Oyuncu Kadrosu

Çember Dizisi Konusu ve Karakterleri

İzleyicilerin en sevdiği dizi türlerinden biri olan polisiye dizilerine bir yenisi daha eklendi. Star tv ekranlarının yaz sezonunda başlayan ancak altı bölümden sonra sezon finali yapan dizisi Çember izleyiciyi oldukça heyecanlandırdı. Her bölümünde farklı bir konuyu ele alan seri dizi olayların görünmeyen veya gözden kaçan ayrıntılarıyla cinayetleri aydınlatan bir ekibin yaşadıklarını anlatmakta.

Başrollerini yeni evli çift olan Pelin Akil Altan, Anıl Altan’ın paylaştığı yine Serhat Kılıç ve Barış Bağcı’nın başrolde olduğu Çember Abdullah Oğuz’un yeni polisiye dizisi. Her bölümde farklı bir cinayetin arka planını ortaya çıkaran ekip izleyicide merak duygusu oluşturuyor. Çember dizisinin yedinci bölümü ise yine Star Tv ekranlarında olacak. Eylül  ayı ortasında başlayacağı düşünülen dizi epeyce bir fan kitlesine sahip.

Çember Oyuncu Kadrosu dizi Kapak Resmi

Çember Dizisi Konusu

Çember’in yapımcılığını üstlenen ekip aslında Çember’in tv sineması olduğunu her bölümün seri olduğunu söylemektedir. Yapımcıların da ifade ettiği gibi her bölümde fraklı bir cinayet ve onun etrafında yapılan araştırmalar izleyiciyle paylaşılıyor.

Çember Dizisi Karakterleri

Barış Bağcı (Başkomiser Barış)

Çember Oyuncu Kadrosu Barış Bağcı Resmi

Ekibin lideri olan Barış’ın nişanlısı seneler evvel bant cinayetlerine kurban gitmiştir. Katilleri arasa da bulamamıştır, mesleğe bir süre ara veren Barış bant cinayetleri tekrarlanınca nişanlısının katilini bulabilme umuduyla tekrar mesleğe geri dönmüştür. Oldukça zeki ve mantığı her şeyin önünde olan soğukkanlı bir adamdır.

 (Pelin Akil Altan) Komiser Yardımcısı Ayşe

Çember Oyuncu Kadrosu Pelin Akil Resmi

Komiser yardımcılığına yeni başlamış oldukça istekli zeki bir polistir. İnsanların vücut dilini çok iyi kavrayan Ayşe ve komiser yardımcısı Volkan arasında tatlı didişmeler olsa da ikili duygusal olarak birbirlerinden etkilenmektedirler.

 (Anıl Altan) Komiser Yardımcısı Volkan

Çember Oyuncu Kadrosu Anıl Altan Resmi

Ekibin bilişim uzmanı olan Volkan da Ayşe kadar yenidir. Olayları çözümlerken oldukça zeki davranan ve gönlünü Ayşe’ye kaptıran Volkan iş konusunda da çok ilgilidir.

(Serhat Kılıç) Komiser Adem

Çember Oyuncu Kadrosu Serhat Kılıç Resmi

Ekibin kıvrak zekalı komiseridir. Oldukça esprili ve olayları farklı açılardan görebilen ve çözebilen Adem Komiser ekibin sevilen karakterlerinden.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu