Cennetin Gözyaşları 4. Bölüm 15 Ekimde Neler Yaşanacak? İşte Ayrıntılar

Yönetmen makamında ise Sadullah Ceren’in olduğu Kore dizisi “Air Mata Surga” adlı diziden uyarlanan Ali Gündoğdu’nun kaleme aldığı, Süreç Yapımı “Cennetin Gözyaşları” her hafta pazar günleri saat 20:00’da ekranlara gelmekte. Cennetin Gözyaşlarının 15 Ekimde ekranlara gelecek olan 4. bölümünde olacaklarla ilgili detaylar haberimizin devamında…

Cennetin Gözyaşlarında geçen bölümde iyice olaylar karmaşıklaşmıştı.  Geçen bölümde yaşananları hatırlamakta yarar var. Cennet geçen bölümde bir balıkçıda çalışmaya başlamıştı. Selim ile yollarını ayıracak bir telefon görüşmesi yapmasına rağmen Selim onu bırakmaya hiç niyetli değildir. Melisa’ya gelen Selim’in annesi ise esip gürlemiş ve oğlunu kaybetmeyle karşı karşıya geldiğini ve bunun sorumlusu olarak kendisinin olduğunu söylemişti. Selimin babası durumdan dolayı özür dilemişti.  Selim’i yanına çağıran Arzu ve Melisa’ya  Selim her şeyi unuttuğunu öyle bir şey olmadığını söyler. Melisa ise Selim’in ardından arkadaş olmadıklarını söylese de Selim ona sadece arkadaş olduklarını çoktan söylemiştir.

Özlem ise Arzu’yu Özlem ile aldatmaya devam etse de aslında kendisi oyuna gelmektedir. Özlem telefonda asıl sevgilisi ile konuşur ve parayı almak üzere olduğunu söyler. Arzu’nun eşinin tavırları Arzu’nun dikkatini çeker ve eşinin telefonundan Özlem’in mesajlarını okur. Buluşma adresini öğrenen Arzu gittiğinde Özlem ile yüzleşir. Özlem para için Mahir ile olduğunu söyleyince Arzu onu bırakır. Selim ise Cennet’in yanına gider. Tavırlarındaki değişikliğin nedenini sorgular. Cennet ise bu değişikliğin nedeninin Melisa ile sözlü olduğunun Arzu tarafından söylenmesi olduğunu söyleyemez.

Arzu ise Mahir’in ailesine Mahirin metresi olan Özlemin kendisini bu hale getirdiğini söyler. Herkes şok olur. Mahirin babası oğluna bundan dolayı kendisini evlatlıktan reddedeceğini kendine çeki düzen vermesini söyler. Aynı şekilde Özlem’i de sert bir şekilde uyarır. Selim Cennet’i konuşmak için ikna etmeye çabalarken Ömer’in elini yaralayınca Selim kendini affettirmek için sabah balığa çıkacak olan Cennet ve Ömer’in yanına gelir. Balıkçı teknesinde Cennetin ellerini tutan Selim daha önce böyle bir şey hissetmediğini aşık olduğunu itiraf eder. Cennet ise inanmadığını söyleyince kendini denize atar. Melisa’nın amcası ise Selim’i sorunca balıkçıda Cennet’in yanında olduğunu söyler. Cennet ise Selim’e duyduğunu doğru olup olmadığını sorar.

Cennet’in babaannesi ise yıllar önce Cennet’in annesine yazdığı mektupları Arzu’ya gönderince duygusal dakikalar yaşanır. Arzu eşi Mahir ile barışır. Melisa’nın amcası Arap misafirleri de alıp Cennet’in çalıştığı balıkçıya gelir. Melisa’nın amcası Dubai’ye beraber gidip mimarlık işinde adından söz ettirmeyi teklif eder. Teklifi düşünmesi için belli bir süre verirler. Cennet ise babaannesini bırakıp gidemeyeceğini söyler. Selim ise bu teklifi neden yaptığını sorgular. Melisa’nın amcası Cennet’te hoşlandığını söyler. Cennet’in babaannesi ise Arzu ile yüzleşmektedir. Babaannesi vicdanını sorguladığı Arzu’dan hesap sorar. Arzu ise Cennet’in kendi oğlundan olmadığını oğluyla zorla evlendirildiğini söyler. Mukaddes fenalaşır. Tam da bu sırada Cennet kapıdadır. Gelecek hafta 15 Ekimde yayınlanacak olan 4. bölümünde ise Cennet kendisine yapılan teklifi bir kenara bırakmak zorunda kalır. Çünkü biricik babaannesi kötü durumdadır. Melisa’nın amcası her dakika Cennet’in yanında durmak için çabalar. Böylece Cennet’in kalbini kazanacaktır. Selim ise Cennet’i ondan uzaklaştırmak için çabalar ve Dubai teklifini kabul etmemesini ister. Arzu kızı Cennet’e karşı biraz da olsa ılımlı yaklaşmaya başlar. Melisa ise bu duruma bozulur. 

Cennet’in Gözyaşları 4. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın