Dizi Özet

Çember Dizisi’ne Yeni Bir İsim Daha Katıldı

Star tv ekranlarının yaz sezonunda başlayan ancak altı bölümden sonra sezon finali yapan dizisi Çember izleyiciyi oldukça heyecanlandırdı. Her bölümünde farklı bir konuyu ele alan seri dizi olayların görünmeyen veya gözden kaçan ayrıntılarıyla cinayetleri aydınlatan bir ekibin yaşadıklarını anlatmakta.

Başrollerini yeni evli çift olan Pelin Akil Altan, Anıl Altan’ın paylaştığı yine Serhat Kılıç ve Barış Bağcı’nın başrolde olduğu Çember Abdullah Oğuz’un yeni polisiye dizisi.

ember resmi 2

Her bölümde farklı bir cinayetin arka planını ortaya çıkaran ekip izleyicide merak duygusu oluşturuyor. Çember dizisinin yedinci bölümü ise yine Star Tv ekranlarında olacak. Eylül  ayı ortasında başlayacağı düşünülen dizi epeyce bir fan kitlesine sahip. Diziye yeni bir isim daha eklenmesiyle oyuncu kadrosu daha da güçlendirildi. İşte merek edilen o isim hakkında detaylar:

olgun toker çember resmi

Olgun Toker De Çember Dizisi Oyuncu Kadrosuna Eklendi

Çember dizisine yeni katılan bir isim de Olgun Toker oldu. Olgun Toker, dizide Cumali karakterine hayat verecek. Dizi yayınlandığında ise detaylı bilgiler sitemizde paylaşılacaktır. İşte Olgun Toker hakkında merak ettikleriniz:

1986 senesinde Adana’da dünyaya gelen oyuncu 1.80 boyunda ve 70 kilodur. MüjdatGezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunu olan Toker, Saklı Hayatlar, Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın, Küçük Esnaf gibi pek çok sinema filminde yer almıştır. 2012 senesinde Son dizisiyle dizi sektörüne merhaba demiştir. Karadayı, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar, en son olarak Atv’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı’nın Mahir’ini canlandırmıştır.

Olgun Toker Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu