Egenin Hamsisi

Cennet’in Gözyaşları 22 Ekim Neler Yaşanacak? – Cennet’in Zor Hayatı

Almila Ada’nın Cennet’e hayat verdiği Cennetin Gözyaşları seyirciyi etkileyecek yeni bölümlerle sizlerle olacak. Cennetin Gözyaşlarının 22 Ekimde yayınlanacak olan bölümünde yeni olaylar yine Cennet’in zor hayatına yeni zorluklar getirmekte. Cennetin Gözyaşlarının 22 Ekimde yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacağına dair ipuçları haberimizin devamında…

Cennetin Gözyaşları 22 Ekim Özeti

Cennet yıllardır merak ettiği annesine kavuşur. Ancak annesi ondan uzak durmak için elinden geleni yaptığı için Cennet üzülse de içinde saklar. Arzu’nun gerçek kimliği hakkında gittikçe daha fazla detaya ulaşan Sevim son hamle için gün saymaktadır. Amacı Cavidanı yani Arzuyu o evden her şeyden uzak tutmaktır. Cennet iş yerine geri döner. Arzu sürekli onunla karşılaştığı için ızdırap duyduğunu Cengiz’le dertleşirken söyler. Peki olaylar bu duruma nerden geldi derseniz, geçtiğimiz bölümle ilgili detaylar haberimizin devamında.

 

cennetin gözyaşları resmi 2

Geçtiğimiz bölümde Mukaddes hanım hastanelik olmuştu. Cennet’e elindeki broşu gösterip anne deyince Cennet koşsa da annesini göremedi. Hastaneye giden Cennet yanına gelen Selim ve Suna’ya annesinden dertlendi. Broşu neden orda bıraktığını yıllar sonra gelip neden onu terk ettiğini sorgulayan Cennet’e Orhan tekrar arar ve teklifi hatırlatır. Özlem ise elindeki paraları sevgilisi Şenol’a kaptırır ve yine Mahir’den yardım ister ve onun haline sebep olan kişi olarak Arzu’nun adını verir. Mahir Arzu’nun yalan söylediğini düşünmeye başlar. Selim ise Cennet’te aldığı broşun sahibini aramaktadır. Arzu ise broşu Selim’in elinde görünce şok olur. Selim’in evinin boş olduğu bir anda adamının eve girmesini sağlar ancak broşu bulamaz.

cennetin gözyaşları resmi2 2

Nilgün ise Cennet’in yetimhanede büyümesiyle Selim’in bir bağlantısı olup olmadığını merak etmektedir ve eşinden araştırmasını ister. Mahir’in annesi ise Arzu’nun gizlice araştırılmasını ister. Melisa ise Orhan’ın verdiği destekle Cennet’e iyi arkadaş rollerine bürünür. Cennet ve Selim ise broşun sahibini bulmak için araştırmaya devam eder. Broşu yapan kişi Şile’de olunca Selim ve Cennet Şile’ye gitmeye hazırlanırken Cennet çantası gasp edilir.

cennetin gözyaşları resmi4 1

Nilgün ise Cennet’in oğlu Selim’in Cennet’in yetimhane arkadaşı Ali olduğunu öğrenir. Selim ile Cennet arasında ise Ali’yi bulma konusunda dialog geçer ve Selim Ali’yi de bulacağını söyler. Arzu çalınan çantada broşu bulamaz. Selim ve Cennet ise Halim Ustayı bulmak üzere çoktan yola koyulmuştur. Halim Usta ise broşu Selim’in babası Cengiz’in yaptırdığını söyler. Selim ise babasına annesini aldatıp aldatmadığını söyler.

cennetin gözyaşları resmi3 2

Adını söylemesini çünkü broşun sahibinin Cennet’in annesi olduğunu söyleyince Cengiz şok olur ama her şeyi anlatmak için birkaç saat ister. Arzu ile konuşur ve sorusuna evet cevabını alır. Arzu Cennet’in karşısına çıkmaya karar verir. 

Cennetin Gözyaşları 22 ekim Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=3drKMpQNGow

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu