Oyuncu Kadrosu

Çember Komiser Volkan Kimdir?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Çember çok yakında izleyiciyle tekrar buluşacak. Yaz sezonunda izleyiciden tam not alan dizi fanları büyük bir heyecanla dizinin yedinci bölümünü bekliyor.

Çember dizisi her bölümünde ayrı bir cinayetin zekice aydınlatıldığı konuları ele almakta. Sevilen oyunculardan Pelin Akil Altan, Barış Bağcı, Serhat Kılıç’ın olduğu televizyon sineması serisi olan dizinin bir diğer oyuncusu da Pelin Akil Altan ile birkaç aylık evli olan Anıl Altan.

Çember Oyuncu Kadrosu (Volkan Komiser) Anıl Altan Kim?

Çember Oyuncu Kadrosu (Volkan Komiser) Anıl Altan Resmi

Sevilen dizi Çember’de bilişim uzmanı Komiser Volkan karakterine hayat veren Anıl Altan, 1990 doğumlu. Daha önce modellik de yapan oyuncu 1.86 boyunda ve 74 kilo. Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunu olan oyuncu, 2012 yılında yine eşi Pelin Akil Altan ile birlikte Arka Sıradakiler adlı gençlik diziyle ekranlardaydı. Boynu Bükükler dizisinde de rol alan oyuncu pek çok reklam filminde de oynamıştır.

Çember Oyuncu Kadrosu (Volkan Komiser) Anıl Altan Resmi1

Pelin Akil Altan ile yakın zamanda evlenen oyuncunun eşiyle aynı dizide olması hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Başarılı ekibin Volkan Komiseri dizide de Ayşe yani Pelin Akil Altan’a gönlünü fena kaptırmış ancak didişmeden de duramadığı bir rolde.  Anıl Altan’ın instagram adresi ise : anil_altann/

Anıl Altan Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu