Egenin Hamsisi

Cennet’in Gözyaşları 8 Ekim 3. Özeti ve Fragmanı

Ali Gündoğdu’nun kaleme aldığı, yönetmen makamında ise Sadullah Ceren’in olduğu Kore dizisi “Air Mata Surga” adlı diziden uyarlanan Süreç Yapımı “Cennetin Gözyaşları” ilk bölümlerinde seyirciyi etkilediği gibi 8 Ekimde yayınlanacak olan üçüncü bölümüyle de heyecan dolu bir bölümle geliyor. Cennet’i bir türlü kabullenmeyen Arzu’ya inat hayatta dimdik durmaya çalışan Cennet’i yine zor günler beklemekte. İşte 8 Ekimde yayınlanacak olan Cennet’in Gözyaşları’nın 3.bölümü ile ilgili detaylar…

cennetin gözyaşları resmi2

Cennet’in Gözyaşları’nda Cennet’in babaannesinin evinde çıkan yangın sayesinde geçmişiyle ilgili bir şeyler hatırlayan Selim, babasına bu konuda defalarca soru sorsa da bir türlü tatmin edici bir şey bulamaz. Annesinin endişeli ve aşırı korumacı tavırlarından sıkılan Selim ise geçmişi ile ilgili soruları cevapsız kalır. Arzu  Mukaddes’i gördüğünde geçmişini bebeğini bırakıp gittiği hatta intihara kalkıştığı acı geçmişini hatırlar. Arzu sinirle soluğu Cennet’in yanında alır ve onu kovar. Cennet giderken Selim arkasından gelir ve onu son anda arabanın altında ezilmekten kurtarır. Selim olayın aslını öğrenince Arzu’ya hesap sorar. Cennet ise yangın çıkan evde tadilata başlar. Selim de onlara yardıma gelir. Arzu ise Cennet’in yanına gittiğinde Selim’in orda olmasından dolayı geri döner. Selim Cennet’lerin kira ödeme ile ilgili yaşadıkları problemi de çözer. Selim ve Cennet iyiden iyiye birbirlerine bağlanırken Melisa kıskançlıktan ölmektedir. Selim’in ikna çabalarına rağmen Cennet geri dönmez ve babaannesinin eski işyerinde işe başlar. Bu sırada sürpriz yapmak isteyen babaanne şirkete gidince Cennet’in kovulduğunu öğrenir. Şirkette onu gören Arzu ise bu defa Mukaddes’e para için hayatlarına girme ile suçlar. Babaanne de artık Cennet’in o şirkette çalışmamasını ister. Ancak Selim’in isteği üzerine Cennet son anda son kez şirkette sunum yapmak için döner ve başarı ile projeyi takdim eder. Araba ile Cennet’i eve götüren Arzu onunla konuşur ve defolmasını söyler yine. Cennet ise onun ne kadar vicdansız biri olduğunu söyler. Arzu ise ağzına geleni söyler. Ağlayarak eve giden Cennet her şeyi anlatınca babaanne soluğu Soyerlerin evinde alır. Arzu ile yüzleşirken Cennet arkalarından gelir. Bu sırada yaşadıklarından dolayı bitap olan alkollü Melisa’yı almaya giden Selim de kaza yapmak üzeredir.

cennetin gözyaşları resmi3

8 Ekimde yayınlanacak 3.bölümde ise Cennet’in işe tekrar alındığını göreceğiz. Arzu ise Selim’e Cennet ile bu kadar yakın olma sebebini sorgular. Selim’in annesi Melisa’ya oğlundan uzak durmasını söyler. Selim ise Cennet’e olan duygularını açıklar. Melisa’ya arkadaş olduklarını söylemesine rağmen Melisa arkadaş olmadıklarını söyler. Arzu’nun eşi ise yine eşini aldatmaya devam etmektedir. Arzu sonunda Özlem ile bu konuda konuşur ve ona zarar verir. Cennet ve Selim’in daha da birbirlerine bağlanacağı bir bölüm bizleri beklemekte. Mukaddes’e ise Cennet’in torunu olmadığını söyleyen Arzu kapıda Cennet’in gelmesi ile şok olur. 

Cennetin Gözyaşları 3.Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=_6HPqcXy2IA

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu