. Artık hayatında okulu ailesi ve tiyatro eğitimleri vardı. Okuldan arta kalan zamanlarda tiyatro da vakit geçiren Bülent, ufak yaşlarda kendisini çok iyi bir oyuncu olarak yetiştirmeyi başarır.

Oyuncu Bülent Seyran

İzmir de 21 yaşına kadar kalan Bülent 1997 yılında İstanbul’a ailesi ile birlikte gelir. Burada kendisini geliştirmek ve farklı tiyatro oyunlarında yer almak isteyen Bülent, Akademi İstanbul oyunculuk bölümünü başarı ile tamalar. Eğitmenlerin de dikkatini çekmesi uzun sürmez.

22 Şubat 1976 yılında hayata gözlerini açan Bülent, şu an 44 yaşındadır. İlk defa dizi sektörüne Star TV ekranlarında yayınlanan Renkli dünyalar isimli dizisi ile sektöre adım atar. Film sektörüne de “Kısık Ateşte On Beş Dakika” isimli sinema filmi ile beyaz perde ile tanışır.

Renan Bilek (Celal)

En Son Sevgili geçmiş isimli dizide rol alan ama dizi sektörüne 2011 yılında “Öyle Bir Geçer Zaman ki” isimli dizi ile başlayan usta oyuncu Renan Bilek 1968 yılında İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Şu an 52 yaşında olan Renan Bilek, Galatasaray Lisesi mezunudur.Renan Bilek (Oyuncu)

 

Oyunculuk ve müzik hayatı lise yıllarında başladı. Galatasaray lisesindeyken “Leke” isimli müzik grubunun bir üyesiydi. Aynı yıllarda oyunculuğa da merak salmıştır. Zamanla orta oyunlarında görev aldı. Hayatının büyük bir kısmını İstanbul da geçirse de ufak bir bölümü İzmir de geçirdi. 2005 yılında yeniden İstanbul’a taşındı.

Sadece oyuncu ve müzisyen değil aynı zamanda sol isimli gazete de köşe yazarlığı da yaptı. Gazete köşe yazlığının yanı sıra dergilerde çeşitli makaleleri de yayınlandı. Kendisini her alanda geliştirmek isteyen usta isim, ilk defa kamera karşısına 1990 yılında Yeşil bir Dünya isimli filmde geçti. İlk dizi de rol alması ise 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli dizi ile sektöre adım atmıştır.

Ebru Aykaç (Gülriz)

 Şubat 1975 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 1,75 cm boyunda ve kova burcu. Manisalı olan oyuncu Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur ancak oyunculuk yapmayı tercih etmiş ve bu yönde eğitim almıştır. Güneşi Beklerken dizisindeki oyunculuğu ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Dabbe filmindeki başarısıyla da yine seyirciden tam not almayı başarmıştır.Elimi Bırakma Serap Cenk'în annesi (Ebru Aykaç) Resmi

Yağmur Zamanı, Gece Sesleri, Bir Küçük Eylül Meselesi adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu son olarak Rüzgarın Kalbi adlı dizide Mualla karakterini canlandırmıştır. 2015 senesinde Beyaz Yalan adlı sinema filminde Asude karakteri de yine beğeni almayı başarmıştır. Kırlangıç Fırtınası dizisi ise yer aldığı bir diğer dizidir. Bu dizide de Meryem karakterini canlandırmıştır. Son olarak Elimi Bırakma dizisinde Serap karakterine hayat vermiştir. 

Erhan Yazıcıoğlu (Asaf Avcı)

9 Temmuz 1951 tarihinde dünyaya gelen Yazıcıoğlu, hem oyuncu hem seslendirme sanatçısı hem yönetmen hem de sunucu olarak yıllardır ekranlarda olan bir isim.erhan yazicioglu kim resmi

1968 yılından beri kamera önünde olan Erhan Yazıcıoğlu, henüz 17 yaşındayken babası oyunculuğa başlamasına razı olmasa da o 17 yaşında İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda rol almıştır. Emekli olduğu yer de yine İstanbul Şehir Tiyatrosu olmuştur.

“Kenar Mahalle Delikanlısı” adlı bir kitabı olan oyuncu, emekli olana kadar pek çok tiyatro oyununda yer almış bazılarında ise yönetmen olarak adını duyurmuştur.

Son rol aldığı tiyatro oyunu “Bizim Şarkımız: Kürşet Başar ” adlı oyundur. “Seç Bakalım” programının sunuculuğunu yapmış olan oyuncu bu dizide Asaf karakterine hayat verecektir.

Bedia Ener (Saadet)

İlk bölümde oldukça dikkat çeken isim oldu. Yeni gelen kiracıyı adeta dedektif gibi sorguya çekmesi dikkatlerden kaçmadı. Tam adı Bedia Ener Öztep olan usta oyuncu 15 Haziran 1954 yılında Uşak ilimizde hayata gözlerini açmıştır. İlk kez kamera karşısına 182 yılında “iffet” isimli sinema filmi ile geçmiş olsa da öncesinde seslendirme sanatçılığı yaptığı için 1961 yılında ilk seslendirmesi ile bu sektöre girdi diyebiliriz.

Bir çok dizi ve sinema filminde yer alması ile zaten halkın Bedia Ener’in sesine aşina olmasının yanı sıra dönemin en popüler dizilerinden Mahallenin Muhtarları isimli dizide rol alması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.cati kati ask saadet resmi

2006-2010 yılları arasında 5 sezon boyuncu Yaprak dökümü isimli dizide Nehir hanım karakterine hayat vermiştir. 2017 yılında ekrana gelen “dostlar Mahallesi” isimli dizide “Behiye” karakterine hayat vermişti. 2018 yılında “İç Oyun” isimli sinema filminde yer almıştı. Son olarak “Canevim” dizisinde Hacı Anne karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu