Çukur

Çeto Öldü Mü? Yoksa Çeto Yaşıyor Mu? Karakuzular 2 Numarasını Kaybedecek Mi? İşte Detaylar

Çukur dizisi uzun bir aradan sonra 21 Ocak 2019 Pazartesi günü 2. sezonun 16. bölümü ile Show TV ekranlarına gelecek. Bir kaç gün önce çıkan gelecek bölüm fragmanında Vartolu Çeto’yu silahla vuruyor ve bir mermi Çeto’ya isabet ediyor. Peki Çukur dizisi Çeto ölecek mi? Yoksa gene yaralı kaçmayı başaracak mı? Bu yazıda Çeto öldü mü yoksa kaçarak kurtulmayı başardı mı? Bu soruların cevaplarını arayacağız. 

Çukur Dizisi Çeto Yaşıyor Mu? Öldü Mü?

En son 24 Aralık Pazartesi 15. bölümü ile ekrana gelen Çukur dizisi çok karmaşık bir şekilde ara verince senaryo üstüne senaryo yapıldı. Vartolu ile Cumali birbiri ile cebelleşirken, Yamaç da Karakuzuların içerideki adamı Ersoy’un öldüğünü bilmediği için odan gelen mesaj ile dediği yere gitmiş ve Ersoy ile Karakuzuları nasıl bitireceğini beklerken birden gelen arabadan çıkan silah sesleri ile Yamaç kendisini yerde buldu. Bir çok yerde yazıldı, çizildi. Senaryo üstüne senaryo geliştirildi. Dizinin gelecek bölüm fragmanı dört gözle bekledi. Belki akılarda soru işareti bırakan olayların en azından bir kaçının çözümlenmesini beklerden bir yenisi daha eklendi ve Çeto öldü mü diye bizi düşünmeye itti. Çeto Öldü Mü Yaşıyor mu resim 1

Yamaç’ı Selim kurtarıp hastaneye getirince herkesi arayıp hastaneye çağırıyor ve oraya gelen Cumali intikam yemini ediyor. Vartolu ise başka bir anadan olsa da sonuçta kardeşi olan Yamaç’ı merak edip hastaneye gelip olayı görünce Cumali gibi intikam almak için sıkı bir plan yapıp bu işin arkasında kimlerin olduğunu tahmin edip Mahsun ile Çeto’nun peşine düşer. Vartolu deli dolu ama akıllı bir adam ve Çeto’nun izini bulmayı başarır. Arkasında -Çeto bey buraya kadar deyip Çeto silahını çekmeden Vartolu bir el ateş edip Çeto’yu karın boşluğundan vurmayı başarır. Fragmanda buradan sonrası verilmemiş. Gelelim asıl sorumuza Çeto yaşıyor mu Yoksa öldü mü? 

Hikayenin en başına döndüğümüz de bu sezon için Çukur’un yeni sahipleri var şeklinde bir açıklama gelmişti. Artık sezon sonuna doğru giderken Karakuzuların 2 numarasının ölmesi yerine 1 numarayı çıkartır. Dikkat ederseniz Mahsun’un kullandığı arabanın plakasının sonu 03, Çeto’nun 02 idi. Hatırlar mısınız bilmem ama geçen sene sezon finalinde 01 plaka ile Vartolu’nun yanına gelen sarı montlu biri var ve onun yakında diziye katılacağını hatta bu konuda bir kaç kişinin ismi geçtiği bilgisi editör ekibimize ulaştı.

Buradan nereye varmak istiyorsun? Olayı dönderip durma. Açık açık söyle Çukur dizisinde Çeto öldü mü? derseniz, ben burada bizlere gelen bilgileri sentezleyip, sonuca vardığımız ve bir kaç kaynaktan elde ettiğimi söyleyerek, Çeto yaşıyor mu derseniz, kesinlikle ölecek. Çünkü şu an 2 numara olan Çeto, Karakuzuları yönetiyor ve Koçovalı ailesine yenilmek ve Çukur’u kaybetmek üzereler. Tam da böyle zamanda sahneye en büyükler gireceği için yani Karakuzuların 01 plakalı aracının sahibi gireceği için Çeto ölecek.

Çeto Ölecek Mi Dedirten Sahne

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu