Zuhal Topal'la Sofrada

Çiçek Kaya Kimdir? [Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Çarşamba Yarışmacısı]

Zuhal Topal’la sofrada Çiçek Kaya 12 Şubat 2020 Salı günü Fox TV’nin sevilen yarışma programı olan Zuhal Topal’la sofrada programın 338. bölümünde henüz 1,5 yılık gelin iken yarışan yarışmacıdır.

Aslen Giresunlu olan Çiçek, yarıştığı gün Karadeniz yöresinden lezzetleri de menüsüne ekleyerek, kaynanaları etkilemek için elinden geleni yapsa da kendisinden önce yarışan gelin Zehra ile Gül hanım arasında çıkan tartışmanın artçı şiddetleri kendi masasında da devam etti.Çiçek Kaya - Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı

Çiçek Kaya kendi yemeğini ne zaman savunmaya kalksa kaynanalar da son bölümde Zehra gibi davranacağını düşünerek tavır aldılar. Kısaca kaynanalar Çiçek’in masasına çok ön yargılı geldiler.

=> Bu arada Çiçek ile birlikte yarışan ve Çiçek’ten sonraki yarışan Zuhal Topal’la Sofrada Manolya Tekin kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Çiçek Kaya 12 Şubat 2020 haftasında yarışan yarışmacıdır. Kendisi yarıştığı dönem de 6 aylık erkek evladı olduğunu ve kaynanası ile aynı binada yaşadığını verdiği röportaj da aktardı.

=> Bu arada Çiçek’in yarışmada kaç puan aldığını görmek için Zuhal Topal’la Sofrada 12 Şubat Salı Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Çiçek Kaya Kim?

Zuhal Topal'la Sofrada Çiçek Kaya - 12 Şubat Çarşamba Yarışmacısı

  • 24 yaşında
  • 1,5 yıllık evli
  • 1996 doğumlu
  • Bir çocuk annesi
  • Çanakkale de yaşıyor
  • 6 aylık bir oğlu var
  • Oğlunun ismi Çınar
  • Aslen Giresunlu

Henüz 24 yaşında olan Çiçek 22 yaşında dünya evine girmiştir. Aslen Giresunlu olan yarışmacı Çiçek, kaynanası ile birlikte Çanakkale de ikamet etmektedir. Aynı binada kaldıklarını ama farklı dairelerde yaşadıklarını dile getiren yarışmacımız yemek yapmayı çok seviyor.

Kaynanası ile çok iyi geçindiğini verdiği röportajlarda açıklayan yarışmacı Çiçek 6 ay evvel doğum yaptığını dünya güzeli bir erkek evladı olduğunu dile getirdi. Oğlunun ismi Çınar olduğunu söyleyen Çiçek, yarışmada oldukça sabırlı tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Çiçek Kaya’nın Resimleri

Dilber Kaya’nın gelini Çiçek Kaya’nın yarıştığı günden kalan resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Çiçek Kaya’nın Videosu

12 Şubat 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yayınlanan ;Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programının 338. bölümünde yarışan Çiçek Kaya’nın yarıştığı bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu