Egenin Hamsisi

Cennetin Gözyaşları Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Atv ekranlarına hüzün, dram, aşk zaman zaman gerilim tadında yeni bir dizi dahil oluyor.  Süreç filmin katkıları Cennetin Gözyaşları dizisi aldığımız kulis bilgisine göre çekimleri İstanbul’da devam ediyor…

Cennetin Gözyaşları Dizisinin Konusu

Atv ekranlarına Süreç filmin katkıları ile yeni bir dram aşk türünde bir dizi daha geliyor. Ali Gündoğdu’nun kaleme aldığı yönetmen makamında ise Sadullah Ceren’in olduğu Kore dizisinden olan air mata surga adlı diziden uyarlanan “Cennetin Gözyaşları” adlı dizinin oyuncu kadrosu da baya iddialı. Boşroller de yakışıklı oyuncu Berk Atan, model aynı zaman da oyuncu Almila Ada, 2015 yılında “tatlı küçük yalancılar” adlı dizde konuk oyuncu olarak hatırladığımız Esra başrolleri paylaşmaktadır. Gelin tüm kadroyu hep birlikte inceleyelim.

Cennetin Gözyaşları Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Berk Atan (Selim)

Cennetin Gözyaşları Karakterleri Berk Atan Resmi

Yakışıklı oyuncu Eylül 1991 Bornova/İzmir de dünyaya gelmiştir. 2008 yılında Sıdıka Rodop lisesinden mezun olmuştur. Eğitim hayatına Açıköğretimden devam eden Berk lisans eğitimini halkla ilişkiler üzerine yapmıştır.

Kendini geliştirmeyi seven Berk Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesinde oyunculuk eğitimine devam ediyor. Bir ara futbol ile de ilgilenen berk lisanslı kalecilik de yaptı. 2011 yılında güzellik yarışmasında gelecek vaad eden erkek manken olarak seçildi. 2012 yılında ise Best Model Of Turkey de en iyi erkek manken oldu. daha sonra bir çok dizide rol aldı.

Almila Ada (Cennet)

Cennetin Gözyaşları Karakterleri Almila Ada Resmi

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Bale bölümü mezunudur. Kendini geliştiren Almila Londra da yüksek lisans yapmıştır. Yurt dışında modellikte yapmaya başlayan Almila bir çok dergi için model olmuştur. İlk televizyon deneyimi Kaderimin yazıldığı gün adlı dizide başlayan Almila daha sonra kırgın çiçekler adlı dizi ile yıldızı parlamıştır.

Esra Robanar (Arzu)

Cennetin Gözyaşları Karakterleri Esra Robanar Resmi

1978 yılında Ödemiş/İzmir de İkiz kardeşi ile birlikte dünyaya gelmişlerdir. Lisans eğitimi için Ankara Üniversitesi Kimya bölümünde devam ederken Aynı üniversitenin oyunculuk seçmelerine katılarak seçildi.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya fakültesi Oyunculuk bölümü mezunu oldu. 2003 yılında ilk ekran karşısına “Bir İstanbul Masalı” adlı dizide Binnur karakteri ile ilk deneyimine yaşadı.  Daha sonra Şehir tiyatrolarında çalışmaya devam etti ve bunun karşılığını da 2011 yılında  en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Daha sonra bir çok tiyatro ve dizilerde rol aldı. En son 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide Konuk oyuncu olarak oynamıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu