Çember 27 Eylül’de Sizlerle

Star TV’nin yaz sezonuna damgasını vuran Çember 27 Eylülde seyirciyi tekrar ekranlara bağlayacak. Pelin Akil Altan Anıl Altan Serhat Kılıç Barış Bağcı gibi oldukça iyi oyuncuların olduğu Çember oyuncu kadrosuna Olgun Toker’i de ekleyerek gücüne güç katarak seyirciden yine tam not alacak.

Sosyal medyada da epeyce bir hayran kitlesi elde eden Çember her bölümünde farklı cinayetleri farklı ve akıllıca bir yöntemle aydınlatıldığı olaylar ele alınıyor. Barış Bağcı’nin canlandırdığı Baris bas komiser olarak ekibi bir araya getiren isim. 27 Eylülde yayınlanacak olan bölümde ise her zaman olduğu gibi bir cinayet söz konusu. Olgun Taner ise Cumali rolünde ve Barış Komiserin eski arkadaşı. Ekipten Ayşenin Cumaliye olan ilgisi Volkanı rahatsız eder.

Bir televizyon sineması olan çemberin bu bölümündeki cinayet bir otelin kral dairesinde işlenmiştir. Cinayetin sır perdesini aralayan ipuçlarının peşine düşen ekip yine seyircinin yüreğini ağzına getirecek. 27 Eylülde yayınlanacak olan Çemberin 7. Bölümünün adı da “Çember: Hayalet Gemi” Konu olarak ise Suriye’den kaçarak Türkiye’ye gelmiş insanların umut taciri adamlarla yaşadığı acı dolu hikayeyi ve bir cinayetler sonlanan hikayeyi bulur.

Çember 27 Eylül 7. Bolum Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın