Oyuncu Kadrosu

Çember Başkomiser Barış Kimdir?

Yaz sezonunda izleyiciden tam not alan dizi fanları ,büyük bir heyecanla dizinin yedinci bölümünü bekliyor. Çember dizisi her bölümünde ayrı bir cinayetin zekice aydınlatıldığı konuları ele almakta. Sevilen oyunculardan Pelin Akil Altan, Anıl Altan, Serhat Kılıç’ın rol aldığı dizide Başkomiser Barış rolünde oynayan Barış Bağcı.

Çember Başkomiser Barış Kimdir?

Çember Oyuncu Karakteri (Barış Baş komiser) Barış Bağcı Resmi

Çember’de nişanlısı bant cinayetlerinde vurulmuş olan cinayetin arka perdesini aralamak için tekrar mesleğe dönen soğukkanlı ve dahice davranışlar sergileyen Başkomiser Barış’a Barış Bağcı hayat vermektedir. Ekibin lideri konumunda olan Barış Komiser, Volkan Komiser’in de örnek aldığı bir karakterdir. Başkomiser Barış’ı canlandıran Barış Bağcı hakkında merak edilenler işte burada.

Çember Oyuncu Karakteri (Barış Baş komiser) Barış Bağcı Resmi 1

1975 yılında Karaman’da dünyaya gelen oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi Tiyatro ve Konservatuvar bölümünden mezundur. Trabzon Devlet Tiyatrosunda çalışan oyuncu daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır.

2009 yılında Nefes: Vatan Sağolsun adlı sinema filminde Üsteğmen rolüyle büyük beğeni kazanmıştır. 2011’de Küçük Hanımefendi dizisinde rol alan oyuncu 2012’de Pazarları Hiç Sevmem filmi oyuncu ekibinde yerini almıştır. En son olarak ise TRT 1 de reytingleri bir hayli yüksek olan dizi Diriliş Ertuğrul dizisinde Noyan karakteriyle izleyiciden tam not almayı başarmıştır.

Barış Bağcı Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu