Egenin Hamsisi

“Cennetin Gözyaşları” Başlıyor

Atv ekranlarına Süreç filmin katkıları ile yeni bir dram-aşk türünde bir dizi daha geliyor. Ali Gündoğdu’nun kaleme aldığı, yönetmen makamında ise Sadullah Ceren’in olduğu Kore dizisi “Air Mata Surga” adlı diziden uyarlanan “Cennetin Gözyaşları” adlı dizinin oyuncu kadrosu da baya iddialı.

Boşrol oyuncu kadrosunda yakışıklı oyuncu Berk Atan, model aynı zamanda oyuncu olan Almila Ada, 2015 yılında “tatlı küçük yalancılar” adlı diziden konuk oyuncu olarak hatırladığımız Esra başrolleri paylaşmaktadır.

cennetin gözyaşları resmi

Konusu kadar güçlü oyuncu kadrosuna sahip yönetmen koltuğunda Ali Gündoğdu’nun oturduğu Süreç Film yapımı olan Cennetin Gözyaşları izleyiciyi oldukça meraklandırmıştı. Merak uyandıran dizi Cennetin Gözyaşları 24 Eylül Pazar akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında başlayacak.

Merak edilen dizinin konusu ve oyuncu kadrosu için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton].

cennetin gözyaşları resmi 1

Süreç Film katkılarıyla hazırlanan dizinin set çalışmaları da oldukça güzel geçmiş olsa gerek. Zira kamera arkasında da oyuncular muhteşem fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak seyirciyi heyecanlandırdı. Sevilen oyuncuların hangi karakterleri canlandırdığını şöyle bir hatırlamak isterseniz işte sizler için birkaç fotoğraf:

Cennetin Gözyaşları 1. Bölüm 24 Eylül Pazar ekranlara gelecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu