Haberler

Çocuklar Duymasın Final Mi Yapacak? İşte Detaylar…

Kanal D ekranlarında hep pazar saat 20:00 da seyirci karşısında olan Çocuklar Duymasın adlı dizi reyting kurbanı mı olacak? Cevabı yazımızın devamında…

ocuklar Duymasın Resmi

Çocuklar Duymasın Final Mi Yapıyor

Çocuklar Duymasın adlı dizi 23 Temmuz pazar günü yayın hayatına başlamış dizi sahnesinde kadraja giren  feto ile alakalı kitaptan dolayı kötü bir imaj bıraksa da dizi yetkilileri ve yapımcı Birol Güven açıklama yapmış ancak rütük kanala diziden dolayı maddi yaptırım uygulamıştı. Daha sonra çocuklar duymasın adlı dizi  bu zamana kadar 12 bölüm yayınlandı. Ancak dizinin ratingleri beklentinin altında kalması yapıcı ve kanal yetkililerini bir karar vermeye itmektedir. Kalan D gördüğümüz kadarı ile belli bir ratingin altında kalan dizilerin yayınlanmasını durdurmakta.

ocuklar Duymasın Resmi 1

 

Peki bu gidişe kanal D ne yapacak?  Çocuklar Duymasın adlı dizi 1 Ekimde 3.84 Ratin ile 7. sırada 8 Ekimde 4.20 raing ile 7.  sırada  15 Ekimde 3.33 rating ile 11. sırada yer almıştı. Çocuklar duymasın Eylül ayında 4 rating civarında almış. Peki bu sonuçlar ile neden dizi neden final yapacak ki diyebilirsiniz? Sevdanın bahçesi final kararı aldı bunu da rating nedeni ile ve kanalın rating değerine verdiği önem nedeni ile olduğu konuşuldu. Sevdanın bahçesi 23 Eylül Cumartesi günü yayın hayatına başlamış ama ilk bölüm 2.59 rating ile 9. sırada ikinci bölümü 3.83 ratingle yükselişe geçmiş 6. sırada yer almış. üçüncü bölümünde 2.08 rating ile 18. sırada yer almış ve rating yükselişini bir hafta bile sürdüremeyerek final yapma kararı almıştı.

 

ocuklar Duymasın Resmi 2

Çocuklar duymasın ise Sevdanın bahçesi adlı diziden tabiri caizse bir tık önde. Dizi eğer raing konusunda ilerleme kaydedemezse her an final kararı alabilir Ancak Çocuklar duymasın kendisini kanıtlamış ve eski sezonu çok tutulmuştu. Yani dizinin izleyice de bir karşılığı var. Bunu uyandırması  gerek. Bu konuda gerek yapımcı gerekse kanal D bu diziyi el birliği ile ayağa kaldırmalı ki toplumdaki karşılığını bulabilsin. şeklinde 17 ekimde yazımızı yazmış ve uyarıda bulunmuştuk ancak kaçınılmaz son gerçekleşti. Çocuklar duymasın adlı dizi reyting mücadelesine yenik düştü. Dizinin çekimleri durduruldu. Çocuklar Duymasın Ne Zaman Final Yapacak? şeklinde sosyal medya üzerinde çok konuşuluyor. Çocuklar duymasın adlı dizi Kasım ayı içerisinde Final Bölümü son kez ekranlara gelecek.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu