Oyuncu Kadrosu

Çocukluk Bambi Kimdir? Yaşı Dizileri

Çocukluk Bambi kimdir, Çocukluk Bambi gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi reklam filminde oynadı sorularınızın yanıtlarını sakın kaçırmayın!

Fox Tv ekranlarında her Cuma yayınlanan Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Çocukluk dizisinde Bambi dizinin duygusal kızıdır.

Küçük yaşta annesini ve babasını kaybeden Bambi, geçirdiği bu travma yüzünden çoğunlukla hayal dünyasında yaşamaya başlamış, hayalperestliği onun savunma mekanizması olmuştur.cocukluk bambi resmi Bambi’nin en büyük hayali ise televizyon dizisinde izlediği, dünyalar tatlısı Şeker Ailem ailesi tarafından evlat edinilmektir.

Hayalleri ile dizide adını sıkça duyduğumuz Bambi rolüne hayat veren çocuk oyuncu bakın kim, kaç yaşında!

Çocukluk Bambi Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Nilay Yeral Çocukluk Bambi rolüne hayat vermektedir. Yusuf Güney Gün Ajans oyuncusu olan Nilay Yeral, 2013 yılında dünyaya gelmiştir.nilay yeral resmi

Turkcell reklam filminde rol almış olan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Çocukluk dizisidir. Çocukluk dizisinde Bambi rolüyle kendisine hayran bırakan Nilay Yeral 2.sınıf öğrencisidir. Abisi Yıldıray Yeral da kendisi gibi oyuncu ve modeldir.

Nilay Yeral Kaç Yaşında? (Çocukluk Bambi)

7 yaşındadır.

Nilay Yeral Sosyal Medya Hesabı (Çocukluk Bambi)

Sosyal medya hesabı : nileyyeral_official

Nilay Yeral Dizileri ve Filmleri (Çocukluk Bambi)

  • Çocukluk (Bambi) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu