Oyuncu Kadrosu

Çocuk Dizisi Rıza Kimdir? Asiye’nin Korktuğu Adam

Star Tv ekranlarının her Salı ekranlara gelen dizisi Çocuk’a yeni bir oyuncu dahil oldu. Çocuk dizisi Rıza rolüyle diziye katılan oyuncu hakkında detayları sizler için derledik.

Nazan Kesal’ın hayat verdiği Asiye karakteri Çocuk dizisi yeni bölümde fena halde köşeye sıkışmış durumda. Karşısına yıllar sonra çıkan rıza ile hesaplaşmak zorunda kalan Asiye eski defterleri de açmak zorunda kalacak.

Rıza, Asiye’nin karşısına geçip neden anlatmadın tüm gerçekleri diye ona kızarken Asiye geçmişi olduğu gibi anlatmanın ona verdiği acıyı yaşamak istemediğini dile getirecek. Rıza’nın gelmesiyle Asiye her ne kadar üzülse de Rıza’yı görünce sevinen biri olacak o da Efe. Dedem misin sen diye ona bakan bir çift gözde mutluluk olsa da ailede Rıza’nın gelmesi bomba etkisi yaratacak. İşte Rıza karakterine hayat veren oyuncu hakkında detaylar!

Çocuk Dizisi Rıza’nın Gerçek Adı Hayatı Bilgileri

Star Tv’nin beğenilen dizisi Çocuk dizisinde Rıza karakterine hayat veren oyuncu Turgay Kantürk. 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

“Hisseli Harikalar Kumpanyası” adlı dizi ile oyunculuğa adım attı. “Saçsaça Başbaşa” dizisinin ardından “Kuzey Güney” adlı dizide iki sezon Ferhat karakterine hayat vermiştir. “Tatar Ramazan” dizisinde Ekrem’e hayat veren oyuncu “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Avni rolünü canlandırmıştır.cocuk dizisi riza turgay kanturk resmi “Hatırla Gönül”, “Serçe Sarayı”, “Kalbim yangın Yeri”, “Benim Dünyam” adlı yapımlarda rol alan Kantürk, İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın baş rolünde yer aldığı Kanal D’de yayınlanmış olan “Siyah Beyaz Aşk” adlı dizide Şahin’i canlandırmıştır. Oyuncu son olarak ise Atv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin’in bulunduğu “Ağlama Anne” dizisinde Cansel Elçin’in canlandırdığı Adnan karakterinin babası Çetin rolüne hayat vermiştir. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu