Oyuncu Kadrosu

Çember Komiser Adem Kimdir?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Çember çok yakında izleyiciyle tekrar buluşacak. Yaz sezonunda izleyiciden tam not alan dizi fanları ,büyük bir heyecanla dizinin yedinci bölümünü bekliyor.

Çember dizisi her bölümünde ayrı bir cinayetin zekice aydınlatıldığı konuları ele almakta. Sevilen oyunculardan Pelin Akil Altan, Anıl Altan, Barış Bağcı’nın rol aldığı dizide Komiser Adem’i canlandıran Serhat Kılıç.

Çember Komiser Adem Kim?

Çember Oyuncu Kadrosu (Adem Komiser) Serhat Kılıç Resmi

Çember dizisinin sevilen karakteri Komiser Adem nükteli konuşmayı seven, olaylara farklı açılardan bakıp kendine özgü yöntemlerle cinayetlerin aydınlanmasına yardımcı olan biri. Peki kimdir Serhat Kılıç daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı işte tüm bu soruların cevapları.

Çember Oyuncu Kadrosu (Adem Komiser) Serhat Kılıç Resmi 1

1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu aslen Malatyalıdır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde reji konusunda doktorasını yapmıştır.

Atatürk Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak da çalışmış olan Serhat Kılıç, radyo programcılığında adından söz ettirmiştir. 2012 yılında Cats&Dogs adlı prodüksiyon şirketi kurarak deneyimlerine bir yenisini daha katmıştır. Daha önce Benim Annem Bir Melek dizisinde rol alan oyuncu 2009-2010 yılları arasında Uyanık Bar programında sunuculuk yapmıştır.

Sunuculuk konusunda da oldukça başarılı olan oyuncu 2010’da tarihi bir film olan Veda filminde Salih Bozok karakterine hayat vermiştir. 2011’de show tv ekranlarınn sevilen programı Paranoyak adlı programda gördüğümüz oyuncu, 2012 senesinde TRT 1 ekranlarının bomba dizisi Seksenler’in Ergun Plak’ı rolüyle izleyicinin gönlünü fethetmiştir. En son olarak ise Söz dizisinde rol alan oyuncu Çember dizisindeki rolüyle de tam not almıştır.

Serhat Kılıç’ın instagram adresi ise : serhatkilic1/

Serhat Kılıç Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu