Çocuklar Duymasın Dizisine Tuna Arman Dahil Oldu

Çocuklar Duymasın Dizisinde Yeni Gelen Oyuncunun adı Ne? Çocuklar duymasın dizisinde Tuna Arman hangi rolü canlandıracak? Tuna Arman Daha Önce Hangi dizide oynadı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Çocuklar Duymasın Kadrosuna Tuna Arman Dahil Oldu

Kana d ekranlarında bitti bitiyor yayından kalkıyor söylemlerinin ardında dizi bir haftalık ara ile kaldığı yerden devam kararı aldı. Çocuklar duymasın adlı efsane dizi yine Kanal d ekranlarında Pazar günleri seyirci karşısında olmaya başladı. Dizi geçtiğimiz hafta reytinglerinde yükselişe geçmeye başladı. Son yayınlandığında ilk yüz listesinde ilk 10 da olmayı 3.65 reyting puanı ile başardı. Dizi hakkında kısa bilgi verdikten sonra yapımcı diziye yeni oyuncular katarak seyircinin ilgisini çekmeye çalışması gayet olumlu ve güzel bir çaba. Diziye son olarak Tuna arman Dahil oldu. Peki Tuna Harman Hangi rolü canlandıracak?

Çocuklar duymasın dizisinden Tuna’nın boşandığı eski eşini canlandıracak. Tabi Merve’nin annesi olarak karşımıza çıkacak. Tuna Arman eski eşini muhtemelen yeniden elde etmeye çalışacak Bu da izleyenleri bir hayli mutlu edeceğine inanıyorum Çünkü Tuna karakteri yapı olarak kılıbık bir karakter. eski eşi de dominant teyzeden kalır yanı yok yani. Gönül ile bol çekişmeye yaşayacağını şimdiden ön görebiliyoruz. Peki Bizim kılıbık Tuna olaylara nasıl tepki verecek? Gönülden yana mı yoksa kızının annesi eski eşinden yana mı olacak? Burası merak konusu olacak. Bence Tuna her iki kadının arasında kalıp ortaya güzel ve komik anların çıkacağını söyleyebilirim. Tuna Arman daha önce Hangi dizilerde rol adı derseniz benim ilk aklıma çiçek takside oynadığı radyo programcısı ve taksici hanımı Manolya rolü ile hafızama kazınmış. Tuna ilk televizyon karşısına bir sinema filmi olan “Mavi Mavi” adlı yapım ile karşımıza 1985 yıllarında çıkmıştı.

Yıldızının parlaması bana sorarsanız yine 1995 yılında yayınlanmaya başlayan Çiçek taksi deki rolü derim. 2000  yıllara gelindiğinde Avrupa yakasında Meral Karakteri, “Arka sokaklar” dizisinden Nedret karakterlerine bölüm oyuncusu olarak hayat verdi. 2010 yılına gelindiğinde “Turk Malı” dizisinde İdil Hanım karakterine hayat verdi. Çocuklar duymasın kadrosuna katılmadan önce “İki Yabancı” dizisinde “Gülsüm” Karakterine hayat vermişti. Çocuklar duymasın dizisinde muhtemelen bölüm oyuncusu olarak değil yerleşik oyuncu olarak katıldı.  Usta oyuncuya başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın